Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jadźka:)

poradźcie tani nocleg Poznań

Polecane posty

Gość Sutar
Być może. Ja tam generalnie nie oceniam żadnego miejsca póki go nie zobaczę. Ot taka dewiza życiowa, że nie wierzę raczej recenzjom. Tak samo jest w przypadku Hotelu Włoskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deca
W sumie dobra postawa. Żadna ocena w necie nie odda tego, jakie miejsce jest tak naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hapse
Zgadzam się z ludźmi powyżej. Jeżeli chodzi o Włoski, to jest to jeden z lepszych hoteli w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posz
Owszem, Hotel Włoski to dobry wybór. Mają w końcu atrakcyjne ceny, warto się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdef
Jeżeli chodzi o tanie noclegi w POznaniu, to rzeczywiście Hotel Włoski jest dobrym wyborem, jeżeli spojrzeć na aspekt czysto finansowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erfes
Widzę, że praktycznie przewija się tutaj jeden Hotel w którym miałem przyjemność przebywać. Rzeczywiście, Włoski to całkiem dobry wybór, jeżeli ktoś szuka taniego noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arten
Zgadzam się z przedmówcami. Hotel WŁoski to bardzo dobry wybór, jeżęli chodzi o noclegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resza
Hmm byłem tam. Muszę przyznać, że Hotel prezentuje się całkiem nieźle. Jak za taką cenę, to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenujace te wasze reklamy
pełno spamu hotelu włoskiego i restauracji itali z tego wniosek - mało klientów i robią sobie tu reklama ŻENADA takie miejsca sie omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem prawie prawdę
Ale ci z włoskiego sa żenujący... "niewatpliwie dobry wybór" bla bla bla "najlepszy hotel w poznaniu" bla bla bla. Gówno nie hotel, tylko płaci kupe kasy za marketing internetowy i wszędzie ich pełno. Ale nie wiem czy oni zdają sobie sprawę, że jak człowiek jest czymś przepełniony to potem tym rzyga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Hotel Włoski to taki dobry wybór? Osobiście uważam, że tak hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem narzekać co niektórych. Ludzie wypowiadają się pozytywnie o jakimś miejscu, a wam to nie odpowiada. Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodziejCzasu
bo to nie ludzie dają opinie, tylko sam hotel włoski imbecylu! Zresztą do kogo mówię, przeciez to Ty o.O Przestań pisać ciągle "włoski, włoski, włoski", bo się zaraz ze szczęścia spuścisz. Twoja reklama jest beznadziejna, bardzo widoczna, bardzo razi w oczy. Naucz się reklamować dyskretnie, zainwestuj kasę w jakiegoś speca od marketingu, a nie spamujesz jedno forum kilkoma-kilkunastoma opiniami... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam Puzzle Hostel w tymże pięknym mieście. odnośnik do stronki po więcej informacji: http://hostelpuzzle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam Puzzle Hostel w tymże pięknym mieście. odnośnik do stronki po więcej informacji: http://hostelpuzzle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk007
Hej! Wart odwiedzenia jest Blooms. To taki niby hostel ale zajmuje duuużą kamienicę i ma też apartamenty. Bardzo przyjemne i czyste pokoje. Na łazienki jak zwykłem narzekać tak tu nie było się do czego przyczepić. Po prostu czysto. A jak ktoś wpada do Poznania na zwiedzaie to nie musi się martwić o dotarcie do celu. Bardzo blisko jest stare Miasto, ta wielka galeria handlowa Stary Browar. Koniecznie wybierzcie sie wieczorem na spacer nad Warte i zajdzcie do Kontenerów na plażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romainnn
Popieram :) nocleg w kliamtycznym miejscu potęguje dobre wrażenia pobytu. Sam tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamir111
wcale nie trzeba wydawac duzo kasy na wygodny pobyt w pzn. hotele wiaodmo trzepia kasy ile wlezei ale jak ie dobrze poszzuka to mozna przespac sie w apartamencie nieodbiegajacym standardem od pokoju hotelowego za duzo mniejsza kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzemyk007
No o tym własnie mówię. Podałem przykład Blooms - z nazwy hostel, ale standard wysoki. Mają też apartamenty, jest tam bardzo przyjemnie, schludnie, zupelnie niehostelowe miejsce jeśli podobnie postrzegamy to pojęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Nie każdy Hotel jest drogi. Niektóre są tanie a przy tym zachowują najwyższe standardy. Przykładem niech będzie tutaj Hotel Włoski, ktory zdecydowanie warto jest polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terw
Rzeczywiście zgodzę się. Cena Hotelu Włoskiego jest naprawdę niska, co mnie osobiście zadziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej ściągnąć aplikację mobilni.pkt.pl? Tam o wiele łatwiej będzie znaleźć hotel w pobliżu i myślę, że nie tylko hotel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olderman
aplikacje sa spoko pod warunkiem ze sie ma smartfona... obecnie chyba ze 30% polakow z tego korzysta, mnie w tej grupie nie ma wiec to troche przereklamowane dzialania... jak wszystko zreszta. ja szukam dobrego noclegu na forach turystycznych gdzie polecaja mi go ci ktorzy juz tam byli. ze wspominanych przez was miejsc kojarze hostel Blooms bo bbyla o nim mwoa na ktoryms forum turystycznym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś w cichej willowej dzielnicy poznania przy zjezdzie z a2 : hotel poznań henlex http://www.henlex.pl/ naprawde symaptyczne miejsce z dobra kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu ciężko Ci będzie znaleźć coś w rozsądnej cenie blisko centrum niestety... Jedynie hotele które znajdują się w niedużej odległości od miasta mają całkiem przyjemne dla portfela ceny :) Polecam Hotel Poznański http://www.hotelpoznanski.pl/ w którym ostatnio nocowałem. Dojazd do miasta szybki autobusem a ceny całkiem niskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam hostel Dobranoc. Przy starym rynku, tanio czysto w cenie sniadanie. dobranochostel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×