Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PiotrekMarko

Świadkowie Jehowy Rozwalają Moją Rodzinę!

Polecane posty

Gość roladinia
Bóg dał nam 'ROZUM i WOLNĄ WOLĘ '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SJ narzucaja swoja religie.Mam kolege ktorego rodzicie sa SJ i on sam tez byl dopoki nie poznal dziewczyny "świeckiej"-jak to sie u nich mowi,i sobie wyobrazcie ze jego rodzice zagrozili,ze jesli z nia nie zerwie to go z domu wyrzuca,cala armie SJ na niego naslali,chlopak byl tak gnebiony ze malo co zle nie skonczyl,MASAKRA! Dobrze tu ktos napisal,to nie ludzie tylko potwory. terz słyszałem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. nie wiecie czym jest dobra nowina ... z jaka nowina , informacja pzrychodza do Was SJ .. ale w genach macie zakodowane " precz z nimi " bo tak robila babka , matka , ojciec ale nigdy pzrenigdy nie wysłuchaliscie ich co maja wam do powiedzenia , do przekazania .... a moze rozmawialiscie ale z góry mieliscie zalozenia : wyzwac ich splunac na nich .... bo ? by sasiad widział jaki jestem odwazny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(21) aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał. Mateusza 28 ;18 A Jezus podszedł i powiedział do nich, mówiąc: "Dano mi wszelką władzę w niebie i na ziemi. „ Ja i Ojciec jedno jesteśmy. „ Żydzi znowu naznosili kamieni, aby go ukamienować. Odrzekł im Jezus: Ukazałem wam wiele dobrych uczynków z mocy Ojca mego; za który z tych uczynków mnie kamienujecie? Odpowiedzieli mu Żydzi, mówiąc: Nie kamienujemy cię za dobry uczynek, ale za bluźnierstwo i za to, że Ty, będąc człowiekiem, czynisz siebie Bogiem. (J 10: 31-33) „Odpowiedział mu Jezus: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca, jak tylko przeze mnie. Gdybyście mnie poznali, i Ojca mego byście znali; odtąd go znacie i widzieliście go. Rzekł mu Filip: Panie, pokaż nam Ojca, a wystarczy nam. Odpowiedział mu Jezus: Tak dawno jestem z wami i nie poznałeś mnie, Filipie? Kto mnie widział, widział Ojca; jak możesz mówić: Pokaż nam Ojca? (J 14:6-9) (2) Jezus nie był aniołem Aniołowie nie odbierają uwielbienia (Objawienie Jana 19:10; 22:8-9). Aniołowie, są to dobre duchowe istoty, które nie dołączyły do rebelii Szatana przeciwko Bogu (Objawienie Jana 12:1-9). Jednak Jezus odbierał uwielbienie przy wielu różnych okazjach (Ew. Mateusza 8:2; 9:18; 14:33; Ew. Łukasz 24:52; Ew. Jana 20:28; oraz Objawienie 5:8-14). Ogłoszono, że Jezus jest wyższej rangi niż aniołowie, a sami aniołowie mają Mu oddawać cześć (List do Hebrajczyków 1:6-8, zobacz także Ew. Jana 17:5). 1.Jezus wykonywał funkcje, które tylko Bóg mógł czynić * Wybaczał grzech (Marek 2:1-12). * Stworzył wszystkie rzeczy (Ew. Jana 1:1-3; List do Kolosan 1:16-17). * Przejawiał wszechwiedzę (Jan 1:47-49).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Wskrzesił samego siebie (Jan 2:19). 3. Jezusowi należy się chwała i uwielbienie Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych (List do Filipian 2:9-10; zobacz także Objawienie 5:6-14). Żadna dobra osoba nigdy nie otrzymała uwielbienia (Dzieje Apostolskie 14:8-15; List do Rzymian 1:25), a Bóg potępia uwielbianie kogokolwiek innego niż Trójca (Dzieje Apostolskie 12:20-23). 4. Jezus jest łączony z Bogiem Ojcem Jezus nie jest wymieniany jako jeden ze świętych ani razem z aniołami, lecz z Bogiem (Ew. Mateusza 28:19; List do Galacjan 1:1; 2 List do Koryntian 13:13). 5. Jezus jest wyraźnie nazywany Bogiem * Przez Stary Testament (Izajasz 7:14, razem z Ew. Mateusza 1:22; Izajasz 9:5). * Przez Nowy Testament (Ew. Jana 20:29; List do Rzymian 9:5; List do Tytusa 2:13; 2 List Piotra 1:1). * Przez Boga Ojca (List do Hebrajczyków 1:8). * Przez Samego Siebie (Ew. Jana 10:25-33; zobacz także Ew. Jana 4:25-26; Ew. Marka 15:1; Izajasz 9:6). * W Nowym Testamencie Jezus jest nazwany Bogiem 145 razy (1 List do Koryntian 1:2, 3, 7, 8, 10, itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Trójcy ! jest Bóg , Jezus Chrystus i Duch sw ..... Jezus był archaniołem ewangelia Jana 3:13 13 Ponadto nikt nie wstąpił do nieba oprócz tego, który z nieba zstąpiłSyna Człowieczego. 38 ponieważ zstąpiłem z nieba nie po to, żeby wykonywać wolę swoją, lecz wolę tego, który mnie posłał. 62 Cóż więc, gdy zobaczycie Syna Człowieczego wstępującego tam, gdzie był przedtem? 4 Ja otoczyłem cię chwałą na ziemi, gdyż dokończyłem dzieła, które mi dałeś do wykonania. 5 Teraz więc ty, Ojcze, otocz mnie przy sobie tą chwałą, którą miałem przy tobie, zanim był świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:00 [zgłoś do usunięcia] merkaba ja tylko słucham szkoda ze tylko ... naprawde szkoda ... posłuchaj choc raz Boga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje wg zasad ..... dokładnie .... nie jestem SJ ale przebywam w " ich otoczeniu " znam ich " od podszewki " bardzo długooooooo i nikit mi nie wmówi " dziwactw " na ich temat .... nie sa doskonali , sa tak samo grzeszni jak wszyscy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem doskonale jaka uwage i jak czesto przypominaja o tym by rodzina była kochajaca sie ... by kazdy znał role w rodzinie ... o tym jak prowadzic szczesliwe zycie rodzinne .... by jak najlepiej wywiazywac sie ze swych ról ... by dzieci były szczesliwe .... oni znaj i przestrzegaja warunków od Boga ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:04 [zgłoś do usunięcia] merkaba anioł nie może odpuszczać grzechów .. Jezus był archaniołem przed zejsciem na ziemie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że żadna wiara nie ma prawa narzucać się człowiekowi... A Jehowi ewidentnie to robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejkaoo
Żyję według zasad Macie dzieci? Jesli tak,to ciekawe ktore z was uczy dziecka religii? Moze to jest tak,ze dzisiaj mamusia powie swoje,a tatusia kolej bedzie jutro,a dziecko potem ma dylemat,no bo ktoremu z rodzicow uwierzyc?mamusi?a moze tatusiowi? Hehehe brak slow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma kogos takiego jak jehowi .... sa swiadkowie Jehowy .. tak nazwał ich sam Bóg 10 „Wy jesteście moimi świadkamibrzmi wypowiedź Jehowymoim sługą, którego wybrałem, abyście mnie poznali i wierzyli we mnie, i rozumieli, że ja jestem ten sam. Przede mną nie został utworzony żaden Bóg ani po mnie nie ma żadnego. 11 Ja, właśnie ja jestem Jehowa, a oprócz mnie nie ma wybawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast płacić
Masakra....z tego co czytam jesteś katolikiem...więc idź pogadaj z księdzem jak jej pomóc.... to nie jest fanatyzm, to jest sekta....ludziom robią wodę z mózgu... Katolik czyni dobro w stosunku do drugiego człowieka....a Jehowy tylko w swoim gronie.... Niech córka przyjmie bierzmowanie....nie możecie dać się szatanowi, który chce przeciągnąć całą rodzinę....nie daj się!!! chodź z dziećmi codziennie do kościoła i módlcie się za nią....bo z tego co widzę to już nie źle ją przeciągnęli na swoją stronę, skoro jest w stanie się z Tobą rozwieźć....powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KPJIB
jak ktos przeczyta,to niech da znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merkaba pisze to juz trzeci raz : 10.12.2010] 10:01 [zgłoś do usunięcia] cichutenkoo nie ma Trójcy ! jest Bóg , Jezus Chrystus i Duch sw ..... Jezus był archaniołem ewangelia Jana 3:13 13 Ponadto nikt nie wstąpił do nieba oprócz tego, który z nieba zstąpiłSyna Człowieczego. 38 ponieważ zstąpiłem z nieba nie po to, żeby wykonywać wolę swoją, lecz wolę tego, który mnie posłał. 62 Cóż więc, gdy zobaczycie Syna Człowieczego wstępującego tam, gdzie był przedtem? 4 Ja otoczyłem cię chwałą na ziemi, gdyż dokończyłem dzieła, które mi dałeś do wykonania. 5 Teraz więc ty, Ojcze, otocz mnie przy sobie tą chwałą, którą miałem przy tobie, zanim był świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalinowaaa
cichutenkoo no właśnie nie są doskonali, też grzeszą to dlaczego zachowują się tak jakby byli święci!!!!!!!!! Świadkowie Jehowi kreują się na takich dobrych, życzliwych ludzi, co nigdy nie przeklną, nie zrobią tego czy tamtego. A w głębi duszy są normalnymi istotami, którzy mają swoje grzeszki. Miałam koleżankę z tej wiary i ona ZAWSZE zachowywała się tak jakby była idealna, dobrze ułożona. Mnie zaczęła kiedyś wmawiać, że ja będę kiedyś paliła, będę uprawiała seks przed ślubem. Natomiast to ona w zaczęła później wagarować i spotykać się potajemnie z chłopakiem. Kłamała pisała sobie sama zwolnienia, a później zaświeciła nauczycielom oczami i wszystko było dobrze dajel była grzeczną ułożoną dziewczynkom :/ bez jaj... zresztą śmieszy mnie ten ich zakaz transfuzji krwi. Pozwalają drugiemu człowiekowi umrzeć, patrzą na jego śmierć i nie chcą mu pomóc, coś zrobić, spróbować. Ja tego nie pojmuję, bo gdyby ktoś potrzebował pomocy stanęłabym na rzęsach, żeby jej udzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwenaliaaa
cichutenkoo tacy pewni swego? gdzie wasza skromnosc? brak wam pokory i manier przede wszystkim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×