Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jadźka:)

poradźcie tani nocleg Poznań

Polecane posty

Gość FiligranowaBasia
mogę serdecznie polecić Dobranoc Hostel. Dla dwóch osób bardzo się opłaca ponieważ maja tam naprawdę wygodne łóżka i pyszne śniadania. Lokalizacja też dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina771
Ja właśnie ostatnio podczas weekendu majowego spałam w tym Dobranoc Hostel. Bardzo dobre warunki za rozsądną cenę, żaden brud i syf, tylko naprawdę ładne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowiiita
Dziewczyny przede mną już powiedziały co chciałam. Hostel Dobranoc jest najlepszym miejscem na nocleg. Prywatność, czystość i komfort to jak dla mnie 3 najważniejsze rzeczy podczas zakwaterowania gdziekolwiek. W tym hostelu tak było więc nie mam co żałować tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_makeup
ja polecam Hostel Jeżyce Poznań - ul. Kraszewskiego 9 w Poznaniu. Uczę się obok hostelu w szkole wizażu i śpię u nich regularnie dwa razy w miesiącu prawie od roku. Jestem studentką i ceny w Hostelu Jeżyce są dla mnie atrakcyjne. Kilka moich koleżanek z grupy również skorzystało i również polecało dalej. Jak dla mnie - na tanie noclegi w Poznaniu - hostel Jeżyce to najlepsze miejsce. Rezerwacje zrobiłam przez: www.hosteljezyce.pl i zakładkę kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeliskaB
A moze by tak zanocować w apartamencie w centrum Poznania? to może okazać sie lepszym rozwiązaniem. Szukałam niedawno takich noclegów i udało mi sie znaleźć cos takiego http://apartament21.pl/.Według mnie jest tam, ładnie i tanio a tego przecież szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamil
Na pewno coś znajdziesz na http://travelysta.pl Ostatnio wyjeżdżając nad polskie morze wyszukałem tam świetny hotel. Radzę tam poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałem taniego noclegu niedaleko lotniska Ławica. Skorzystałem z oferty hostelu link: http://www.enoclegpoznan.pl/ Może komuś się informacja przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Wam Hostel Dobranoc, tuż przy Starym Rynku, bardzo tanie ładne i nowoczesne pokoje, przestronny dizajnerski salon z bezpłatną kawa z ekspresu:) Super atmosfera, warto poczytać o nich opinie na TripAdvisor. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_45
polecam z czystym sumieniem Hostel Jeżyce Poznań na ul. Kraszewskiego w Poznaniu. Spędziłam tam tydzień podczas gdy moja córka leżała w szpitalu przy ul. Polnej. Pokoje są bardzo przytulne, w hostelu cicho i spokojnie. Poza tym blisko sklepy, restauracje - wszystko pod ręką. Polecam - www.hosteljezyce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessaa44
Nie jest powiedziane, że jak chcesz przenocować w dobrych warunkach to musisz za to sporo zapłacić. Jak tylko dobrze poszukać to możesz przenocować tanio a wygodnie.Wystarczy popatrzeć na ofertę tych apartamentów http://apartament21.pl/apartamenty/ . Moim zdaniem bardziej opłaca sie nocować tam niż w drogim hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam TANIEGO (poniżej 50 zł) noclegu w Poznaniu na noc sob-niedz. 24/25 października. Jadę na koncert zespołu LemON, który odbędzie się Eskulapie na Przybyszewskiego i chciałabym po koncercie spokojnie i w miarę szybko, bezpiecznie dotrzeć do miejsca noclegowego. Chcę sie przekimać i rano wrócić do domu (Szczecin). Wszystkie pokoje 1-os. są od 70 zł wzwyż, a w weekendy ceny 20% w górę... nie stać mnie. Bilet na koncert, bilet na pociąg i jeszcze nocleg prawie stówę? Zna ktoś naprawdę tanie miejsce za max 50 zł? Nie musi być Wi-Fi, nie musi być restauracji czy stołówki, tylko tyle, żeby się przespać i już. No, łazienka, nawet zbiorcza na piętrze, jednak konieczna... Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod poznaniem jest bardzo fajny hotel www.eurohotel.swarzedz.pl . Dzięki temu, że ejst pod poznaniem jest tanszsy, ale nbardzo dobrze wyposażony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor779
Pod Poznaniem znajduje się fajny hotel który mogę polecić, zwie się Max. Znajduje się on w Luboniu, pokoje w nim są czyste i ładne dlatego pobyt w tym miejscu można zaliczyć do udanych. Idealne miejsce na krótki pobyt służbowy czy też przystanek na trasie – dobry dojazd do autostrady A2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pobliżu Poznania, w Luboniu jest fajny hostel Słoneczna Przystań. Spoko lokalizacja, blisko autostrady no i dobry dojazd do centrum. Komfortowe pokoje w korzystnych cenach. Mogę polecić bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco zachęcam do nocowania w Art Hostelu w Poznaniu - www.art-hostel.com.pl . Nocuje tam o 3 lat w czasie zjazdów na studiach. Cena w pokoju wieloosobowym 32zl doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaaaaaaaaaaaa
Zależy, czego się szuka. Jeśli szukacie czegoś taniego, żeby wyspać się w spokojnym i czystym miejscu, polecam Art Hostel. Ścisłe centrum i na prawdę niskie ceny. Dodatkowo nieraz na bookingu można trafić całkiem fajne promo i wtedy już w ogóle bardzo się opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia78903
jeśli chodzi o nocowanie w akademikach, osobiście nie polecam, głośno i w ogóle lepiej już wybrać hostel, byłam kilka razy w Art hostelu na Mileżyńskiego, polecam, tanio i fajna lokalizacja http://www.art-hostel.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietnym hotelem jest www.eurohotel.swarzedz.pl/ - uwielbiam tam przebywac gdy jestem w okolicy i uwazam, ze to najlepsszy hotel tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobromira33
Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać za nocowanie w hotelu skoro za mniejsze pieniądze można nocować w podobnych warunkach. Spokojnie tutaj http://nest.poznan.pl/ możesz wynająć sobie pokój, jest blisko centrum, warunki dobre a koszty znacznie niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze gdy jestem służbowo w Poznaniu to korzystam z noclegów w www.cezamet.com.pl. Maja dobre ceny i standard, dlatego chetnie za każdym razem do nich wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Nadal szukasz? jeśli tak to zajrzyj na http://purohotel.pl/poznan Z tego co widziałam hotel jest na starym mieści i jest świetnie wyposażony. Ceny nie starszą. Ja jadę do Poznania na urlop w sierpniu i chyba się tam zatrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blooms przy Kwiatowej 2 ma zniżki dla studentów -10%, zdarzają się też oferty specjalne. Mieści się w samiutkim centrum, blisko do najważniejszych punktów na mapie miasta. Mają świetną ekipę, a pokoje są schludne i przytulne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to w sumie bardziej żona namówiła, żeby dodawać oferty naszych pokoi gościnnych w różnych serwisach noclegowych w internecie. Ostatnio rejestrowałem się na przykład na stronie www.meteor-turystyka.pl Jeden z lepszych portali tego typu, bo z jednej strony ma duży zasięg, a z drugiej strony dodawanie ogłoszenia trwa bardzo krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swój hotel jakiś czas temu wrzuciłem do kilku baz danych i choćby swój profil mamy na www.meteor24.pl Przyjazny dla klienta serwis, łatwo jest dotrzeć do konkretnych obiektów, przez co nie traci się czasu na przeglądanie tych które człowieka w ogóle nie interesują. Szybko można tutaj się zarejestrować, dobry kontakt z obsługą serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka strona jak www.meteor24.pl Pewnie wiele osób ją kojarzy jeśli ktoś szukał noclegu w internecie. Ja właśnie u nich najczęściej znajdowałam noclegi. Ostatnio to przy okazji wakacji właśnie na tej stronie wyszukałam sobie przytulny pensjonat w Mrągowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×