Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocham......... :-)

"Prośba o wyspy szczęśliwe" :-)

Polecane posty

Gość Kocham......... :-)

"Prośba o wyspy szczęśliwe" K. I. Gałczyński A Ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź, wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj, Ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu. Pokaż mi wody ogromne i wody ciche, rozmowy gwiazd na gałęziach pozwól mi słyszeć zielonych, dużo motyli mi pokaż, serca motyli przybliż i przytul, myśli spokojne ponad wodami pochyl miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiołkami Ci drogę uścielę
Zdzisław Dębicki " Fiołkami Ci drogę uścielę" Fiołkami Ci drogę uścielę, Kwiaty rzucę pod stopy pachnące, Wonne lasów i pól naszych ziele I storczyki, co rosną na łące... Fiołkami Ci drogę uścielę, Że nie dotknie się stopa twa ziemi, I powiodę cię, biały aniele, I powiodę szlakami jasnemi... W marzeń cichym klękniemy kościele Gdzieś od ludzi daleko i światła, Mój Ty biały, serdeczny Aniele, Moja Duszo Ty jasna, skrzydlata!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ciebie to laska
pojebało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-) hehe
Jak nie o sukniach tylko o miłości, to od razu "pojebało" :D Heh, bez komentarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to jest miłość ?
Jonasz Kofta " Co to jest miłość" Co to jest miłość Nie wiem Ale to miłe Że chcę go mieć Dla siebie Na nie wiem Ile Gdzie mieszka miłość Nie wiem Może w uśmiechu Czasem ją słychać W śpiewie A czasem W echu Co to jest miłość Powiedz Albo nic nie mów Ja chcę cię mieć Przy sobie I nie wiem Czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby czuła miłość
to nie wypisywałaby farmazonów na forum, ale wskoczyła to chłopa pod pierzynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj baby....
Miłość to nie tylko pierzyna :) To także tęsknota, uskrzydlona dusza, czułe myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja coś dorzucę od siebie :-)
Ty i ja spośród tysięcy Mocno trzymamy się za ręce. Niezwykły dzień, doniosła chwila I szept nieśmiały : miły... miła.... Odtąd już razem zawsze i wszędzie Tak miało być i tak niech będzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×