Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudynaz1

prezent na przeprosiny

Polecane posty

Sprawiłam bliskiej osobie nieświadomie przykrośc... Osoba ta nie obraziła się na mnie, jednak chciałabym dac jej jakiś drobiazg i połączyc go z przeprosinami, by sprawic tej osobie przyjemnośc... Jest to dziewczyna w wieku dwudziestu lat... Wydaje mi się, że kwiaty, perfumy i ubrania nie wchodzą w grę... Myślałam o jakichś oryginalnych kolczykach :) Co o tym myślicie? http://www.kupujemy.pl/kolczyki--qw-kolczyki--sixD-porownanie-cen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kwiaty wchodzą w grę
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Forumowiczki. Od dawna nie jest tajemnicą, że kochamy błyskotki. Każda z nas ma inny gust do biżuterii. Wiele rzeczy nie do końca spełnia nasze wymagania. Znalazłam świetny sposób, aby biżuteria była oryginalna, jedyna w swoim rodzaju. Idealna także na przeprosiny. Bransoletka lub naszyjnik z jednym koralikiem. Tak niech zacznie się przygoda z tworzeniem biżuterii przy doborze koralików. Świetny pomysł na prezent. Często kupuję biżuterię w sklepie "Niebieski-koralik" bo jest oryginalna i wyjątkowa. Obsługa jest bardzo miła i szybka realizacja zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×