Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość a niby co znaczyy
achhh, oblubienica, co tez ty musialas przezyc..!! :-0 :-0 :-0 teorie spiskowe sobie dopisuja :-0 :-0 :-0 leczcie sie ludzie. moja niezyjaca juz babcia byla ŚJ, i byla bardzo gorliwa, ale nikomu z nas nie zatrula zycia. przesadzacie i to grubo...!!! :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhe
ta moja laska tez naklonila moja zone do odejscia a ona pozniej zostal aswiadkiem na naszy slubie takze wilk syty i owca cala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to znowu ja/ - nie opowiem, bo dla mnie to trudne, nikomu tego nie opowiedziałam, nawet mężowi. Ale było źle. To nie teorie spiskowe. Zrobili mojemu ojcu sieczkę z mózgu - jego mamusia i napuszczone przez nią dewoty. Przesiadywali u nas w domu. Mnie zmuszali, ech... Szkoda gadać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jar::
Nie "jehowi",bo to imie Boga które znajdziecie u siebie w starym testamencie,tak-w biblii(jahwe,jhwh).Po drugie nie sekta,tylko uznany związek wyznaniowy w polsce w świetle prawa,tak samo jak kościół katolicki. Po trzecie-skoro żona autora nie uznaje już obrzędów katolickich,to trudno by było, żeby chodziła do kościoła i na komunie.Spotyka sie w zborze,tak samo jak katolicy chodzą w tygodniu na msze do kościoła. Aha-nie jestem ŚJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
Oblubienica Dokladnie jest tak jak napisalas,tu nie chodzi o sama zmiane wiary,tylko o to,ze dla niej wszystko inne poza ta sekta jest malowazne,ja wlasnej zony nie poznaje!!!!!!! Wszystkie krzyze,obrazki z Matka Boska mi z domu powyrzucala,dzieci traktuje gorzej niz ich,a kiedys byla kochajaca matka,ludzie zrozumcie to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
a ty piotrekmarko dalej swoje, nakrecasz sie jakby co najmniej ta twoja zona chodzila do pracy do burdelu!!!! :-0 :-0 :-0 czy ty widzisz siebie, oszolomie???? :-0 :-0 :-0 ty jestes chory fanatyk...!!! do psychiatry, won..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfnifberv
znalam blisko osobę ktora byla SJ, powiem ze zawsze zachwywala dystans do mnie, moich przekonan, posiadala tez wysoką kulturę osobistą, nie wiem czy to wlasnie zagwarantowalo mi ze nie mialam robionego "prania mozgu". Aczkolwiek nieufnie zawsze do "Nich" podchodze i nigdy obcym osobom nie daje sie wciagnac w dyskusje. Mysle, patrzac z zewnatrz, ze ta religia bardzo ubezwłasnowolnia i pozbawia radosci z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
a średniowieczny oszołom placze za obrazkami i krzyzami!!! :-D :-D :-D :-D XXI wiek mamy, a ten obwiesza chatę świetymi obrazkami :-0 :-0 :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem! Bo widziałam ojca, który przeszedł obojętnie obok matki próbującej się zabić:o Ja wszystko rozumiem:( I jeszcze publicznie przy tych swoich braciach o tym opowiadał, że ona się na swoje życie targnęła. Ktoś inny by spytał, dlaczego? może trzeba jej pomóc - dla nich było ważne, że to grzesznica i gdyby była w świadkach to by tego nie zrobiła. A ja byłam kilkuletnim dzieckiem i na to patrzyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
JEDYNA RADA TRZYMAĆ SIĘ OD NICH JAK NAJDALEJ ! Ja byłam musze przyznac naiwna bo poczatkowo uwierzyłam,że ta jehowa jest moja kolezanka, ona cały czas grała ! a,że ja jestem taka tolerancyjna to się złapałam na jej sztuczki :D Poczytajcie sobie o tej sekcie nawet w internecie jak dobrze poszukacie znajdziecie mnóstwo informacji , są w sekcie "wtajemniczeni", któz z dziada pradzaiada należą do jehowych i oni wkręcają pozostałych naiwniaków ... poszukajcie a na pewno coś znajdziecie sama miałam mnóstwo artykułów na temat ich sztuczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrekMarko
a niby co znaczyy Ty sie czlowieku ucisz bo bladego pojecia nie masz o tym co przezywam i co sie przez to wszystko dzieje z moimi dziecmi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
autorze !!! ja mysle,że oni "opętali" twoja żone i może być ci ciężko jesli ona jest słaba pschicznie to wpadła :( jak sliwka w kompot ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
sorry, z pelnym szacunkiem, ale to ta kobieta zachowala sie jak ostatnia histeryczka, udajac "targanie sie na zycie" :-0 :-0 :-0 aco??? bil ja ten ojciec??? chodzil na dziwki i je sprowadzal, ze odstawiala taka szopke??? bez jaj, ludzie..!!!! :-0 :-0 :-0 to ona zachowywala sie jak fanatyczka i postanowila sobie, ze szantarzami cos wskora. a to sa chwyty ponizej pasa :-0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ta kobieta" nie udawała:( Była chora na ciężko depresję, wielokrotnie hospitalizowana, wiele lat leczona. I nie targnęła się na życie raz ani dwa:o I nie z powodu świadków, tylko w powodu choroby. Ona zresztą niewiele wtedy widziała, co się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
ucisz sie :-0 :-0 :-0 a co sie nby z tymi dziecmi dzieje??? szatan je opętał i plują żółcią, czy jaka inna cholera??? co??? znalazly sie na ulicy, nie maja co jesc??? najlepiej widziec tylko swoja racje, co??? jestes obludnikiem, jakich mało...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby co znaczyy
oblubienica, no to przykro mi, ale tak to napisalas, jakby fakt, ze ojciec byl swiadkiem, byl powodem jej stanu..! z drugiej strony trudno wymagac od otoczenia, by znalo sie na diagnozach psychiatrycznych i wiedziec, co w takich przypadkach robic. szczegolnie faceci, jesli chodzi o kobiece histerie, sa wyjatkowo bezradni :-0 :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni z nich patrzyli, jak umiera niemowlę i nie zgodzili się na transfuzję krwi:o Dziecko zmarło, powiedzieli - bóg dał, bóg wziął:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jar::
dobra-napisze tak,ludzie są różni.Bywają fanatycy tak jak radykałowie islamscy,mohery..tak i u SJ się zdarzają. Sporo ludzi ma jednak problem z tolerancją,autor chyba także. -zdjęla święte obrazki bo to są dla niej teraz bzdury i nie wierzy w żadne matkie boskie i inne doktryny KK -nie chodzi od kościoła,no bo trudno zeby to robiła.a czy ktoś z was do meczetu by poszedł? -nie uznaje obrzędów katolickich-patrz punkt pierwszy. Co takiego dzieje sie "niedobrego" z dziećmi,bo tego nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
JESZCZE CO MOGĘ POWIEDZIEĆ NA SWOIM PRZYKŁADZIE : na początku gdy poznajesz tą osobę jest niesamowicie serdeczna, miła (ja osobiście lgnę do takich ludzi bo mało ich w dzisiejszych czasach ), potem gdy sie juz poznajecie jako znajomi to znaczy pierwsze wyjście choćby odwiedziny u niej ona przyznaje się,że jest świadkiem jehowy coś wkręca o swojej religii ale tak by ci sie wydawało,że jest pozytwnie, gardzi chamstwem, patologią itp. , następnie jak trwa wasza znajomość wyciaga jak najwięcej informacji łącznie ze sprawami rodzinnymi itp.-tak,że człowiek sięę otwieta bo myśli "co za miła osoba " ... potem zaczyna wydzwaniac,że jest chora,że ma problemy żeby coś za nią w szkole zrobić, baaa nawet żeby osobiście do niej z czyms podjechac do domu, wykorzystuje ... JAK ZAUWAŻY,ŻE NIE JESTEŚ FRAHEREM JAKIEGO OCZEKIWAŁA TO SIĘ MŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezalogowana furgonetka
Świadkowie nie są sektą są zalegalizowani jako wyznanie, i nie maja z tego pięniedzy, po co sie wypoiwdacie jak nic nie wiecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej się zaczęło o wiele wcześniej. I nie chodziło o jego przynależność do nich. Nie trzeba się znać na psychiatrii, by okazać odrobinę współczucia. I chyba nie wiesz, czym jest depresja, skoro porównujesz ją do kobiecej histerii. Ty mnie nie przekonasz, ja ciebie też nie. Dla mnie to sekta i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
"opetanie" żony autora przez jehowych na pewno polega na tym,że ona jest słaba psychicznie, brakowało jej czegoś w życiu a oni tworzą taką iluzje zrozumienia, przynależności - ONI ŻERUJĄ NA SŁABYCH LUDZIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzywacie Świadków od kotów, a pewnie połowa nawet nie wie skąd to się wzięło chyba, że w google przeczyta. Ktoś tu pisał, że oni każą wierzyć w swojego Boga, a przecież to taki sam Bóg jak mój czy wasz. Piotrze piszesz że żonie niczego nie brakowało. Chyba jednak brakowało jej bliskości z Bogiem, którego nie znalazła w kościele. Połowa rzeczy które czytałam w internecie na temat świadków to czysta wymyślona głupota. Świadkowie już od dawna nie są sektą. Tak jak u katolików tak i u świadków są fanatycy, którzy manipulują innymi pod przykrywką Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
A FURGONETKA NIE MA RACJI !!! CO CHWILE BUDUJA SIE ICH NOWE "ŚWIĄTYNIE" WSZYSTKO Z DATKÓW JEST A "ŚWIĄTYNIE" CORAZ WIĘKSZE !!! A STARSI ZBORU CORAZ LEPSZYMI SAMOCHODAMI JEŻDŻĄ !!! WIEM COŚ O TYM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlondlaskaSuperKobieta - co do kasy, jest jak mówisz. Może źle się wysłowiłam - nie są sekta, bo zostali chyba przez Jaruzelskiego zalegalizowani, ale działają na zasadach sekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondlaskaSuperKobieta
ŻJE WEDŁU ZASAD- TAK MASZ PONIEKĄT RACJE TO NIE DOTCZ SIĘ TYYLKO JEHOWYCH, KAŻDA RELIGIA JEST PDODBNA ALE JEHOWI WYJĄTKOWO NATRĘTNI I WYJĄTKOWO WYUCZENI SZTUCZEK SOCJOTECHNICZNYCH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×