Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NIE MAM POMYSŁU NA OBIAD, POMÓŻCIE...

Polecane posty

Gość moze tak bedzie lepiej .....
a jakie masz produkty w domu?? ja robie zapiekanke z makaronu i miesa mielonego z cebula, czosnkiem, kukurydza z puszki i czerwona fasolka, no i zoltym serem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi ze nic, musze isc do sklepu ale kur..a nie mam wogole pomyslu co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak bedzie lepiej .....
a co lubisz jesc najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleeerraaa
ryż lub kuskus z warzywami kaszę, mielone buraczki ziemniaki, pieczone pałeczki z kurczaka lub coś w ten deseń pizza własnej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak bedzie lepiej .....
zrob schabowego z ziemniakami i jakas salatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może kurczaka w cieście francuskim? Ciasto francuskie możesz kupic gotowe ( w Biedronce - ok. 3 zł.) W necie masz wiele przepisów. Ładnei wygląda i jest bardzo dobre. Można podać z samym kalafoirem gotowanym. Albo z ziemniakami faszerowanymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgsdvkmsvdhgosv
pierś kurczaka. pokrojona w kostkę ostro przyprawiona, podsmażyć, dodać sos ze śmietany i koncentratu pomidorowego w proporcji na 1 łyżkę śmiteany 1 łyżeczka koncentratu, podawać z ryżem szybkie i smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wiele przepisow w necie ale wiekszosc to z piekarnika a mi sie spiepszyl ostatnio :) i narazie zostaje mi cos gotowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekorna zuzia
podałabym ci ale przepis jest mój i tylko mój i tylko ja takie rzeczy robię i ci nie dam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttt
ja bede robic dzis ziemniaczki z kiebaską i cebulka, smarze osobno kiełbase, osobno cebulke i mieszam to razem z ugotowanymi ziemniakami do tego sol, pieprz i papryka slodka jako dodatek- ogórek kiszony pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa z tłuszczem
ziemniaki... Boze, jakie to musi być mulace :o do tego niezdrowe, kaloryczne i bez wartości odżywczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_mai
Ja dziś pierwszy raz zrobiłam pierogi ruskie, właśnie je jem, ale przyznam szczerze, że chyba więcej nie będę ich robic, bo mi nie bardzo smakują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz pomysłu na obiad?
Kup go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellabonda
u mnie paluszki rybne, bo też nie mam pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie jakies fajne przepisy na jakies miesne potrawy?? moze jakies fajne panierki lub cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttt
gdzie tam masz tłuszcz co?? bo smarze na nim cebulke czy keiłbase a ty kotleta czy rybe to niby na czym smarzysz??/ i skoro nei jadlas to nie mow jak to mzoe smakowac najpeirw sprobuj a potem oceniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zabiję dzisiaj już no
nic nie umiesz ty beznadziejny przypadku głupka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no panierkę możesz robić z wszystkiego w sumie:P z płatków kukurydzianych... słonecznika.. sezamu... kokosu (nie lubie..) albo nawet w chipsach paprykowych - skruszonych:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote zrobic dzis cos super mojemu mezowi jak wroci z pracy, cos czego nigdy nie jadl cos super, chipsy paprykowe... hmmm niezly pomysl pies z kurczaka w takiej paniece do tego ziemniaczki i salatka z pekinki z sosem jogurtowym, to brzmi ciekawie i mysle ze rowniez ciekawie smakujue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasa z tłuszczem
sama kiełbasa to już góra tluszczu, nawet taka wytopiona na grillu to i tak sam tłuszcz a co dopiero jeszcze na tłuszczu smażona i jeszcze muląca cebula w tym tłuszczu do tego i kupa ziemniaków... Mam nadzieję ze nie karmisz tym dzieci... A swoja drogą musisz mieć niezła nadwagę jak serwujesz sobie takie obiadki P.s. ja nie robię ryby na tłuszczu, staropolskie obyczaje - wszystko w tłustej mazi pływające ...bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunusia kup przyprawę do
gyrosa lub kebaba albo łączoną gyros-kebab , zamarynuj w tym kwałaki kurczaka , 10 minut na patelni i już masz obiad - ja do tego podaję frytki i sos tzatzyki - czyli starty ogórek i czosnek mieszam z jogurtem greckim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielbasa tlusta napewno ale smaczna, raz na jakiws czas mozna cos takiego zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba skusze sie na ziemniaczki i piers panierowana z przepisu wielkie zarcie :) do tego salatka z pekinki i sosu koperkowo-jogurtowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×