Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemmmm

probkem z kamerzysta

Polecane posty

Gość problemmmm

witam moze ktoś mi podpowie gdzie sie udać do kogo żeby złożyc reklamacje na człowieka ktory filmowal nasze wesele.Płyta zrobiona jest do d...widać tzw.piksele na całym monitorze i ogólnie jest mało wyraźny obraz. Zaznaczam,ze mimo rozmow dlugich z kamerzysta nic polubownie nie da się dogadac, czy np.rzecznik praw konsumenta??? Bardzo prosze o pomoc. pisalam juz na ogolnym forum,ale moze tu jest ktos kto sie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
podszywaczowi dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
podszywaczu,nudzisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
z lubieżnym usmiechem na ustach zasadzam się w gołębniku sąsiada aby znienacka pokrywać moim płaszczem niczego nie spodziewające się gołębie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz z nim umowę? myślę, że rzecznik praw konsumenta powinien pomóc. jeżeli nie masz umowy to możesz postraszyć "filmowca", że zgłosisz go do skarbówki :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
mam umowę, ale najgorsze jest to,ze dupkowi zaplacilismy cala kwote,a dopiero w domu okazalo sie, ze plyta jest spierdzielona:( nie wiem czy sa jakies szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro masz umowę to powinien być w niej zapis, że w sprawach nieregulowanych umową ma zastosowanie kodeks cywilny. masz prawo złożyć reklamację na źle wykonaną usługę, i domagać się odszkodowania (bo chyba naprawić się już nie da ;) ) rzecznik powinien pomóc wywalczyć odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
wszystko sie zgadza,ale wlasnie dzwonilam do konsumenta i powiedzial ze lipa,bo juz zaplacone:( co teraz??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
kazali mi sobie potarmosić pieroga nowym blenderem co go dostaliśmy jako prezent ślubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
podszywaczu goń się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
pan, który na s filmował wyszedł ukradkiem z szafy, a ze spodni wysunął się wielki, czerwony i gorący penis, którego z lubieżnym uśmiechem objęłam swymi ustami i po chwili nasyciłam się życiodajnymi sokami nie roniąc ani jednej kropelki miłosnego nektaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
ale masz frajde podszywaczu....heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf radzi
W zeszłym tygodniu brałem udział w sprawie sądowej, którą założyła młoda para przeciwko fotografowi, który naopowiadał im piękne słówka, pokazał śliczne portfolio a zdjęcia totalnie zepsuł. Ja powtarzałem po nim zdjęcia plenerowe, czyli to, co można było jeszcze naprawić. Zdjęć z kościoła i przyjęcia w zasadzie nie mają, bo tych zdjęć nie da się oglądać. Młoda para szukała pomocy, aby chociaż odzyskać pieniądze, które zapłaciła za zdjęcia. Nigdzie nie otrzymała tej pomocy i jedynie został im sąd. Sprawę wygrali i poza zwrotem pieniędzy dostali jeszcze odszkodowanie. Słyszałem, że takich spraw jest coraz więcej i myślę, że jest to jedyna droga, aby odzyskać pieniądze i uzyskać rekompensatę za źle wykonana usługę. Tak samo można zrobić w wypadku źle zrobionego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
witam,bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem. Spwa wygląda w ten sposób, że płyte da się oglądać, ale nie jest ona zrobiona tak jak powinna, wystepuja nagminnie problemy techniczne,(kamerzysta uważa to tego nie da sie poprawic i to jest wina tylko tego sprzetu którą pracował) dzwoniłam do konsumenta i odpowiedz była prosta...nic nie zdziałam w tej sprawie, ponieważ zapłaciliśmy za usługe-taką odpowiedź dostaliśmy. Postanowilismy, że nie zostawimy tej sprawy i prawdopodobnie skończy sie w sądzie. Moze mi Pan podpowiedzieć co mam przygotować?co zrobić aby miec wystarczające dowody? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf radzi
Witam Nie umiem doradzić jak te sprawy załatwiać. Ja byłem tylko w roli światka. Myślę, że trzeba odwiedzić jakąś kancelarię prawną i tam wszystko powiedzą. Tłumaczenie się kamerzysty, że to wina sprzętu nie jest żadnym tłumaczeniem. Jeśli przyjmuje zlecenia musi mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą i można poprosić go o wystawienie rachunku. Osoba prowadząca działalność gospodarcza powinna być profesjonalistą i pracować na profesjonalnym sprzęcie a tutaj z tego, co mówi videowiec tak nie jest. Wiem, że spraw przeciwko usługodawcom ślubnym rejestrującym śluby jest coraz więcej. Wczoraj usłyszałem o następnej sprawie wytoczonej fotografowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
jesteśmy załamani tym wszystkim, z drugiej strony niewiadomo czy jest sens zalatwaic to drogą sądową, ponosic wszystkie koszty a i tak na dobra sprawe nie wiadomo czy wygramy..... :(:(:(załamka totalna;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem warto iść do sądu. Poszukaj u siebie w miejscowości Biura Porad Obywatelskich, powinni coś podpowiedzieć za darmo. Czy warto się tym zajmować to już musisz sama sobie odpowiedzieć. Ponieśliście koszty, nie jesteście zadowoleni z usługi, sprawa może być wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
ok,dzierkuje za radę Rozpoczne dzialania sądowe,bo nie odpuszcze temu amatorowi...wojna sie zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta to przeżytek
czy ktos oprócz starych ciotek ogląda filmy z wesela?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
tak ogląda, a przynajmniej ja bym chciała obejrzec płyte za 20 lat jak wygladaliśmy , jak ślubowaliśmy sobie milosc itp.. może dla Ciebie to nie istotne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzysta to przeżytek
"nieistotne" pisze się razem "mężatko" od 7 boleści :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmm
no i co z tego?tak Ci to przeszkadza? po co sie wogole wypowiadasz na tym topiku????spadaj stad...krowy doić upierdliwy człowieku...:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh, ja też miałem problemy z moim kamerzystą :( Skończyło się w sądzie :( A wystarczyło tak jak moja siostra poszperać trochę po internetowych opiniach i zdecydować się na przykład na http://artofemotions.pl/ mielibyśmy super film!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×