Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

jestem wolna

Polecane posty

czesc :) od dzisiaj jestem wolna ;) znaczy tak mysle bo moj obecny niby partner ciagle twierdzi ze on nie wie co do mnie czuje i nie wie czy chce ze mna byc to ja bede miec jaja i ja to dzisiaj skonczylam takze tego no od dzisiaj jestem znow singielka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miguel armando
to kto bedzie Cie teraz bolcować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła i tolerancyjna
Kochana, ja też!!! Od kilku dni:) Nie mogłam znieść jego niezdecydowania:) Jak są tu jacyś fajni faceci to zapraszamy na pogawędkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze czekam do poniedzialku w sumie bo wtedy ma sie wszystko wyjasnic ma do mnie przyjechac i prosil zebym z nim pogadala ale to juz dawno mielismy ustalone ale ja nie wiem czy chce mi sie czekac :o kocham go niesamowicie ale takie jego niezdecydowanie juz mnie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanse liżon
cieszcie się życiem kobitki! gratulejszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajni faceci sa
ale nie dla was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajni faceci sa
"kocham go niesamowicie ale takie jego niezdecydowanie juz mnie nudzi" Gdybys kochala go tak, jak mowisz, to nic by cie w nim nie nudzilo. To nie milosc tylko przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alishjanna
ja też singielka od piątku. Jeszcze chodzę smutna. ale co fakt to fakt. Ile macie lat>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestan mi mowic ze przyzwyczajenie mysle ze nigdy w zyciu juz tak nikogo nie pokocham :o ja widze jego wady, ma mnostwo wad, nie umie pokazywac uczuc, nie jest typem przystojniaka ale ma to cos co mnie do niego ciagnie w kazdej sferze zycia nam sie uklada ale on nigdy nie powiedzial jednoznacznie ze mnie kocha ja sie zakochalam w nim i wpadlam po uszy bylismy razem prawie 2 lata ale on ciagle nie wie i nie wie ile tak mozna? kocham go, oczywiscie :( ale ja nie chce tak cierpiec narazie go nie widze bo sie nie widujemy bo nie chce ale na sama mysl ze go zobacze serce mi mocniej bije wiec przepraszam ale to nie jest przyzwyczajenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia jadzia
oj, niebogie dziewuszki, nie martwcie się, módlcie się o dobrego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajni faceci sa
"ja widze jego wady, ma mnostwo wad" Masz racje, to zauroczenie. Gdy kochasz, nie widzisz wad... a juz na pewno nie wytykasz mu tych wad palcami. Jak kobieta jest w stanie sobie uroic ciaze, to milosc tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gry kochasz nie widzisz wad - najwieksza bzdura jaka kiedykolwiek czytalam nie, najlepiej jest miec rozowe okulary i myslec ze wszystko jest cacy :) wiem ze go kocham pomimo jego wad nie kocham go za cos, lecz pomimo!! pomimo ze ma wady, pomimo ze nie umie pokazywac uczuc, pomimo ze mnie czasami denerwuje bo nie umie rozmawiac na powazne tematy, pomimo tego wszystkiego - kocham go! czy to takie trudne do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvcx
mysle ze nigdy w zyciu juz tak nikogo nie pokocham facetow jest miliony .nie ten to bedzie inny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajni faceci sa
Na jakiej podstawie wnioskujesz, ze to milosc, a nie zauroczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie kazdy jest taki sam ja pomimo tych jego milionow was chce tylko jego :( ale jesli on mnie nie chce, jesli ciagle mi mowi nie wiem i nie wiem, to co ja mam zrobic? chce z nim byc ale zaczyna mnie to irytowac i wkurwiac i wszystko po kolei, to jego nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlkfnglkned
Nie przejmuj się, miłości i tak nie ma 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvcx
jezeli w ciagu 2 lat nie wie co do ciebie czuje to daj sobie z nim spokoj .. PO 2 miesiacach moglby nie wiedziec , ale 2 lata to wystarczajaco dlugo czasu zeby sie zakochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nie trwa 2tygodnie a 2lata, znamy sie ponad 2 lata zrobilabym dla niego wszystko no moze nie tak doslownie wszystko ale nawet wlasna nerke bym oddala :o :P ale co mam zrobic w takiej sytuacji keidy ciagle slysze nie wiem i nie wiem co?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarza mi ciagle ze jestem taka swietna i w ogole, i ze on sam nie wie czego chce kiedy nie ma ze mna kontaktu to wariuje, wydzwania po 40razy zebym tylko sie odezwala, zachowuje sie jak wariat i ciagle nie wiem i nie wiem :( dlatego czekam do poniedzialku, ma mi powiedziec albo tak albo nie, ja sie nastawiam na nie, bo to za dlugo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajni faceci sa
A kto ustala ile trwa zauroczenie? Gdzie wyczytalas, ze zauroczenie musi trwac krocej niz 2 lata? Sama ustalasz te normy, czy UE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość infantylne kozy
nawet ta cała babka moherowa babcia jadzia oj, niebogie dziewuszki, nie martwcie się, módlcie się o dobrego męża no i oczym wy chcecie rozmawiać,jak w końcowym "efekcie" ma byc znów problem ze ślubem i z niezdecydowaniem partnera.Wy od razu dajcie ogłoszenia matrymonialne ,bo tylko o ten francowaty slub i kretyńki papierek wam chodzi,nawet o to jakieś głupawe modły wznosicie,wszystkie jesteście take same,infantylne kozy,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale nie ty
skonczylas tylko on zrobi to w pon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wczoraj na pytanie czemu ze mna jest odpowiedzial ze nie wie a jestesmy razem ponad 5 lat.... i ja tez pokazalam wreszcie ze mam jaja i wczoraj zerwalismy ale mieszkay razem wiec u nas to troszke trudniej zrealizowac... jutro umowilam sie z kolezankami ze studiow do klubu na impreze ale jakos dziwnie mi wyjsc i go zostawic i wrocic w nocy... nie wiem jak to rozregrac Szkoda mi go troche ale jest strasznie niedojrzaly jeszcze a ja juz czegos innego ozekuje od zycia Po tylu latach chcialabym jakis zapewnien, kolejnego kroku.. ale on 21 letni chlopak wogole o tym nie mysli w sumie to mu sie nie dziwie Ale ja juz tak nie chce Milosci mniedzy nami nie ma jest tylko cholerne przywiazanie no i wspolne wynajmowane mieszkanie.. Zanim znajde cos nowego to pewnie z miesiac minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co? chujów sto!
waha sie bo mu Twój śluz z pochwy nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajni faceci sa
Ktos kiedys powiedzial, ze jest tylko zauroczenie i przywiazanie i wierz mi, duzo w tym prawdy. Znalem taka jedna, co to byla z facetem 6 lat i tez twierdzila, ze go kocha, a jak mnie poznala, to tamtego rzucila z dnia na dzien. Ot i to wasza cala milosc. Wystarczy poczytac to forum, by stwierdzic, ze takie uczucie, jak milosc miedzy kobieta a facetem, po prostu nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyzej niestety
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×