Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdradzona drugi raz

Zdradził mnie drugi raz

Polecane posty

Gość zdradzona drugi raz

Sama nie mogę uwierzyć w to, że jestem taka głupia. Mój facet mnie zdradził, zdradził mnie już kiedyś ale wtedy obiecywał, że to już się nie powtórzy, że to ostatni raz jak mnie tak oszukał, że mnie kocha. Teraz dowiedziałam się, że on zdradził mnie drugi raz. Teraz już mu na pewno nie wybaczę, ale chcę też żeby cierpiał. Chcę go zranić, zemścić się. Być może to chore, ale tym razem już mu nie odpuszczę, nie po tym co mi obiecał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www...www
wiesz, w jaki sposób najbardziej się zemścisz? Nie wybaczajac po raz kolejny. W tym momencie on znów najbardziej cię kocha, więc go to zaboli, że nie wybaczysz znowu.I nie wybaczaj!!!! On cie kocha, ale do kolejnej zdrady. Ja byłam taka głupia, że wybaczyłam,a teraz pozbierać się nie umiem, a on... kolejny i kolejny i kolejny raz zdradził...Bo sama mu na to pozwoliłam i teraz już wiem, ze zdrady przenigdy się nie wybacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja drogaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Teraz dowiedziałam się, że on zdradził mnie drugi raz. Teraz już mu na pewno nie wybaczę, ale chcę też żeby cierpiał. Chcę go zranić, zemścić się. zranisz tylko siebie , po nim to spłynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfffffiatuszek
to nie jest chore, to jest normalna reakacja drugiej osoby, zawsze przychodzi chęć zemsty pamiętaj żeby mieć jednak w tym jakiś umiar i się w tym nie zatracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje w tym wypadku zemsta moze Ci pomóc, poczujesz się lepiej,kiedy wyrzucisz go ze swojego życia z satysfakcją. On nie jest Ciebie wart! Nie załamuj się i bądź pewna siebie! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma19
jest taka zasada. Jak zdradzil Cię raz, to zdradzi Cię i drugi, jak Cię uderzył raz, to następnym razem też to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momonia
a jak chcesz się na nim zemścić? Tez go zdradzić? Wątpię żeby się przejął, bo jeżeli Cię już wcześniej zdradził to znaczy, że Cię nie kocha i tyle i nic go to nie zaboli, jeszcze będzie to traktował jako argument przetargowy, że ty jego przecież też zdradziłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skor raz zdradził to drugi był tylką kwestią czasu- do przewidzenia było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie żartuję
Wiesz moja przyciółka była w bardzo podobnej sytuacji i ona postawiła na to, żeby mu zwyczajnie utrudnić życie, kupili samochód, ale ze chcieli mieć zniżkę na ubezpieczenie to przepisali na ojca. Ona się wyprowadziła i powiedziała, że z samochodem może się pożegnać bo ona nie zamierza mu go oddawać po tym co jej zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina higins
a ja doniosłam na swojego, że ma nielegalne oprogramowanie na swoim kompie jak zobaczyłam ten filmik http://www.oni-nielegalni.pl/ukarani_leszek.php to pomyślałam, że to będzie najlepsza kara dla niego. jak on był świnią to ja będę jeszcze większą. nikt nie będzie mnie bezkarnie ranił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×