Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja_cha

pomocy! dofinansowanie na własną działalnośc

Polecane posty

Gość alicja_cha

Witam! Mam poważny problem mianowicie dostałam dofinansowanie na otworzenie własnej działalności gospodarczej. Niestety z przyczyn niezależnych nie dochowałam terminy 30 dni na przekazanie UP faktur i innych dokumentów poświadczających zakup sprzętu. Czy jest jakieś wyjście z zaistniałej sytuacji? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_cha
naprawdę nikt nic nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huiuiuajacs
o ile sie nie myle za niezachowanie terminow bedziesz musiala zwrocic udostepione srodki chyba ze na drodze najprawdopodobniej sadownej dowiedziesz iz przyczyy te byly od ciebie niezalezne.coz, nie za ciekawie a co to za przyczyny jesli moge zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_cha
facet u którego zakupowałam meble zwlekał z wystawieniem faktury aż do dnia wczorajszego. Ale teraz jak jest już po terminie faktura niepotrzebna. No nic, coś przeczuwałam że skończy się to źle. Zbyt dużo szczęścia mnie ostatnio spotkało. ale dziękuję za odzew, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Dzwon do faceta niech Ci wystawi raz dwa fakturę korygującą z odpowiednia data i powinno być ok. Idź do urzędu i będzie git :)Miałam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_cha
hm o tym nie pomyślałam. Mam nadzieję że się uda, chociaż nie za bardzo to zmieni faktu że faktura zostanie przedłożona UP już po terminie. Ale tonący brzytwy się chwyta więc poruszę niebo i ziemię żeby się wszytsko powiodło, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej powiedźcie jak dostałyscie to dofinansowanie...... ja sie chce starac ale jakos nie wiem jak sie za to zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×