Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogdan-25

problem z dziewczyną

Polecane posty

Gość bogdan-25

Od 3 m-cy jestem z dziewczyną. Mam z nią poważny problem. Ona była przedtem w toksycznym związku z chłopakiem, który zmuszał ją do seksu i czasem bił. Bała się go, ale bała się też od niego odejść, w końcu ją zostawił. Nie uprawialiśmy jeszcze seksu, tylko przytulamy się do siebie. Ona mówi, że jestem dla niej taki dobry i nie widzi poza mną świata. Zachowuje się dość dziwnie. Przy mnie potrafi być otwarta, a przy innych strasznie się zamyka. Z moimi kolegami nie chce nawet rozmawiać, mimo że nie są złymi ludźmi i nie chcą jej zrobić krzywdy. Nie wiem, jak ją otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien dobry tvvnnn
ona potrzebuje czasu, nie naciskaj na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
nie chodzi tylko o kolegów, to tylko taki przykład. Ona w ogóle jest bardzo zamknięta na świat. Czasami zachowuje się tak, jakby się mnie też bała. Nie nalegam na seks, choć wiem, że gdybym chciał to z nią zrobić, to ona nie potrafiłaby mi odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
co w takim razie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badz dla niej dobry, niech czuje sie przy Tobie bezpiecznie i pewnie, nie naciskaj jej na nic i z czasem nabierze wiecej odwagi poza tym, ona moze byc w ogole niesmiała i potrzebowac wiecej czasu na nawiązywanie kontaktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
niewykluczone, że w ogóle jest nieśmiała. Jest bardzo drobną, niewysoką brunetką. Po tym, co mi opowiedziała o swoim byłym uważam, że takich typów powinno się kastrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze ... znałam taki przypadek jak Twoj ... nie do konca to ona była ta biedna i pokrzywdzona w kazdym razie , dbaj o nia i daj jej czas no i obserwuj jak sie zachowuje, bo albo udaje ( wejscie w nowa relacje po takim "czyms " nie jest takie proste ..i dziwne , ze po zaledwie 3 m-cach tak bardzo Ci ufa), albo rzeczywiscie jest niesmiała i zamknieta w sobie w stosunku do ludzi , których słabo zna ( i z tym akurat niewiele zrobisz )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal-1987
nie mam powodów, by sądzić, że udaje. Jesteśmy ze sobą od 3 m-cy, a ona przedtem była rok sama. Z tamtym chłopakiem była pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan a ja ci coś opowiem
ja byłam przez 4 lata z facetem który znęcał sie nade mną psychicznie i fizycznie. Na szczęście to mi udało sie od niego uwolnić, jednakże straciłam zaufanie i bałam sie facetów. Kiedy poznałam mojego obecnego męża napradę długo musiał mnei do siebie przekonywac.. Było to chyba z rok czasu :( Był dla mnie miły, dobry, uczynny. bardzo o mnie dbał i zapewniał że jestem dla niego najważniejsza i nigdy mnie nie skrzywdzi. I tak też było cały czas i jest do tej pory. Musisz ją przkonywać o tym ze jej nigdy nie skrzywdzisz a jeśli chodzi o Twojich kolegów to musisz jej dać czas, ona przez to co przeżyła zamknęła sie w sobie. Napewno boi sie ludzi a napewno facetów. Dbaj o nią a wszystko się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan-25
staram się być dla niej jak najlepszy. Nie jestem w ogóle typem, który wykorzystuje dziewczyny czy też znęca się nad nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a prawiczek
znawca leviatan już się wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×