Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

zycie w pojedynke nie jest złe part.3

Polecane posty

e tam cream przy prawiku ksiadz to pachnąca fiołkami artystyczna maź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream ale z takim podejsciem do zycia moglbys zostac swietym dziewicem, moze nawet Twoje relikwie bylyby chodliwe i tu cytat "jak wyciag z penisa swietego lebiody" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze kazdy ma prawo przezyc swoje zycie jak chce albo zwyczajnie nie ma innego wyjscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**cream** ksiądz to gówno " ja ciebie rozumiem ale rozumiem już także dlaczego nie masz kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres..nie mam bo sie o nikogo nie staram i nie zamierzam nie bede sie przed nikim produkował wyłączyłem sie z tego i to dobry ruch z mojej strony 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po co te nerwy cream idź może podmuchaj te bombki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Tak, tak. Tak sobie to tłumacz. Tylko widzisz, dzień z interesującą dziewczyną jest zwykle ciekawszy niż samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bo sie o nikogo nie staram" cream ale wypadałoby zapytać cie teraz dlaczego sie (już ) o nikogo nie starasz? nie żądam odpowiedzi :) bo w tym wypadku odp jest jednoznaczna i oczywista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie żądam odpowiedzi bo w tym wypadku odp jest jednoznaczna i oczywista " czyli jaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jaka?" a jak myślisz? jakie ma ktoś zdanie o facecie który zakłada setki tematów na forum o tym samym:) no jak myslisz cream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i drugie pytanie do ciebie czy znasz jakaś kobietę która by chciała wiązać sie z ciotą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy zakłada topik jaki chce i tyle nie widze w tym nic złego pozatym nikogo nie obrazam i nie wrzucam cudzych fotek więc jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co masz na mysli pisząc ciota ja o nikogo sie nie bede starał więc to mi gwarantuje zycie w pojedynke i dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co masz na mysli pisząc ciota " cream nie rozbawiaj mnie :D no co jak co ale znaczenie tego słowa to ty masz opanowane do tego stopnia jak Miodek polszczyzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Jedyna szansa dla creama to walczyć o samoświadomość i pracować nad sobą. Ale jeżeli przez tyle lat do niczego nie doszedł to zanim dojdzie stuknie mu 40. Można to trochę przyspieszyć -> psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można to trochę przyspieszyć -> psycholog" albo fajna dupa która go naprostuje aczkolwiek z tym psychologiem creamowi chyba łatwiej by poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczy prawiczek 28..martw sie o siebie :) o mnie nie musisz i nie potrzebuje rad typu idz do psychologa bo kazdy wie ze psycholog to jesst gosciu lub samica która nie rozwiąże twoich problemów więc to strata czasu juz lepiej byc tutaj regres....nie ma fajnych dup jedynie takie wyruchane przez wszystkich , lub samotne matki więc wybieram samotnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres....nie ma fajnych dup jedynie takie wyruchane przez wszystkich , lub samotne matki więc wybieram samotnosc " no już lepiej w końcu mi przyznałeś rację :) czyli jednak samotnośc nie z wyboru lecz z faktu że nie możesz znaleźć fajnej dupy ... powiem ci jedno jest mnóstwo fajnych kobiet .... MNóSTWO !!!! tylko fajnych facetów brak by je mogli zdobyć ... wiesz mam mnóstwo fajnych koleżanek i gdyby nie to że pokochałem moją narzeczoną to powiem ci że mógłbym wybierać i przebierac w takich towarach że byś po prostu stwierdził że świat jest piekny gdybyś je poznał i zobaczył ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zacznie zakladac tematy" jestem "cool" ale zadna nie zwraca na mnie uwagi "" masz racje :) cofam tamto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci jedno jest mnóstwo fajnych kobiet .... MNóSTWO !!!! tylko fajnych facetów brak by je mogli zdobyć ... to są te imprezowe co nie muszą miec faceta na stałe tylko dają sie zaliczyc na imprezie takiej to ja odrazu podziekuje :) wybieram samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są te imprezowe co nie muszą miec faceta na stałe tylko dają sie zaliczyc na imprezie no tak:) 1) studiuje jeszcze farmacje , na dyskotece była tylko raz w tym roku 2) po studiach prawniczych , dyskotek nie cierpi 3) po technikum , pracuje w salonie kosmetycznym ,od imprez woli dobrą książkę i kino ... czy mam wymieniac cream dalej ? to że masz skrzywiony umsył i obraz na kobiety nie oznacza wcale że wszystko co nie ma penisa zaraz musi sie puszczac na prawo i lewo cream zmień znajomych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są te imprezowe co nie muszą miec faceta na stałe tylko dają sie zaliczyc na imprezie takiej to ja odrazu podziekuje wybieram samotnosc popieram cream, zrob tym kobietom przysluge i pozostan przy swojej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×