Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika 23.

Mój narzeczony wyznał mi, że jest nosicielem wirusa HIV

Polecane posty

Gość pigmenciara
no to fajnego maż chłoptasia najpierw cie rozkochał w sobie a potem się przyznał jakby był uczciwy to postąpił by odwrotnie ale mało jest uczciwych a ten twój na pewno nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tertetert
po prostu postąpił nie fair. nic dodać, nic ująć. niech się autorka cieszy, że w ogóle jej powiedział o tym. to przecież jest ryzykowne i trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było to kiedyś w super serialu Moda na sukces. Smutna prawda, mój bardzo , bardzo daleki krewny był nosicielem, już teraz, śp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddooplo
koralina- w takiej sytuacji 'oczyszcza' się spermę z wirusa i dokonuje inseminacji- nikt rozsądny nie bzyka się licząc na szczęście. 'Tacy z Was katolicy? Ja "przesadzam z Bogiem" i was to dziwi. Ale do kolacji wigilijnej to zasiądziecie i po co? Żeby tylko się nażreć nie pamiętając co to miłość do bliźniego. ' boże narodzenie nie jest własnością katolików- na długo przed chrystusem poganie świętowali w tym właśnie czasie - chrześcijanie 'ukradli' datę oraz pogańskie symbole- np choinka- i zaadaptowali je do własnych celów. jeżeli więc ludzie w tym czasie po prostu świętują, to że są razem i mogą się 'nażreć',a przedtem łazić po centrum handlowym i wydawać kasę, to mają do tego takie same prawo jak ty do śpiewania kolęd, więc wyjmij głowę z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ktos nie kapuje
m- a - r n-e marniusienkie prowo -100/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralina111
w jej przypadku zadne inne metody po za naturalnymi nie wchodzą w rachubę bo jest zagorzałą katoliczką... więc może liczyć tylko na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×