Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łasica87

SYMPATIA PL

Polecane posty

Mam takie pytanie do osób korzystających z tego portalu.Niedawno się tam zarejestrowałam i dziś chodziłam sobie po profilach różnych osób i kazdemu mogłam wysłać oczko,tzn nie było problemu zeby to zrobić ale jednemu,szczególnemu chłopakowi jak chciałąm puścić oczko to sie nie dało.Tzn ciągle wyskakiwało mi,że musze sie zalogować,no to sie logowałm a i tak nie mogłam puścić mu oczka :/ Dlaczego? Czyzby miał wyłączoną tą opcje(jest taka możliwość??),czy ma mnie na jakiejś czarnej liscie?Jestem zielona w sprawach sympatii i nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
Miał tę opcję wyłączoną. Ja też tak zrobiłem, bo zamiast bzdurnych oczek, kobiety mogłyby po prostu pisać wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe. Laska nie kupuje
abonamentu i wysyła oczka licząc że facet wykupił i jej prześle swój adres email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
No i koleś strzelił sobie w stopę bo nie wie jaka przebiera nogami żeby on do niej napisał. A to pech :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
To są groszowe sprawy, a ja dostawałem oczka od 30-letnich kobiet, więc nie sądzę, że dorosłe kobiety nie miały wykupionego abonamentu. Te oczka są strasznie wkurzające, jak jakieś głupie i dziecinne podchody. Raz tylko dostałem normalną wiadomość od kobiety, napisała, że podoba jej się zdjęcie i tyle. Każda wiadomość jest lepsza od oczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nic od nikogo!!!Kurde to czemu,nie wyswietliło mi sie,że ten chłopak ma wyłączoną tę funkcje??Jak głupia klikałam,wyslij oczko... Kurcze,nie znam sie na tej całej sympaii,nie wiedziałam,ze to można wyłączyć te całe oczka... Ale chyba mało kto wyłączaa bo do wielu sie dało wysłać a tylko do niego nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebnie usunełam konto :/ Kurde tak to jest jak sie jest zielonym i działa sie w ''impulsie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
"do wielu sie dało wysłać a tylko do niego nie..." Jeden z nielicznych, normalnych facetów na tym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Źle zakładasz. Po co kobieta ma płacić jak pośle oczko i facet napisze? Mieć 15 zł a nie mieć 15 zł to już 30 zł :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
Fakt, pewnie wiele kobiet tak postępuje... i facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary renault 19
portale randkowe to portale sexualne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pfff po to chciałam wysłać oczko zeby sie przekonać czy facet odpusci mi.Nie chciałam pisać wiadomości,zeby nie wyjść na narzucającą się osobę.Chciałm troche wybadać czy bede w jego typie :P Wykupienie tych 15 zł to nie problem.Powiedziałam nie chce żeby ''ktoś coś mi kupował''!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
"Nie chciałam pisać wiadomości,zeby nie wyjść na narzucającą się osobę." Ech, kobiety... :-) Jak widzicie przystojniaka na ulicy, to broń Boże nie patrzcie mu prosto w oczy, bo uzna jeszcze, że mu się narzucacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
Załóż, nic nie kosztuje... a jak kosztuje, to niewiele. Zawsze można popisać przez miesiąc, a później przejść na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
Eee tam, łasisz się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda88896
bo te oczka są dobre dla wieśniaków albo niedorozwiniętych ludzi których nie stać na nic więcej, podobno na darmowym koncie jest dzienny limit spamowania oczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu jestem łasicą :P Czyli co,jak ktoś sie podoba to lepiej mu napisać wiadomość niż puścić oczko? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
"jak ktoś sie podoba to lepiej mu napisać wiadomość niż puścić oczko?" Przecież jakikolwiek "znak" dany tej drugiej osobie, czy to będzie oczko, prezent, gwiazdka, kwiatek, pierścionek, samochód, dom ;-) :P sugeruje, że jesteśmy zainteresowani tą drugą osobą. Tak samo będzie, gdy napiszesz wiadomość. Dla mnie to oczywiste, a zabawa w oczka jest śmieszna i trochę żałosna... no chyba że masz 15 lat ;-) Cholera, chyba za poważny się zrobiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety niemam 15 lat,tylko już 23 :P Jestem czasem nieśmiała i przez to zmarnowałąm soie pare niezłych okazji do czegoś fajnego.Ostatnio załamał mnie też fakt,że chłopak z którym sie troszke spotykałam w pewnym momencie przysłał smsa,że mozemy być tylko kolegami bo wrócił do poprzedniej dziewczyny.Strasznie mnie to zabolało i podkopało samoocene i wiare w siebie :( A na ostatnim spotkaniu z nim było wszystko fajnie,plany gdzie sie wybierzemy,ładne słówka a tu takie coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
Nieśmiałość przeminie, jak jesienny deszcz, cierpliwości. Z facetami, którzy byli w dłuższych związkach, musisz uważać... zawsze jest szansa, że coś im się poprzestawia, obudzą wspomnienia i wrócą do byłej. Młodziutka jesteś, znajdzie się ten, kto sprawi, że zbudujesz na nowo swą samoocenę i nabierzesz pewności siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że wszyscy których poznaje są własnie po długich związkach :/ Tzn byli z kimś 4 - 5 lat.No masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie jak napisalas
Łasiczko, im starsza się stajesz tym trudniej będzie Ci znaleźć faceta "bez przeszłości" - taka rzeczywistość, niestety. Na pocieszenie - na tym forum dużo takich facetów, którzy jeszcze nagiej kobiety nie widzieli ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie widze ze czym jestem starsza tym gorzej:( Niech już ma jakąś przeszłość byleby teraz patrzył tylko we mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ostatni chłopak wydawał się taki idealny,mówił ze poprzednie zwiazki to rozdział zamknięty a tu nagle wrócił do byłej :/ Jak tu komuś zaufać / :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroolka
Ech te dylematy: puścić oczko czy nie puścić? Czemu mi nie odpuścił oczka, znaczy, że mu się nie podobam? Itp.. Też kiedyś takie miałam, na szczęście to już przeszłość:) Mimo, że ten wątek już jest nieaktualny i Lasica już nie potrzebuje porad, powiem jedną rzecz: te oczka są w większości przypadków zawracaniem głowy. Przecież to nikogo nic nie kosztuje, więc właściwie każdemu można wysłać. Ja byłam na różnych portalach, często dostawałam jakieś uśmieszki, buźki itp. Na to nigdy nie odpowiadałam, natomiast na wiadomości, nawet jakieś krótkie i pospolite, starałam się odpisać, chociaż że nie jestem zainteresowana kontaktem z danym osobnikiem. Sympatia właśnie tym mnie wkurzała, że te oczka non stop latały. Później byłam na mydwoje i tam w ogóle tej opcji nie było. Dopiero teraz wprowadzili. Ale wtedy przynajmniej faceci nie mieli tak łatwo i musieli się "wysilić", żeby zagaić rozmowę:) Na szczęście poznałam takiego, któremu nie sprawiało problemu napisanie do mnie ciekawej wiadomości, dzięki czemu udało się nawiązać kontakt i do tej pory jesteśmy:) Ale naprawdę, te oczka/buźki lepiej sobie odpuścić moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×