Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

PiotrekMarko-w mojej rodzinie było podobnie w starszym pokoleniu dokładnie to siostra mojego ojca przeszła na ta religie razem ze swoja rodzina, do dziadków nie przychodzili wogle... dokładnie jakies 20 lat zmianiło sie wszytsko jak dziadek zmarł i były pieniadze i walka o mieszkanie to sobie przypomnieli i to własnie siotra mojego ojca mieszkanie dostała tak babcie przekabacili po dziadka smierci.... a córka mojej ,,ciotki" to katolikowi reki nie poda tak nawiedzona jest !!! Współczuje Ci z zaistniałej sytuacji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i które to moje pytanie było głupie ? to o Biblii ? skoro było to tak głupie pytanie - czemu nie potrafi odpowiedzieć jednym słowem ? Bo nie korzysta z Biblii- tylko z broszur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję licencjo:) ciąg dalszy moich mądrości będzie wtedy, gdy kolejny raz napiszesz coś, co nie będzie związane z tematem:) na topicu kamelii już nie jedziesz po cichuteńko bo w końcu odpuściła sobie i już tam nie zagląda. Nie ma jej tam, to ty w zamian przyszłas tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.12.2010] 20:33 [zgłoś do usunięcia] hannn Ale jeżeli jesteś katolikiem to możesz wszystko i nikt Ci tego nie zabroni. A my trzymamy się Biblii... Echhh... o czym Ty piszesz..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy to nie Organizacja cichuteńkoo spowodowała taki rozłam w rodzine autora ? myśl, myśl klaudai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannn
Czy Twoim zdaniem Świadkowie są nawiedzieni??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdyby autor tego topicu chciał dowiedzieć się na czym polega nauka ŚJ założyłby temat pt: "Świadkowie Jehowy i ich wiara". Jednak jak zdążyłaś słusznie zauważyć temat brzmi troszkę inaczej i ma na celu pomóc autorowi. POMÓC a nie zbesztać wiarę cichuteńko." Czy rozumiesz to co napisałam? Pytania mądre jak na Ciebie ale nieadekwatne do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
uczynni i dobrzy tylko dla swoich, wystarczy, ze np w pracy znajdzie się ich grupka to wszyscy inni obóz przeciwnika i źli pracownicy, oni najlepsi, najuczciwsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudia - ale ty sama nic madrego nie napisałaś :) w niczym autorowi nie pomogłaś - jedyne co potrafisz to łazić za mną i wykłócać sie:) skoro tak ci zależy na pomocy Piortowi - do niego pisz - nie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
znałam osobę, która miała zostać Św. jehowy i w przede dniu chrztu jej mąż zaprosił ja na pokaz filmu i było po chrzcie. Następnego dnia nie pzryszła na kongres i nie przyjęła chrztu, wszyscy jej wypatrywali, ale nadaremnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannn
A przeszkadza Ci to ze jesteśmy uczciwi? Nie rozumiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
myślę , ze Piotr musi walczyć o żonę, może nawet podrzucić książkę do przeczytania, najlepiej niech się skontaktuje ze stowarzyszeniem, ktore pomaga wyjść z sekt pomogą mu i udostępnią to co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannn
To jej strata, ja na pewno na swój chrzest przyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
jetseście ale nie czyńce z tej uczciwość swego patentu, inny też są uczciwi i solidni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannn
No ok. A czy ty uważasz ze jesteśmy sekta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
a miej otwarty umysł o którym tyle mówi się w zborze i zajrzyj do proponowanej lektury. Inni mają mieć otwarte umysły na nowe poglądy, ale bracia nie mają się jedynie słusznie jak im się wydaje obranej drogi. A może dla samej siebie warto zobaczyć jak wszystko wygląda z 2 strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaer
Dlaczego tak wiele osob twierdzi ,ze jestescie manipulatorami?Czy to przypadek?Nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
kiedyś powołując się na pewną książkę Prowadzenie rozmów mówiłam, że nie , ale dziś uważam że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
weronika ma rację jest coś z manipulowania bądź wykorzystwywania pewnych zdarzeń np śmierci najbliższych, po to by odwiedzać bo moze domownicy zmienią zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannn
Przeczytałam wszystkie komentarze. Ale nadal uważam ze to religia prawdziwa. Czy jakakolwiek inna religia mówi jak Bóg ma na imię? Posługuje się Biblia? Głosi od domu do domu jak nakazał Jezus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
uuuuuuu. to wczesna ja, też tak spiewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka /i
hannahmontana ---> dlaczego odeszlas z organizacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
nie dlatego że złamałam prawo boże, bądź na stutek tego zostałam wykluczona, to była moja decyzja. Upewniło mnie w tympewne zdrarzenie, przykre, zostałam sama z dziećmi, mój ukochany mąż - braciszek zresztą poszedł do kochanki, i wtedy odziwo braci nie było, bo może jeszcze bym o coś poprosiła dla siebie bądź dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hannn Przeczytałam wszystkie komentarze. Ale nadal uważam ze to religia prawdziwa. Czy jakakolwiek inna religia mówi jak Bóg ma na imię? Posługuje się Biblia? Głosi od domu do domu jak nakazał Jezus? Z tego co mi wiadome, żydzi nie wymawiali imienia Boga. Zresztą czy przez to Bóg dla Ciebie staję się bardziej "namacalny"? A czy Świadkowie moją monopol na Pismo? Bo pytania nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannn
Ja zamierzam tak mówić do końca bo jestem przekonana w tym co mówię i nikt mnie z tego tropu nie zbije. Wierzę Jehowie we wszystkim co mówi na kartach Biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
hannnn ile godzin zaraportujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
juz troszke dzis glosisz, albo doswiadczenie opowiesz na służbie - zebraniu dla nie widzących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannamontana7
niewiedzacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaer
Dlaczego wykluczacie ludzi ze swojej wiary?Dlaczego sie od nich odwracacie zamiast pomagac?Dlatego,ze psuliby wasza reputacje?Jestescie okrutni........"Szanuj blizniego swego jak siebie samego"!! Kiepsko sie spisujecie,naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×