Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agivp

pierwsza cesarka, a drugi poród?

Polecane posty

zastanawiam sie czy jezeli pierwszy porod zakonczyl sie cesarka to jak bedzie z drugim porodem, minelo dwa lata, jak lekarze podchodza do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w tej samej sytuacji
co Ty i moj gin powiedzial ze jak nic nie bedzie sie dziala z ciaza dzidzusiem to bede rodzic naturalnie jestem juz w 37 tc i na dzien dzisiejszy jak najbardziej oczekuje porodu sn zalezy tez od tego z jakiego powodu bylo pierwsze ciecie u mnie zankalo tetno pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie u mnie nie bylo powodu do cc - balam sie sn i dlatego a teraz powiedzial ze jak chce to moge miec cc ale niewiem czy zarzyczy sobie jakas kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie milam takiego przypadku ,ale na sali porodowej spotkalam dziewczyne ktora trzy lata temu miala cesarke z powodu zagrozenia zycia dziecka,a tego roku w czerwcu rodzila naturalnie,wszystko bylo w porzadku,córa zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tak strasznie boje natralnego porodu- nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co kupicie
ja tez bym saie bała wole cc chociaz ten zastrzyk w kregosłup i te sparalizowanie potem to tez niezły hardkor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy jezeli nie ma powodow do cc - jedynie to ze 2 lata temu mialam cc - to czy lekarz bedzie chcial pieniadze za cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama__julki
moja szwagierka miala pierwsza cesarke a teraz na styczen ma termin i ma urodzic naturalnie ;) ja mialam cc i jesli mialabym byc w ciazy poraz drugi to rowniez chcialabym cesarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelaida

Czyli zmuszaja do porodow naturalnych po cc? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Ja urodziłam sn po pierwszym cc . Mój lekarz prowadzący zalecal poród sn a ja nie naciskalam, że wolałabym znow cc.  Lekarz przyjmujący mnie do porodu nawet nie pisnąl o cc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 8.12.2010 o 22:08, agivp napisał:

zastanawiam sie czy jezeli pierwszy porod zakonczyl sie cesarka to jak bedzie z drugim porodem, minelo dwa lata, jak lekarze podchodza do tego

Miałam pierwszą cesarkę i drugą też. Pierwsza wskazania: brak postępu porodu, zagrożenia życia i matki, poród o czasie. Drugi: poród przedwczesny w 7 miesiącu, miesiąc wcześniej szpital i leczenie podtrzymujące bo ciąża zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×