Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zelki

Problem z Dziewczyną

Polecane posty

Gość zelki

Byłem na weselu. Tańczyłem z dziewczyną - wiem jak ma na imię, gdzie mieszka, gdzie chodzi do szkoły i że lubi tańczyć jakieś tam hip hop itd... Na weselu z Nią nie rozmawiałem, na koniec podszedłem i poprosiłem o nr telefonu. Podała i już na drugi dzień ze sobą pisaliśmy... Pisałem z nią trochę o niej i ze mi się podoba... Ona też tam wysyłała mi buziaczki i takie pierdoły. Że mieszkamy niedaleko zaproponowałem jej spacer i się zgodziła lecz później zmieniła zdanie. Gdy chciałem iść na spacer kiedy indziej zawsze coś wymyślała i tak to jakoś przestaliśmy pisać... Po 2 tyg. odezwała się "co tam?" coś tam odpisałem i znów przerwa tydz. teraz ja do niej zacząłem pisać że mi się podoba a ona też w sumie buziaczki itd... Jest zima... spaceru na bank nie zaproponuje... ona ma 15 lat ja 18... Nie wiem kompletnie co mam robić o czym z nią pisać a bardzo mi na niej zależy... mam wrażenie nieraz że jak coś do niej piszę to się kompromituję... nie wiem jakie tematy poruszać itd... nie będę kurde o szkole gadał :/ nieraz ona zacznie co u mnie... ja coś napisze i to głupie aha lub no... musze wymysleć jakiś ciekawy temat... doradźcie mi wogule co mam robic czy sobie dać spokój czy nie :( podoba mi się ta dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×