Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliiiaaa

czy ma ktos ochotę na flircik...

Polecane posty

Gość 19-latek ;-)
No tak, ja jestem ;-) ale myślę, że do rozmowy jestem wystarczająco dojrzały. Przynajmniej tak mi się zdaje ;-) "Wszyscy jesteśmy aniołami w jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Lubię rozmawiać o problemach innych ludzi, pomagać im. Lubię też rozmawiać z dojrzałymi kobietami, rozmowa z nimi jest wspaniała. Wszystko rozumieją, czasami są poważne a czasami zabawne. Prowadziłem kiedyś długie rozmowy z jedną taką kobietą, po czasie kontakt się urwał, nie miałem zbytnio czasu. Teraz znów mi tego brakuje. "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to osoba z ktora tak dobrze Ci sie rozmawialo byla z Kafe? moze warto odnowic kontakt, I teraz pytanie jakie kobiety okreslach mianem "dojrzale"? Witaj ALFA TAURI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
Królowo 🖐️ iluż flirtowników wkoło się kręci :P boję się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Nie, nie poznałem jej tutaj. Dojrzała... Trudno to okleślić... Po prostu widać to po wypowiedziach. "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
bojem sie konkurencji :) tylko idioci się nie boją mam ochotę na spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Sam nie wiem, ona wyplakiwała mi się w wiadomościach. Pisała o mężu, który ją zostawił, o dzieciach, o pracy... Kiedy wszystko się u niej unormowało, ja byłem z siebie zadowolny, że pomogłem jej choć troszkę w tym trudnym okresie. Nie szukam teraz może tego samego ale chciałbym mieć jakąś zagubioną duszyczkę do pocieszenia. "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja*a*
alfa ;) królowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Tylko jak je znaleźć? "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Tylko jak je znaleźć? "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Dziękuję za miłą rozmowę i wskazówki :-) "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to nie ma przepisu i gotowej recepty, sa takie osoby jak Twoja zanjoma ze potrzebowala miec kogos takiego jak Ty na swoje smutki i zale,, ale sa tez takie osoby jak ja ktore same wszystko musza przetrawic i swoje zmartwienia problemy nie wyciagam, zreszta to temat flirt wiec cieszmy sie tym wieczorem, a klopoty zastawmy na wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×