Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Mała:)

jak tak mozna..:(smutna

Polecane posty

Moj najstarszy brat jest z taka dziewczyna ktora na poczatku bardzo lubial poniewaz wydawala sie bardzo symapytczna i oddana mojemu bratu:( pozniej moj drugi brat znalazl sobie dziewczyne z bradzo daleka sa ze soba juz ponad półtora roku...spotykaja sie narazie tylko w weekendy...moi bracia mieszkaja razem i dziewczyna mojego najstarszego brata..bardzo lubialam do nich jezdzic ale dziewczyna mojego najstarszego brata zacze sie rzadzic i gadac gluoty na mojego drugiego brata ze on nic nie kupuje do jedzenia ze to ze tamto..ze jak jego dziewczyan przyjedzie na weekend to ta nie moze jej zniesc..caly czas mi pisze smsy ze znowu robia to czy to...a ja strasznie klucilam sie z dziewczyna mojego brata ta ktora jest z daleka ale w koncu postnowilam z nimi pogadac wyjasnic to i okzalo sie ze dziewczyan mojego najstarszego brata strasznie mnie buntowala..teaaz sie do mnie nie odzywa..co mam zrobic?? nie chce sie z nikim klucic mam tego juz dosc.. przepraszam ze takie to namieszane ale sama juz nie wiem jak mam to napisac...prosze o jakies rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubił nie lubiał
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.e.e.e
napisz jeszcze raz po polsku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
tez zrazil mnie blad "lubial" inteligencja to ty nie grzeszysz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci szczerze ze sama nie wiem jak mam to napisac:( nie chce byc po niczyjej siostry ale dziewczyna mojego najstarszego brata chce zebym wybierala miedzy nimi a drugim bratem moim i jego dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos masz głową chyba
Niunia888 jesteś też taka denerwująca....zaraz po jagodzie369. Pusta jesteś i już mnie zaczynasz drażnić!!! Weź sie za książki nieuku a nie siejesz głupie problemy. kobiety się kłócą jak razem mieszkają, a Ty pokaż swoją dorosłość w kontaktach z braćmi i ich dziewczynami, bo narazie jesteś bardzo dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos masz głową chyba
no to teraz dałaś do wiwatu!! Jakie z ciebie dno :D mamy nową kafeteryjną tzipę. Jagoda369 to pierwsza debilka na kafe druga to niunia888 o poziomie inteligencji i elokwencji twoich wypowiedzi nie wspomnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie wiem czemu ty sie mnie czepiasz?? nikomu tu nie ublizam bo nie lubie tego..napisalam jaki mam problem a ty mi wyskaujesz ze jestem nieukiem i wogole to nie jest normalne wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu ty sie mnie czepiasz?? nikomu tu nie ublizam i wogole pisze jaki mam problem bo po to jest forum a ty co nie masz sie na kim wyzyc i tutaj musisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda369 jest pierwsza
ale to było akurat do niuni888.... dno i 10m mułu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to było akurat do niuni888.... dno i 10m mułu! ale niunia chyba zmieniła nick na misia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99999999
no tak mo\zna sie spodziewa nicki podobne oba są debilne niunia i misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłałąlalallalął
niunia vel misia idź się yebać z psem i pyerdolnij salto do tyłu spermopijo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×