Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

kto lubi waldiego i jego tematy?

Polecane posty

czesc Perwersja. jedyna tu normalna. na forum erotycznym przyszla pogadac o seksie, a nie pierrddoolic smuty o tym, ze jej facet nie chce dymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce jej sciskac az tak zeby ja bolaly. najpierw w pipe a przed samym dojsciem dopiero na hiszpana wale. bo miedzy cyckami za slabo sciska zeby od zera dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOO Nareszcie sie smutasy odstosunkowali od mojego tematu i nie pierrddoola ze im mezowie czy zony nie daja. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz. Ja taki sfrustrowany jestem bo moja mi nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rus1, ale zasmiecasz tylko dla zlosliwosci i dla jaj teraz. Ale widac dal wam do myslenia wpis, w ktorym napisalem ze jest niekulturalnie wpierdolic sie komus do tematu i gadac o swoich smutach, zamiast o tym, czego temat dotyczy. i jak widac na was podzialalo. dalo wam do myslenia. i dobrze. to tak jak bys wszedl do czyjegos mieszkania na powiedzmy "bal przebierancow w stylu PRL", przyszedl ubrany niezgodnie z konwencja z 3 koleankami i jedna z tych kolezanek zaczelaby wszystkim dookola pierdoollic o tym, ze jej maz nie rucha... czaisz czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo się spinasz. Teraz to dla jaj było ;] Spoko spadam już inny temat zaśmiecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wreszcie! nie podobaja ci sie moje zdjecia i to, ze sobie przy nich trzepie? to twoj problem czy moj? he? raz wystarczylo napisac, a nie powtarzac po 10 razy w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×