Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ANIUCHA 29

TESKNIE ZA KOCHANKEIM

Polecane posty

Gość dfdfdfdfdf
erotyczna11 zdradzilem bo jej nie kochalem do konca-tylko na poczatku, chodzilo mi tylko o jedno. zaliczyc i tyle.... potem to sie nie wiem jak rozwineło, ale w moich uczuciach nic sie nie zmienilo. nie zdradzilbym jej gdyby byla dziewica, a nie byla bo z chlopakiem jak miala 18 lat poszla.. teraz ma 22 lata i tamtego nie ma a ja jestem. wiem, ze mnie to bolalo, ze tak wczesnie rozpoczela wspolzycie (wczesnie dlatego ze nie byla gotowa jeszcze). Teraz sex z nia to tylko przyjemnosc, zero bliskosci, tego uczucia... robi to mechanicznie, przypuszczam ze tak ja wychowal poprzedni. i uwazam ja za dziwke.. niestety bo schrzanila wszystko. kochalem ja na poczatku ale jak sie dowiedzialem i doswiadczylem czar prysnal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
mozna milosc szybko zniszczyc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczom nie wierzę
df przede wszystkim nie jestem ze wsi i uważam że Twoje wywody świadczą o tym, że jesteś tym który lubi poniżać kobiety. Już sam wpis mnie przekonał i wybacz ale nie powiem Ci z jakiego miasta jestem, dla własnego dobra ale nie obrażaj nikogo bo to się może zemścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
lece sie uczyc, pozdrawiam moze wpadne jutro poczytac hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie jak....w .
O.k ja rozumiem ze zdrada moze sie zdarzyc ale oklamywanie kogos kto mieszka i zyje z toba to najgorsze swinstwo i obrzydlistwo jakie moze istniec.Jak zdradzilas ,zdradziles to odejdz do tego z kim bylas,byles w lozku ostanio i miej honor a nie puszczasz sie jak pies lub suka.Tylko slabi i zakompleksieni ludzie tak robia ze zdradzaja zamiast odejscs do osoby ktora sie ;kocha,teskni;.Biedni mali ludzie bez zycia wewnatrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było nie bzykac i szukac z ogłoszenia dziewic a własciwie wracaj do czasów pierwotnych bo to nie twoja era i bez obrazy w jakim ty swiecie zyjesz nie da sie juz tego cofnąc zobaczymy jaka bedziesz być moze kiedyś córke miał ... bez podtekstu może udaci sie ja wychować na ideał matki żony i kochanki dla męza jak wiesz o co mi chodzi i może mąż bedzie ideałem jak ty papap ja zmykam czytać bajke na dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczom nie wierzę
no właśnie to pewnie studencik w okularkach któremu żadna nie dała i ma problem natury fizycznej:D (bez obrazy dla okularników, w dzisiejszych czasach to prawie wymóg):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
a tam nie dalła :P daja, taki okres po ktorym daja przewaznie to 2 miesiace. potem same nogi rozkladaja :) nie spotykam sie z wyrafinowanymi dziewczynami, bo mnie takie nie interesujea. by the way jestem atrakcyjny :) i mam tez kompleksy, take niczym mi nie zaskoczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
ZABOLALO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
hm moze i to smieszne ale prawdziwe ale to byl moj drugi facet w lozku moze to mnie skusilo sprobowac jak to jest z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
;d no to mamy rozwiazanie zagadki. to w sumie jestes rozgrzeszona poniekad... powinnas sprobowac zawsze przed slubem jak to jest z innym, bo potem takie sytuacje sie zdarzaja. ale mysle, ze to nie byl glowny powod twojej zdrady :P ja uciekma sie uczyc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdf no faktycznie i sie kurwic przed slubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df ogonku zaczekaj jak to przed ślubem a to nie k...wa jest tez wtedy ? przeciez kazda jest nią ? tak twierdzisz tylko nie dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
prosta odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df to z całego serca znajdź taką a potem dowiesz sie od niej, ze ty sie ku...es przed i cie oleje jak bedziesz wielce zakochany w niej wszystkiego dobrego w poszukiwaniach twojego ideału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdf oj zycze ci samych pieknych dni ale daje reke obciac ze tez zboczysz z malzenskiej drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekRais
Dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
jesli to pierwsza milosc i to raczej nie potrzebni sa inni partnerzy przed slubem - zakladam ze go biora ponizej 23 roku zycia bo pozniej to roznie bywa. Chodzi mi o to ze jesli bym mial dziewice to moglbym wszystko dla niej zrobic, poswiecic sie i wogule. nie dziewice juz sie tak nie szanuje itp. sa gorszym towarem. ja niestety nie mialem jeszcze dziewicy, a szukam juz dlugo.. mialem jedna, ale jej nie kochalem i nie chcialem jej robic krzywdy takze ja nie zaliczyłem. smieszne ale prawdziwe :) teraz pewnie spytacie ty taki przebieg i chcesz dziewice? dlatego odpowiadam juz nie licze na dziewice po pierwsze trudno sie zakochac w kims mimo ze spelnia twoje najlepsze pragnienia po drugie nie czulbym sie dobrze no i wniosek zjebalem sobie troche wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dziwki kurwy co jeszcze aaa szmaty suki oj faceci swieci nie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczom nie wierzę
hehe dziewczyny dobrze mu zapodałyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
wiem ze mi tak powie, dlatego nie licze ze sie spelnie, ze bede juz dokonca szczesliwy :P bo moglem poczekac na dziewice - chociaz i tak dlugo czekalem szukajac odpowiedniej kandydatki:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
dfdfdf oj chlopie zebys ty choc w 50% mnie zrozumial bylam dziwica i co to zmienielo po 10 latach bycia z jednym , jedynym facetem chcialo mi sie drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
chodzi o to, ze moglem ten 1 raz z dziewica :d a tak tooo ...:P zaliczam sobie teraz i tyle. a dziewczyny daja, dziewie sie troszke - celu w wiem od 18-22. bardziej bym powiedzial ze takie chetne po tak krotkim czasie beda powyzej 24 roku zycia/ jeszcze raz nadmieniam ze spotykam sie tylko z pozadnymi dziewczynami (chociaz co do jednej to nie jestem pewien) :P ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
df ty chyba masz 123 lata pogieło cie jaki gorszy towar ,a ty jaki jestes ? lepszy ? czasem dziewczyna sie zakocha wierzy facetowi oddaje sie on ją olewa i puszcza kantem , kiedy miał brać slub z nia to to jest kU..wa? dla ciebie a ty przestań smolić ze wszystko zrobisz czytaj to kaffe a dowiesz sie jak to jest jak facet prze dśulbem ma i po kiedy sie mu bzykac chce a zonie nie i kiedy ją kocha nie zdradza jak cierpi nie tylko dlatego ze nie bzyka ale dlatego ze zona nie ma ochoty na sex to tylko 1 przykład no i zycze w takim razie zycia w małżeństwie z celibatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
Słuchajcie- nie uwierzycie właśnie jest w moim mieście- seksik dzisiaj!!!!!!! Yupi- idę golić nogi i pachy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdfdf
rozumiem cie. ale ty jestes w innej sytuacji, bo maz meza i dziecko. zachcianka a sytuacja w ktorej jestes to sa dwie rozne sprawy. ty podjelas taka decyzje, namow kolezanke swoja zeby rozebrala sie przy twoim mezu, niech to zrobia i maz bedzie udawal ze nic sie nie stalo a ty ze o niczym nie wiez. niech o to zrobi tyle razy co ty z kochankiem. wtedy bym cie uznal za osoba ktora jest fair :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIUCHA29
ladnie to sie tak podszywac podemnie wciry dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×