Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka76

RADY NIE OD PARADY

Polecane posty

u mnie bazylia tez by nie pociagnela dlugo :D kupuje swieze ziola czesto, tylko to drogo wychodzi, no i nie chodze na zakupy czesciej niz raz, moze dwa na tydzien, wiec czasem ciezko przwidziec jakiego ziola mi sie zachce... robilam kiedys kurzy biust ze swieza szalwia owiniety cienkim plasterkiem szynki suszonej, boskosc :) czyli mi pewnie dlatego te kupione ziola marnialy, bo nie przesadzalam ich do normalnej ziemi i normalnych doniczek, tylko trzymalam w tej ze sklepu, obdzieralam listki i juz nic nowego nie uroslo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to postanowienie na nowy rok:zasadzić swoje zioła:) Ja niestety nie ma reki w ogóle do kwiatków,jak juz mam to wstyd sie przyznać zapominam podlewać.Mea culpa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam piękne ziółka w trzech doniczkach- niestety wyjechałam na 3 tygodnie. Jak wróciłam ziółek nie było- mąż nie otworzył ani razu rolety w pomieszczeniu gdzie rosły , anie nie podlewał;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie wyjeżdża w domu, to w widocznym miejscu zostawia się kartkę z różnymi poleceniami, z których jedno mówi o podlewaniu kwiatków :) (kiedy, ile i które) wtedy roślinki przynajmniej mają szanse przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×