Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co więcej mogę zrobic

Chyba zdecyduję się na prostytutke

Polecane posty

ale ja wcale nie powiedzialabym zeby sobie odrazu szukal, napisalam ze moze znajdzie sobie jakas inna dziewczyne i uwaga przeliteruje - N I E K O N I E C Z N I E N A S E X i moze ulozy sobie zycie na nowo.... i bedzie szczesliwy.... nie powiedzialam zeby ja zostawil i uciekal do innej panny, juz , teraz, natychmiast. Facet powtarza ze rozmawial z nia wiele razy na ten temat, probowal namowic na wizyte u psychologa ale ona i tak swoje chore jazdy w glowie ma, powiedz kogo by to nie wkurzylo i kto nie mialby dosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro facet nie jest zadowolony ze związku i męczy się w takim układzie to w jakim celu to przeciągać? po co wciągać się w lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoloroweKredki- no widzisz , myslimy podobnie, no ale nie bo ja mam 22 lata, jestem scierwem i gowniara i wszystkie rozumy pozjadalam... Mimo ze jestem bardzo mloda to zwroce komus uwage - TAK ZYCIE CZASEM DALO MI W KOSC ALE NIE BEDE PISAC O SWOICH PROBLEMACH bo jestem teraz na innym topiku... i wypowiadam sie na temat kogos innego... mam prawo tak jak i Wy... ale wniosek nasuwa mi sie jeden : trzeba miec pewnie 30 lat zeby byc dorosla osoba, hmmmmmmmmmmmmm no tak..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...jestem starsza od Ciebie,ale faktycznie zauważyłam pewną rzecz tutaj na forum. Osoby, które są młodsze i chcą wypowiedzieć swoje zdanie w jakimś tematem (które jest sprzeczne z czyimś zdaniem), zaraz są atakowane przez tych starszych i 'doświadczonych' przez życie. Starsza nie oznacza-mądrzejsza co potwierdzają wypowiedzi wielu kochanek, zdesperowanych wariatek przed menopauzą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe no wlasnie i patrz raptem jakos zniknely... gdyby mi takie cos nieodpowiadalo i wiele razy namawialbym swojego faceta na rozmowe z psychologiem a ze mna to juz w ogole to na serio rozpatrywalabym mozliwosc zakonczenia takiego zwiazku... Kobiety i mezczyzni maja takie same potrzeby wiec rozumiem doskonale autora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×