Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

ale autostradą i obwodnicą - godz i 10 min. ja się nie ma co by się chciało to powiedzmy nie bede narzekal na razie :) należy się nieco odbić , a zresztą np. w Bełchatowie było to samo , tylko że dojazd 20 min krótszy ale jedna godzinę odbierana na przerwy co obniżało zarobki , a tu nie :) tak że znam nieco te uroki takiej pracy zresztą są takie obecnie problemy z tym wszystkim ,że szkoda mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich i również pozdrawiam:) Jestem już kilka dni po urlopie. Pogoda była nie najgorsza i mimo, że zdarzyły się deszczowe dni, to nie nudziłam się, a co najważniejsze, spędziłam ten czas w miłym towarzystwie.:) Teraz byłam tylko tydzień,ale w wrześniu wybieram się na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani! Ja właśnie wróciłam z wczasów. Było bardzo nieprzewidywalnie..ale ciekawie i zaskakujaco, teraz powrót do szarej rzeczywistości, troszkę będzie bolało , ale tak to jest, że w życiu piękne są tylko chwile. Wyssany podziwiam Twoje optymistyczne podejscie i pokorę wobec świata oraz samego siebie, Zosiu- wyjeżdzałaś gdzieś na urlop? Czujna a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M. u mnie nie najlepiej. Odezwał się ktoś z mojej przeszłości. Wróciły pewne wspomnienia i znowu wróciła tęsknota za uczuciem. Zupełnie bez sensu to wszystko. Nie mam sił na nic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyssany w jakiej części Wroclawia stawiasz ten biurowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czujna, tak dobrze cie rozumiem. Zanim poznal ostatniego Kogos, mialam w miare uporzadkowane zycie, i czulam sie nawet szczesliwa ,w kazdym razie odnajdywalam sie w rzeczywistosci w ktorej zylam, teraz jest mi bardzo ciezko sie odnalezc, nie umiem juz zyc samotnie, potrezbuje kogos obok mnie i tez nie mam juz na to wszytsko sil, probuje rozbic cokolwiek zeby zycie mialo sens ale niestety tego sensu nie umiem na razie odnalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panno M tak ten świat ułożony, że ludzie chcą być kochani i akceptowani, a nam to nie dane. Wiemy jakie to wspaniałe uczucie, nawet na krótko, a potem miliony pytań bez odpowiedzi, dlaczego nie wyszło, dlaczego się nie udało...pytań nigdy nie zadanych i zawsze bez odpowiedzi. Mam podły nastrój. Dobrze że mogę to wyrzucić z siebie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2-4-6-8
to czy człowiek potrafi samodzielnie egzystować, to pytanie powinien każdy sobie zadać wydaje mi się że tak naprawdę każdy człowiek w życiu jest sam, często rodzina zawodzi, małżonek się nie sprawdza...przychodzi rozczarowanie macierzyństwem... nie można aż tak uzależniać się od innych osób, trzeba polubić siebie i stworzyć sobie swój świat, znaleźć rzeczy które robiąc sprawiają przyjemność pewnie że fajnie we dwoje czy w grupie, jednak nie możemy od nikogo żądać by ktoś dla nas poświęcał swe życie a bycie w związku to wieczne kompromisy, czasem dotkliwe dla nas, ciągłe liczenie się z drugą osobą i cała masa innych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że zdaję sobie z tego sprawę, że życie to nie bajka, że związek to kompromisy i na pewno byłoby mi ciężko, bo całe lata żyłam sama i nabawiłam się swoich przyzwyczajeń, mocnej dawki egoizmu, ale mimo to fajniej by było kogoś mieć i wiedzieć że komuś na mnie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2-4-6-8
Aby poznać człowieka, trzeba beczkę soli z nim zjeść - tak mówi stare przysłowie a ile tej soli dodajesz? malusieńką szczyptę to ile czasu musi upłynąć zanim poznasz tego człowieka i nabierzesz pewności że zależy mu tylko na Tobie ? Ludzie w pewnym wieku, mają za sobą bolesne doświadczenia, byłe związki, z tych związków dzieci, to nie jest takie proste znaleźć kogoś bez przeszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biurowiec budujemy blisko dworca W-w Muchobór i przylega do biurowca Netii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne jest że człowiek chce być kochany i akcetpowany oraz jakoś tam przetoczyć się przez ten padół dość godnie i najlepiej razem wspomagajac się w ciężkich momentach i jakoś pchajac ten wozek , a także sobie zjezdżając czesto razem radośnie z górek . tak ma być aczkolwiek jest to coraz zradsze , zwłaszcza wśrod młodszych pokolen , którym się wpaja raczej inny styl kup to a bedziesz piękniejsza i zdrowsza . a życie będzie stanie sie tak proste , jak napięta struna do mandoliny wpłać te swoje grosze do jakiegoś banku , a czekać cię bedzie pogodna starość , a na dodatek dostaniesz smartfona z przez którego nie masz tak naprawdę z kim szczerze i powaznie z kim porozmawiać ...ale mozesz np. puścić SMSa na jakiś konkurs wypij to albo tamto ( najczęście jakieś piwo ) , a bedziesz fruwać ponad szczytami albo będzie taka zabawa , że .... ...i wszędzie te roześmiane i przeszczęsliwe twarzyczki (geby ) po wypiciu , czy kupieniu czegoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka mrugajaca z Ciebie maruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
et tam maruda :D ale męczą mnie np. wszechobecne reklamy i ten krzykliwy styl (do którego przyzwyczailiśmy sie już pewnie , wyłączając je ) ...ale dojeżdżam do pracy np. - kierowca puszcza Zetkę ( zresztą co by nie puścil ) , a tam łubudubu ...normalnie wszask nie do wytrzymania :O normalnie sieczka do przyglupiania i tumanienia juz nie wspominam o wiadomościach internetowych , gdzie każda wypowiedż kogoś ważniejszego jest albo okrojona , albo podana tak , aby mieć takie podejście do sprawy , jak to podaja ....a co okazuje się po jakimś czasie zupelna bzdurą manipujacja i lans czegoś subtelniejsze ale bardziej natarczywe niż za komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nioe chcesz byc maruda to moozee mooze alfonsem :classic_cool: to oczywiscie haslo dla wtajemniczonych i nie waż sie nie zasmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no stałem się tym czym się stałem nie pobierając za to przysługującej mi z racji alfonsienia należności jakś to przeżyję a taka 'trójka ' kiedyś a dzisiaj to naprawdę szkoda mówić i pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za wykorzystanie :P jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ktos inteligenty moze wysnuc tak absurdalne wnioski raczej to gra tylko jakos nie łapie regul prawda to byc nie moze a jesli, to przyznam, ze ludzie potrafia mnie zadziwic pozdrowka i zapłata :P bo wiem, ze tej emotki nie lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się na tego typu grach i nie wnikam ... aczkolwiek spełniłem godnie swoją powinność i jestem z tego dumny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ba :P poka wypieta klate :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i muszę ci sie do czegos przyznac cala ta sytuacja wyczarowala ze mnie dawna mnie :P łobuz znow sie we mnie budzi :D i smieje sie szczerze juz nie pamietam, kiedy ostatnio smialam sie i to w ten sposob :D miesnie w polikach mnie bolą dobranoc Ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze , że jednak chłop potrafi czasami pozytywnę energię wyzwolić choćby samymi slowami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyssany lubie ten twoj dystans do swiata i do samego siebie ;) Czujna jak samopoczucie? Zosiu co slychac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotność ma także ten minus że np. planując kilkukrotny spływ rzeką na karimacie albo PRLowskim materacu ( chyba nawet sprawdzę to i to ) nie ma możliwości rozmowy albo wyścigu podczas spływania , co niestety znacznie obniża atrakcyjność tego rodzaju wychładzania się cholerka nawet psa nie wypożyczają , bo sie boja że nie będzie chciał wrócić ....w sumie to pierwszy największy impreziarz tego wodo-wychładzającego stylu zabawy i wypoczynku . - 38 * ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotność wcale nie ma minusów, jest wygodna:D a bycie we dwoje czasem tak daje w kość...że określenie tego cierpienia minusem jest eufemizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gosc" pewnie nigdy nie byles samotny, tylko ktos, komu samotnosc nie wzarla sie w kosci, nie rozerwala jego duszy i nie podkopala sensu jego istnienia, moze tak powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są ludzie którzy żle się czują w związkach , albo mają urazy po złych przeżyciach z kimś , że np. samotnicza sytuacja ....jest dla nich po prostu luksusem oczywiście do jakiegoś czasu skrytykowano mnie dzisiaj rodzinnie opowiadając przy obiedzie , jak to ojciec i wuj ( czyli ja ) wrzucał monety kiedyś na tacę ...z chóru z kolegą ...na dół ...celując tak że wywołało to oburzenie prowadzącego mszę proboszcza , który przerwał mszę i po nazwisku napomniał niecelnie ofiarujących młodzieńców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wyssany, to niezły gagatek byłeś:) Nigdy bym nie wpadła na taki pomysł, żeby z chóru wrzucać monety na tacę :) Panno M, u mnie jest raczej w porządku.Problemy zdrowotne czasami uprzykrzają mi życie, ale przecież inni mają gorzej, więc jakoś daję radę i przyzwyczajam się , że " to" mam i niekiedy mi dokuczy. Gorąco u mnie od trzech dni, kiepsko znoszę upały.Wolę, jak jest troszkę chłodniej i nie ma takiej duchoty.Mam niskie ciśnienie i przy takiej pogodzie ono jest często takie "nie moje". Gościu, samotność może i jest fajna, ale na krótką metę, bo jak za długo człowiek jest sam, to ona potrafi dokuczyć.Wtedy to nie jest przyjemne.Życie w samotności też potrafi dać w kość. Pozdrawiam Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat wpadłem ...i także na wiele innych nie byłoby żadnego problemu , gdyby taca byla większa , albo kościelny wolniej by ją nadstawiał ...niecelne rzuty rozwścieczyły proboszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×