Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PRACA

CHCESZ ZAROBIĆ

Polecane posty

Gość PRACA

WEJDŹ NA LINK I ZAREJESTRUJ SIĘ znalazłam coś w miarę fajnego. Można powiedzieć, że pieniądze zarabiają się same. Skopiuj link poniżej i wklej go w przeglądarkę (wyszukaj), wpisz swój mail, ściągnj programik (trwało to 2 minuty), zainstaluj(minuta) zarejestruj się 20dollars2surf.com/?ref=105302 Program to 20$2Surf Łatwo jest się zagubić na nowych stronach więc szybko przedstawię Ci możliwości zbierania punktów, które z początkim każdego miesiąca zamieniane są na dolary (później wypłata na PayPal myślą nad rozszerzeniem tej możliwości) A więc: 1. Miej włączony banner na komputerze- 1 minuta to jeden pkt (z lewej strony banneru $ sprawdzenie ilości pkt, - klikasz, trzymasz i przesówasz, x wyłączenie) - wyświetlają się na nim reklamy (stąd program ten bierze pieniądze) 2. Umieszczaj wszędzie swój baner polecający za każde jego wyświetlenie jest 1pkt 3. Bonus za Surf - kiedy na banerze z reklamami wyświetli się Surf Bonus (żółte literki na szarym tle) klikasz i masz dodatkowe pkt (czas wyświetlania ok. 40 sek) 4.Codziennie 3 kredyty w grach: 2 w kole fortuny, 1 w bingo - za wygrane są oczywiście kolejne punkty 5. Bonus za klik - co jakiś czas pojawiają się płatne strony za kliknięcie w które też są pkt 6. Przychodzą do nas punktowane maile 7. NAJWAŻNIEJSZE! - zapraszaj znajomych. Siatka znajomych jest najważniejsza ponieważ dostajesz 10% twojego poleconego i tak aż do 10 miejsca. Np. ja zarabiam 10% od twoich zysków, jak kogoś zaprosisz to już oboje zarabiamy na nim, a jak on zaprosi to już my troje i tak aż do 10 miejsca. Jeżeli włożysz trochę pracy w zaproszenie paru osób (a wystarczy tydzień skupienia) to później tylko siedzisz i patrzysz jak spływają Ci ich zyski i nic więcej nie robisz. Ja oczywiście dalej szukam osób zainteresowanych, ponieważ dzięki temu jeszcze bardziej podnoszę swoje zarobki Sam/a zobacz: jak wejdziesz w poleconych zobaczysz niżej siatkę (listę sponsorów) którzy dotarli aż do Ciebie, zobacz ilu ini mają poleconych i pomyśl ile oni muszą na nich zarabiać ! Teraz TY walcz o swoje zarobki i swoich poleconych Zapraszam do wspólnego zarabiania Sama mam już parę $. Osoba od której dostałam linka wypłacała już 20$ bez żadnych problemów więc dałam się w to wciągnąć ;P Ona na tym programie po 3cim miesiącu wyciągnęła 32$, mając 20 poleconych z 1 poziomu i paru z dalszych a teraz dołączają się kolejni i zyski rosną. Ja mam obecnie także 20 i szukam dalej. http://pl.20dollars2surf.com/?ref=116691

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×