Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czujna Ja

Najstraszniejsze słowo SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

nie znam i nie oglądam zbyt wiele ale z tego można żyć - cyganka powiedziała mi kiedyś , łapiąc za rękę - połóż banknot na karcie prawdy - położyłem - przykryj następną kartę kolejnym banknotem ..a wtedy odsłoni się wszystko - przykryłem - przewróciła karty , banknoty zniknęły ...a na wierzchu był ...jopek żołędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może i ...prawdziwe , jak póżniej czasami myślałem ??? tiak - wróżenie i nakręcanie poprzez takie rzeczy do niczego nie prowadzą zresztą jak piszą tu i tam - są to raczej sprawy 'ciemnej strony mocy ' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z katolickiego punktu widzenia wróżby to grzech. Z rozumowego punktu widzenia wróżby to bzdura, ale jednak jest coś w nich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać , aby być w miarę wypoczęty jutro ...ale wróżby i wchodzenie w te tematy są pod mocą 'ciemnej strony ' , czyli rożnych demonów itp. które są opisane w każdej religii czyli może nie chodzi o sam grzech , przed którym się przestrzega , ale o kontakt z 'ciemna mocą ' , czyli tymi , których wyrzucał Jezus w Ewangeliach , a którzy istnieją , jako ci którzy chcą wpłynąć i zdominować kogoś , który nie zdaje sobie z tego sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Pozdrawiam niedzielnie:) Co tam Wyssany słychać? Walczysz z inteligentnymi maszynami? ;) Ja kiedyś miałam krem inteligentny do twarzy. Matowił nos i czoło, a nawilżał policzki, taki był mądry Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek:) Jestem tu częściej bo mam urlop i więcej czasu i chęci by coś popisać. Może napiszę coś o moim stanie emocjonalnym w związku z samotnością. Utrzymuję się już od dłuższego czasu w przekonaniu, że samotność jest mi przeznaczona. Nie umiałam, nie umiem i nie będą umiała zbudować związku z facetem. Nie będę rozpaczać z tego powodu. Mam mieszkanie, mam pracę, mam znajomych, jakąś tam rodzinę. Wystarczy. Idzie wiosna, dzień coraz dłuższy, słońce coraz mocniej świeci - są powody do radości:) Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Czujna :) Twoja postawa napawa mnie podziwem, jestes dla mnie wielka w tym momencie, potrafiac cieszyc sie z zycia bedac samotna i niekochana , to chyba wielkie dokananie. Ja poki co tego nie potrafie i przyszlosc z racji tego nie napawa mnie optymizmem, a powiedzialabym, ze z czasem jest coraz gorzej i coraz mocniej boli to, ze nikt nie kocha.. Moze mi jest trudniej z racji tego, ze nie mam zadnego opracia w rodzinie, a i brak bliskich dusz w postaci znajomych , nie mowiac juz o przyjaciolach. Mimo wszytko probuje stawiac czola tym smutkom i przeciwnosciom, z roznym skutkiem, ale ciagle jeszcze tli sie we mnie ta iskierka nadzieji, ze kiedys bede szczesliwa, z kims.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kekeeke
Hej dziewczyny. Mogę się dołączyć do was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma jakieś osobiste podejście do tego wynikające i z doświadczeń i może nawet z praktycyzmu czyli skoro tak było , jak było , to dlaczego ma być póżniej inaczej i nie ma sensu myśleć , że powinno być tak , a nie tak ... nic nie programuje , ani nie używam maszyn - nie wypaliło po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kekeeke.. jasne, ze tak :) t0o otwarte forum, a i chetnie witamy kazda nowa zblakana duszyczke, tylko moze napiszesz nam kilka slow z jakiego powodu chcesz do nas dolaczyc? Wyssany- oszukali Cie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj rowniez otworzylam swoj sezon rowerowy- w tym roku w zamiarze ma byc intensywny, pora zadbac o sibie nim bedzie juz za pozno..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie nie , ale w pewnym sensie nieco mnie załatwił konkretnie dyr. produkcji , któremu się nie spodobałem od momentu , gdy przeczytał CV oraz 'sam się załatwiłem '. ...w każdym razie podobno nie czego żałować , jak póżniej rozmawiałem z dwoma osobami na temat faktycznych stosunków w firmie , zarobków itd. - dużo obiecują a wszystko na zasadzie najniższych możliwych płac , min. premii i obciążania finansowego za najdrobniejsze . ...nieco mi ulżyło , naprawdę bardzo żle się czułem . mam pomysła !!! http://www.papilot.pl/medycyna/9586/Powstala-tabletka-na-homoseksualizm/2.html a może by tak pomagać w ten sposób ? ...chociaż podobno nie chcą i są mocno oburzeni ( mendialnie przynajmniej ) na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to w wygląda w chwili obecnej - czyli tak jak 2.4 mln aktualnych akurat bezrobotnych i szykujący się do dołączenia do tych 2.5 mln tych którzy wyjechali , aby nie być tutaj bezrobotnymi , a którzy się śmieją z niewolniczych i feudalnych stosunków pracy u nas myślę że poradzę sobie jakoś , ale też przestałem się łudzić odnośnie poważnej pracy na naszym bezrybiu , ' to ne je możne '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keeke zapraszamy. Panno M. nie ma czego podziwiać mojej postawy. Tego że do reszty zdziczałam i poddałam się? Nie ma czego. No, ale jednak żyje mi się łatwiej nie szukając szczęścia tam gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o rozpoczęcie sezonu rowerowego to jeszcze nie, zima wraca, zakupiłam i zamontowałam koszyk wiklinowy na kierownicy. Zawsze o takim marzyłam i mam:) To by było na tyle w temacie rowerowym. Ale podobno zima wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Czujna za duzo razy wymowilas to slowo: "zima" i wrocila :P ale odpusci, to juz pewnie jej ostatnie podrygi;) A wpogole dziewczyny zycvze Nam radości z kobiecosci w dniu naszego swieta, ile tulipanow dostalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że dopiero teraz ale byłam zabiegana a chcę podziękować Wyssany :) Dziś podobno dzień mężczyzn (nie przyjmie się chyba) a więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzenia :) papieża wybrali :) całe szczęście ze akurat takiego ( czułem , ze wybiorą jednak kogoś niezapowiadanego z poza Europy ) szkoda , że nie ma z 10ciu lat mniej , ale jest kimś odpowiednim moim zdaniem . ...a Benedykta lubiłem , może nawet bardziej niz JPII , mimo że nie miał takich naturalnych teatralno- charyzmatycznych zdolnośc, niż można byłoby się spodziewać w komunikacji z tłumami byłem nawet na mszy z BXVI w Brnie , gdzie rzeczywiście przybyło dużo więcej ludzi niż się spodziewano i mowił wtedy o potrzebie rezygnacji z zupełnie materialistycznego podejścia do życia i że jest to współczesna kultura śmierci , z czego coraz mniej ludzi zdaje sobie sprawę . odważna i nietypowa decyzja człowieka osłabionego zdrowiem i wiedzącego , że czasy wymagają kogoś bardziej świętego , niż on sam był , przyznajac , że jest tylko skromnuym pracownikiem winnicy - on naprawdę byl skromny i moze nawet zbyt intelektualny , nie mając aż takiej chryzmy , jak JPII. ale to takie moje małe dywagacyje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wyssany, jak zwykle te Twoje filozoficzne przemyślenia, w których czasem niewiadomo nawet o co chodzi ;) pozdrawiam wszystkich weekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka , skasowało nieco dłuższy post :( może niejednoznaczny jestem czasami niby kpiąc sobie z wszystkiego bardzo dobrze że akurat takiego papieża wybrano , ponieważ za wszelkie zło tego świata ostatnio , mendia i różne środowiska zaczęły oskarżać Watykan i kler , gdzie owszem nagromadziły się przez lata skostniałe przyzwyczajenia oraz zwykły materializm , co widzą zwykli ludzie uciekając od kk. , zwłaszcza w wielkich miastach , gdzie się nie praktykuje ...obarcza się zbiorowo 'kler ' za wszelkie zbrodnie wszechświata , często nie bez winy , a często poprzez rozdmuchanie nieprawdy ja się cieszę , że wybrano tego prostego i niepodatnego na wszelkie zaszczyty i przywileje księdza , skłóconego z władzą we własnym kraju .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do papieża to uważam, że to dziwne że ciągle takich młodzieńców wybierają, znowu za 8, 10 lat odejdzie na emeryturę i stanie się to powszechną praktyką w Watykanie. Druga sprawa to cieszę się, ze jednak nie czarnoskóry bo znowu Super expres i inne Fakty pisałyby o końcu świata i jak to w przepowiedniach było. A jak u Was z wiosną sprawy stoją. Ja się wkurzam już na te zimowe temperatury, bo słońce wysoko a termometr ciągle na minusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś cinko z tą wiosną a papież - naprawdę najbardziej mi się mi się podoba spośród tych trzech ostatnich - oglądałem dzisiaj tę mszę - i rzeczywiście wygląda na kogoś zupełnie właściwego , a może nawet 'świętego ' tak 'na moje oko ' :) mamy z dawną firmą jechać na budowy do Niemiec , przy dość dobrych zapewnieniach o warunkach płacowych i bytowych ( nieco ostrożny jestem pod tym względem , tzn. czy nasz 'obcinąjący wcześniej chlebodawca ' zastosuje się do obietnic - być może Niemcy będą płacić , a nie on - zresztą nie jestem zupełnie pewny , czy pojadę ) w piątek wielkie targi pracy u nas z dość dużymi możliwościami załatwienia czegoś pod warunkiem że się bezpośrednio rozmawia po niemiecku z przedstawicielami tamtych firm - oczywiście pojadę ...tylko , co robić , jak zaproponują , a od nas także niby jest pewna praca ze znajomymi , dojazdy , przyjazdu do Polski , zakwaterowanie niby zapewnione i blisko - Magdeburg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co się u Was dzieje? Nic się nie dzieje że nic nie piszecie (oprócz Wyssanego)? Czy może dzieje się tyle, że nie macie czasu pisać? U mnie nie jest źle, praca, spotkania z koleżankami, kino, takie tam rozrywki by nie zamknąć się w 4 ścianach. Tylko tyle i aż tyle:) Pozdrawiam wszystkich zaglądających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami zaglądam ale sie nie udzielam, bo cóz mam pisać? ciagle to samo powtarzac? u mnie nic sie nie zmienia: ani sytuacja ani moje ppodejscie- nadal mi zle zyc w samotnosci, nadal mi bardzo doskiera brak bliskiej osoby, brak przytulenia, zlapania za reke, poglaskania, takich prostych podstawowych rzeczy, ktore powinien miec kazdy czlowiek, kazdemu powinny byc dane... pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×