Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliiiaaa

czy ma ktos ochotę na flircik...

Polecane posty

Gość alfa tauri
taka piękna pogoda a Wy przed kompem :O jak wracałem z przejażdżki z lasu to nawet widziałem że niektórzy opaleniznę jeszcze korygowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
czyli praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
i wczoraj też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
az boję się zapytać co robisz? jakieś koszmary mnie nachodzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
No piszcie coś bo nudno :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
mhm recepcja :P to nie jest jeszcze chyba tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 witam mam nadzieje ze i Ty cos znajdziesz dla siebie ale.. - my jestesmy juz wiekowi i nie nawijamy na czas a dla przyjemnosci samej w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
buhaha i nic nie musimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
nie bedę drążył jeśli zechcesz to powiesz moze kiedyś :) cenię kazdą pracę a najbardziej profesjonalne do niej podejście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Jeżeli można wiedzieć, o jakich obowiązkach piszesz, królowo? Skąd pomysł na taki nick? "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka." Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Jeżeli można wiedzieć, o jakich obowiązkach piszesz, królowo? Skąd pomysł na taki nick? "Wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem, możemy latać tylko wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka." Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie byc "profesjonalna" czy mi to wychodzi, zostawiam to do oceny innym.. nie uznaje spychologii wszystko chce osobiscie dotknac zaczac i skonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
A cóż to za pilne obowiązki królowo? Jeżeli mogę wiedzieć to skąd pomysł na nick? "Wszyscy jesteśmy aniołami w jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 piekna mysl :) obowiazki sluzbowe, Pomysl na nick wpadl w sekundzie spojrzalam na szafke z ksiazkami a tam Katherina Scholes "Krolowa Deszczu" - wiec juz wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Sorry, że tyle razy to samo ale problemy z internetem miałem ;-) "Wszyscy jesteśmy aniołami w jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
zaraz zaraz to moze twój własny biznes? :P a ja mam ochotę gdzieś wyjechać nawet na weekend taki odpoczynek dwa trzy dni :) super by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do konca... ale tylko z Twoja mysl :P w koncu flirt na weekend? dla mnie rama czasu nie istnieje, jesli moge odpoczywam we srode czy wtorek, a jesli ktos proponuje wspolny wyjazd nad morze w poniedzialek o 6 rano jestem gotowa w 3 sekundy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa tauri
czy może to być ktoś z kafe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Oj, ja tu chyba troszkę przeszkadzam :-P Widzę, że sytuacja pomiędzy wami się rozwija to nie będę przeszkadzał ;-) Życzę wszystkiego dobrego :-) "Wszyscy jesteśmy aniołami w jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikne na jakis czas, ale tylko fizycznie bo myslami bede tu, tu gdzie flirt i poczatek tego co najprzyjemniejsze :) ale wroce, daje slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19-latek ;-)
Nie pukaj, nikogo tu nie ma :-P "Wszyscy jesteśmy aniołami w jednym skrzydłem, możemy latać wtedy gdy obejmujemy drugiego człowieka" Bruno Ferrero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×