Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

zycie w pojedynke nie jest złe part.3

Polecane posty

Gość rtegegg
zgadzam sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cream znalazłbyś sobie jakąś dziewczyne, a nie wciąz te Twoje afirmacje, że nie jest źle. Gdybyś był szczęsliwy nie musiałbyś opowiadać o tym całemu światu i szukać poklasku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma z samotnoscią wspólnego matka bo tego nie rozumiem ?? matka siedzi z tylu, powtarzam, matka siedzi z tylu :) a tak powaznie cream - mysle ze matka to slowo klucz w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś racja w tym jest
Bycie w pojedynkę naprawdę ma swoje dobre strony Zwłaszcza że bycie z kimś zawsze źle się kończy Być z kimś to tak jak żyć na dwie osoby w jednym.......a to trudna sztuka dla obojga, zawsze ktoś się egoistycznie wyłamie Ale jeśli już być z kimś to niech to będzie Ktoś szczególny dla nas, ale i tak skończy się masakrycznie......( włącza się nierealna nadzieja ...że jednak będzie się wyjątkiem i masakra nie dopadnie.........ale nie będzie się wyjątkiem) Dobrze jest być samemu ale nie być osamotnionym (mamy rodzinę i przyjaciół......albo psa i kota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma z samotnoscią wspólnego matka bo tego nie rozumiem ??" cream to proste w twoim przypadku to twój jedyny,obiektywny inaczej:P powiernik :D przeciez łańcucha na choinkę sam nie bedziesz kleił ktos ci musi pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczki nie kleją łańcuchów prawiczki dmuchają......bombki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczki dmuchają......bombki i sadzą jelonki w ogródkach :) bo krasnale juz sa passe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym nie kazdy musi zakładac rodzine a ja tego nie chce" cream z tobą jest taka różnica że nie chcesz bo nie masz z kim , do tego dochodzi jeszcze aspekt materialny ( z roznoszenia ulotek raczej nie utrzymasz rodziny) i juz masz teorie że zakładać rodzinę to jest bez sensu Masz te pare groszy skoczysz se w wekkend na piwo , na Kolejorz do pubu , postoisz trochę w rogu , wypijesz laną warkę i ci to wystarczy później trujesz ... że życie w pojedynkę to wcale nie taka zła sprawa :D o rękoczynach nie wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cream :D przeciez z mama sie nie hajtniesz :) to analogiczne jest że życie spedzisz samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz postanowiłem ze rodziny nie chce miec i tego sie bede trzymał" no chyba ze trzymac Cie przestanie lęk przed waginą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream pogadamy jak juz sie wyprowadzisz od rodzicow" czizas nie żartuj sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kobieta jesst nie potrzebna :) mozna zyc bez niej ale to ze ja tak wybrałem bo swiadomie sie wyłączyłem ze wszystkiego co ich dotyczy nawet nie zwracam na nie uwagi zyje swoim zyciem to wątpie ze cokolwiejk zmieni moją decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiadomie sie wyłączyłem ze wszystkiego co ich dotyczy nawet nie zwracam na nie uwagi" a Red Tube to pewnie tylko słuchasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**cream** nie mam red tube" jak będziesz na święta u spowiedzi to powiedz księdzu że kłamiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×