Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sanetta

Uczy się ktoś z Was japońskiego?

Polecane posty

Gość Sanetta

j.w. planuje sie dostac na krs w przyszłym roku na razie robie to sama, bo b. lubię ten język. Wielu Japonistów rzuca się , że to nie ma sensu, bo "w pewnym etapie bez nauczyciela nie da rady", no ale bez przesady, podstawy chyba można ogarnąć samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdego jezyka nauczysz sie
sama jesli masz zywy kontakt z nim. japonski ma ;latwa dla Polaków wymowę. Najtrudniejsze pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś chciałem się uczyć, ale dałem sobei spokój.. Podstawy tak, rzeczowniki, czasowniki, liczebniki itp itp, jakieś zwroty ciekawe ale pismo.. o matulu.. I nie chodzi mi tutaj o te krzaczki, dało by się jakoś je ogarnać, ale w japońskim masz kilka rodzajów pisma, czy tam alfabetów i to moze się mylić.. już nie pamiętam jak to się dzieliło.. kanji, hiragana czy tam katagana i coś jeszcze.. takie poplątenie z pomieszaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samemu to można zafundować sobie orgazm :) Nie mniej powodzenia :) 🖐️ Aż z ciekawości zobaczę jak po Japońsku pisze się wypierdalaj ... i wtedy sobie pogadamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanetta
wiedziałam że predzej czy póxniej pojawi sie taki komentarz.. ponizej pewnego poziomu ze tak powiem... pozostałym dziekuje za odpoiwedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadajesz pytanie o naukę japońskiego na forum erotycznym kafeterii i oczekujesz taktu i dobrego wychowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanetta
kurcze, faktycznie.. pomyliłam sie,w złą rubryke wybrałam. No ale by the way.. o erotyzmie JESLI KTOS CHCE, też można mówić w miare kulturalnie, wyobraź sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartujesz? to jest jak chat romantyczność na onecie, tu się przychodzi bluzgać i prowokować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quert
ja znam troche japonski...np moje ulubione slowo to bukkake :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×