Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariola.......

Przyłapałam córkę na masturbacji

Polecane posty

Gość Krysia42
A tak przy okazji mam jeszcze 13 letniego syna i u niego ten problem nie wystepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a moja corcia ma 11 lat i udałam że nie widze kurde :I jeszcze nie wymysliłam co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbigniew girzyński
A ja przyłapałem prezesa, kiedy się masturbował oglądając wywiad ze Staniszkis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia42
Cóż Eha, najlepiej upewnij się czy na pewno to robi, bo jeśli okaże się ze nie a ty ja ochrzanisz albo zastosujesz jakąś inna karę to straci do Ciebie zaufanie. Jak soją przyłapałam jak już wiesz na „gorącym uczynku. Napisz jak to wyglądało u Ciebie to wtedy na pewno znajdziemy jakieś dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta,usta
przecież onanizm to normalna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia ja nie reagowałam w ogóle... nic nie mówie bo to była jedna taka sytuacja. Poza tym ona i tak o wszystko pyta po tym jak zabroniłam jej na sexstrony nosa wtykać :P czekam, obserwuje i na razie nic sie nie odzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahahaha
Do Krysi Jestes tak durna baba ze zal ..... Tylko czekac az Ci corunia do domu przyniesie ciaze Powodzenia w byciu moherowa mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia42
buhaha sama jesteś durna. Eha jeśli to zdarzyło się tylko raz to może do niczego jeszcze nie doszło i się jej znudziło ale obserwacja nie zaszkodzi. Jeśli będziesz miała jakiś problem to na mnie zawsze możesz liczyć. Buhahaha młodą mama to możesz zostać co najwyżej Ty. Córka mojej siostry miała ok. 9 lat jak zaczęła. Siostra zbagatelizowała sprawę kiedy mała miała 13 lat to omal nie zaszła w ciąże jak się potem okazało robiła to po kilka razy w tygodniu a w jej pokoju znalazła różne urządzenia wspomagające. Dziwie się bardzo że tak wielu ludzi bagatelizuje sprawę. Ja ani nikt z mojego rodzeństwa jakoś tego nie robił i żyliśmy. Po zatym to grzech z którego trzeba się spowiadać. Czasami mam wrażenie ze na tym forum wypowiadają się same małolaty lub osoby które nie mają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol ze śmietnika
Krysia ? powiedz ? Skąd do cholery masz tą córkę ? , adoptowałaś ją jako 42 letnia dziewica ? Czy zapłodniłaś się przypadkiem ocierając waginą o spermę pozostawioną na wyrze ? Bo jak ciebie słucham to nie wiem kto w twojej obecności mógłby tą spermę z siebie wydalić ? Może ja i pisze jak małolat , ale tak się składa , że jestem już dziadkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z pewnoscia bylo niepokalane poczecie. krycha ty durna babo wyjdz z tad bo na oaze sie spoznisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 16 lat i czasem, z nudów się mastrubuję. Co w tym złego? Nic. Sama przyjemność :-) Ale to głupota jednak, już teraz nie mam zamiaru sie mastrubowac bo jestem w ciazy. Prosze bez glupich komentarzy, ze jestem dziwka, bo to wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol ze śmietnika
To znaczy dziecko , że od palca w dziurce kręceniem zabawa skończyła się zbrzuchaceniem ? Oj coś nam tu dziecinko bajki sprzedajesz co niemiara Niemniej takie , to nie na starych lisów twarda wiara Boś ty się masturbowała ale co za masturbanta ty żeś używała ? Siusiaka kolegi ze szkolnej ławy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia42
Tak się składa że wiem skąd się biorą dzieci i moja córka poczęła się w naturalny sposób. Dlatego nie rozumiem aluzji wszystkich osób które maja wątpliwości tak jakby masturbacja miała mieć cos z tym wspólnego. załamanaNastolatka16 jest najlepszym przykładem dlaczego dzieciaka trzeba oduczyć jak najwcześniej takich praktyk, w miarę jedzenia apetyt rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvxxx
do krysi42 piszesz że masturbacja to grzech i trzeba się z tego spowiadać lepiej nie pisz takich głupot bo nie można tego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba powinniśmy wrócić do tematu, to normalna reakcja chyba lepiej tak niż by miała szukać "miłości" u innych przynajmniej narazie w tym wieku. Wybacz Mariolu... ale musze podać taki przykład czy jeżeli w rodzinie ktoś pali to nie jest wielce prawdopodobne że dziecko też zacznie? Wkońcu co wolno im wolno i jemu takie zdanie mają dzieci, a zwłaszcza nastolatki. Skoro sama napisałaś że masz "kolekcję" wibratorów to chyba to czysta ignorancja że tobie wolno a jej nic do tego i nawet niech nie myśli. Najlepiej z nią pogadać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvxxx
pogadać a nie wpędzać w kompleksy i poczucie winy że coś żle robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnb smnc
masz zdrowa córkę , a ty sie przejmujesz co bys chciała zimną rybę - potem my faceci mamy z takimi kłopot , kobieta młoda ma chciec sie ruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjetta.
Krycha wali ci na dekiel? Ja mam corke i wiem ze masturbacja to nic zlego. Napiecie i stresy opadaja. W wieku 12 lat bede corke uswiadamiac o antykoncepcji i jak bedzie trzeba to zalatwie jej tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie panowie i drogie dzieci
masturbacja powinna towarzyszyć nam całe życie,przeżywana rozkosz ujędrnia nam ciało ,czyni nas ludźmi szczęśliwymi i odprężonymi:) ja mam 47 lat i robie to systematycznie,dzieciom w czasie dorastania nie przeszkadzałam;) uświadomione zostały w wieku 13 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma za mało obowiązków
tak tak załatw, przy okazji załatwisz jej raka sutka albo ubezpłodnisz, gdy dziecina zechce mieć swoje małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Can_Not_Change_Me
kurwa odpierdol sie od tej corki daj jej sie zadawalac jezeli ma ochote... i kup jej wibrator polecam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problemy..
jak gdy mialem 15 lat sypialem juz z 15-sto latka. ciesz sie, ze sie sama zabawia a nie robi czegos co robila mi moja pierwsza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia42
Wiedziałem ze ten świat schodzi na psy ale nie wiedziałam ze zszedł już tak bardzo. Najbardziej szokuje mnie wypowiedź Maryjetty, nie zdziw się jak niedługo zostaniesz babcią. Ja swojego zdania w tej sprawie nie zmiennie, a do czego prowadzi masturbacja pisałam kilka postów wyżej. ale macie problemy.. Uwierz mi że mniemasz się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sks
no to jak wkoncu??? "wiedziałem" czy "wiedziałam"...koorwa same sciemy na tym kafe...same sciemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety polskie
no i dobrze bo sobie wprowadzi zarazki trzeba będzie ją wysłać do pana doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemas26111
Wiez mi nie tylko twoja robi to w tym wieku samo zycie dzieci dorastaja a ty teraz w jakis sposob nie zraz jej do siebie np godzinnymi wykladami o tresci to nie dobre nie moralne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Krysia42
Krysia42 nie masz racji jednoznacznie stwierdzając, że masturbacja prowadzi do czegoś złego. wszystko zależy od charakteru - jak ktoś się będzie puszczał to zrobi to niezależnie od tego, czy wcześniej się masturbował czy nie. poza tym powiedz - czy wg Ciebie jest jakaś dolna granica wieku dla możliwości masturbowania się czy uważasz, że nikt nie powinien tego robić? bo ja np. robię to od dawna, zaczęłam mając jakoś z 13-14 lat i uważam, że to świetny sposob na poznawanie swojej seksualności. miałam w życiu wiele okazji do tego, żeby pójść do łóżka z różnymi facetami, mam spory temperament seksulany i nie wstydzę się tego, że jestem istotą seksualną ale mój pierwszy raz przeżyłam grubo po 20tce z facetem, którego kochałam i z którym jestem do dziś. do czasu, kiedy nie poczułam, że to właśnie ten, wystarczała mi masturbacja. takim stawianiem sprawy możesz córkę zniechęcić do własnej cielesności - co może źle wpłynąć na jej późniejsze życie seksualne - albo wręcz spowodować, że zadziała mechanizm "zakazany owoc jest najlepszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghk
dojrzewaaa.. To normalne, ale wierzę, że Cię to zszkowało hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×