Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PotrzebujeSeksuologa!!

Totalny brak ochoty na seks;(

Polecane posty

Gość PotrzebujeSeksuologa!!

Nie wiem co mam zrobic naprawde potrzebuje pomocy bo mam tego juz zdecydowanie dosc!! Mam ponad 21 lat cudownego faceta ktorego kocham nad zycie i z ktorym wiem ze chce byc zawsze ale nie moge mu dac tego czego wiem ze potrzebuje! SEKSU!! Dla mnie moglby on nie istniec! co do holery jest ze mna nie tak?? ;/ nie mam ochoty na calowanie, pieszczoty i w koncu seks.... nawet gra wstepna nie sprawia mi przyjemosci... juz nie pamietam kiedy mialam orgazm nie moge dojsc... i nie mowcie ze to wina mojego faceta bo on naprawde jest cudowny i dajcie z siebie wszystko... to ze mna jest cos nie tak!! Przeciez ja mam dopiero 21 a kocham sie z przymusu raz na 2 tyg... ;/ to co bedzie za 10 20 llat!! ?? blagam niech mi ktos pomoze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PotrzebujeSeksuologa!!
poza tym on jest taki cierpliwy... akceptuje to ze nie chce... nie narzeka mimo ze wiem iz mu ciezko... wspiera mnie stara sie... a ja?? jestem jakas poj*****!:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PotrzebujeSeksuologa!!
boje sie ze go strace... chociaz wiem ze on mnie kocha bardzo... ale przeciez seks jest wazny w zwiazku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek__
No to nie pisz tu że potrzebujesz seksuologa tylko odwiedź jego gabinet. Naprawdę szkoda czasu na umartwianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PotrzebujeSeksuologa
mieszkam w anglii a tutaj seksuolog jak kazdy inny lekaz nie wie co sie wogole dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups..........
Nie bierzesz czasem pigułek? bo one często obniżają libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PotrzebujeSeksuologa
nie biore... nie mam pojecia czemu tak jest;( dlatego szukam pomocy moze ktos wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydroko9
boje sie ze go strace... chociaz wiem ze on mnie kocha bardzo... ale przeciez seks jest wazny w zwiazku... -- a ile juz jesteście w związku ? bo jak 20 lat to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PotrzebujeSeksuologa
4...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie ma co polemizować, twój facet ładuje jałową bele. :O Tylko czekać jak zrozumie swój błąd i śmiało zacznie posuwać te bardziej "otwarte"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy w miescie wiesz co
nie kazdy facet ma myslenie jak ty, moze cie zaskocze, ale sa tacy ktorzy mysla czyms innym niz penisem i mają wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy w miescie wiesz co
ale ty oczywiscie mozesz wolec te laski ktore daja cipy za usmiech albo drinka, bardzo dowartosciowujace;) a jak facet kocha to zrozumie autorko ze to okres przejsciowy, dobrze ci zrobi rozmowa z sexuologiem, bo problem oziębłosci dotyczy coraz wiekszej liczby kobiet, przyczyną jest stres, szybkie tempo zycia, złe odzywianie...przyczyn jest wiele. Acha i radze miec na uwadze niewyzytym samcom, ze mezczyzni tez maja problemy z prostatą i nie koniecznie ci starsi, wiec czasami wiernosc popłaca, bo to sie tyczy obydwu stron;) normalny człowiek przetrzyma, przeciez nie mamy instynktow zwierzecych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda normalna dziewczyna
cos w tym moze byc bo ja mam wysokie cisnienie i bardzo duze libido, no ale ja nie jestem w zwiazku wiec sama sobie musze radzic. Kazdy ma swoje problemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba coś z tym zrobic ! może lekarz, nie ma na to recepty może musisz dorosnąc i wszystko się ułoży nic na siłę . A ten twój ma trudny orzech do zgryzienia.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam słabe krążenie, co objawia się chłodnymi dłońmi i stopami. Mam ogromną ochotę, przyjemność z seksu niesamowitą, ale finału brak. Interesowałam się tym bardzo z oczywistych powodów i znalazłam informację, że bardzo prawdopodobnie właśnie słabe krążenie jest przyczyną. Próbowałam jakoś je podnieść, ale po miesiącu zażywania syropu krążenie poprawiło się niewiele, za to moja cera została zmasakrowana, więc odstawiłam :( Regularne ćwiczenia i jogging też dają jedynie 30 minutowy efekt :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×