Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariola.......

Przyłapałam córkę na masturbacji

Polecane posty

krycha jestes pojebana naprawde to że jej zakazałaś to nie robi tego -_- no naprawde żal mi cie to jest naturalne i będzie to robic nawet jeśli o tym nie wiesz JAK MOZNA ODUCZAC KOGOŚ MASTURBACJI to nienornmalne jezu co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Masz racje, dziewczyna ma 15 lat. Teraz 14-tki uprawiaja seks. Ja zaczalem sie masturbowac to mialem chyba 10lat. Przeciez to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO krysia42
ty pewnie sama napierdalasz kiszonym ogorem po pizdzie jak nikogo w domu niema a na kafeterii dziewice orleanska udajesz stara suczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krycha 42, córkę na stos! jak śmiała to uświęcone miejsce matki polki brudnymi paluchami dotykać i jeszcze czerpać z tego przyjemności brrrr ohyda. Ja bym jej nie zakazywał, ja bym odrąbał ręce i na plecach naznaczył "mam p**ną mumusię z rydzykowa albo innego miejsca dla obłąkanych" hahahaha Ludwiku Dorn, Krystyna 42 i Sabo nie idźcie tą drogą !!! Na szacunek dzieci trzeba sobie zapracować on nie przychodzi sam, co najwyżej pogarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
ale przygłupy są tu dziewczyna zrobiła dobrze sobie po dniu kutni z rodzicami wyśmiewaniem w szkole porzuceniem przez chłopaka i jeszcze kochany rodzic ją nakrył ma przesrane dokumentnie 0 oparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKA=====mm
Przeciez kazdy sie masturbuje!Nawet mężowie i żony!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurek łajdus
Krycha 42 idż do księdza zrób mu laske idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
młodzież młodzież to była w podstawówce w gimnazjum każdy z nas dojrzewał a tu nic nauka nauka kutnie alkohol i znęcanie psychiczne nauczycieli i podrywanie na gupa nikt 15 latków poważnie nie traktuje tylko im wmawia że dzieci są te dzieci maja gorsza robotę niż rodzice na wojnie -a mamo jak się zakochałaś 1 raz to co zrobiłaś -idz ku***** do szkoły nie pie*dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt
krysia biegnij do kościoła a nie wpisujesz o swojej córce . przecież jest przykazanie Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe. -myślę że nie było by ci miło jak by córka nam tu pisała o tobie . ,, moja mama krysia42 czochrała mohera wielkim zielonym ogórem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyrkretynn
żal mi cię krycha i współczuję twojej córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad ta pewnosc że się nie masturbuje twój syn?? Mariola jak ja widzialas?i gdzie to było??opowiedz dokladnie hmm a po 2 co w tym zlego że się masturbuje?ma ochote na sex to niech robi sobie dobrze chyba z2 wolisz miec bachora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś głupia masturbacja
Krycha kur** .Ja sie k***a o tym uczyłem w 5 kl. Że w moim wieku to normalne więc polecasz niszczenie dzieciom życia. Takie osoby potem są bardzo nieśmiale boja sie sexu wstydzą sie swojego ciala k***a teraz w gimnazjum jestem i co kurw* . Jeteś p******a powinni cie zamknąć za znecanie sie nad dziecmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 16 lat. Kiedyś gdy się kompałam zaczełam się masturbować lejąc wodę z prysznica. Już szczytowałam i zaczynał się orgazm. Byłam głupia i niezamknełam drzwi od łazienki. Aż nagle mama wbija mi do łazienki. Właśnie w tej chwili miałam orgazm. Lekko krzyczałam, byłam naga i czerwona. Moja mama czekała aż mi się skończy. Jak to nastąpiło i zobaczyłam że mama stoi na demną szybko wyłączyłam wode. Zrobiło mi sie gupio. Mama powiedziała że mam wyjść z łazienki. Dała mo niezłu wykład nabten temat. Było mi strasznie. Musze z nią do dzisiaj spać. A przez pierwszy tydzoeń spałam nago z mamą i tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28l4t
16 lat? nago z mama i tata? To ja nie wiem w jakim ty swiecie dziecko zyjesz. Ja 16-letnia moja pierwsza dziewczyne to jak rozdziewiczalem to latała po 4 scianach z ekstazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem 32 lata jak miałem pierwszy raz seks z kobietą dziś mam 48 i żonę i dziecko i masturbuję się od 13 roku życia ale nigdy nie dałem się przyłapać . Jakim trzeba być idiota żeby dac się złapać na najbardziej intymnej rzeczy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kiedys z żoną przyłapalismy nasza 6 letnia córkę jak się onanizowała bylismy zszokowani gdy zaczęlismy z nia rozmawiać powiedziala ze coś ja do tego zmusza nie robiliśmy juz potem wielkich ceregieli gdy czasami przylapaliśmy jak bawi sie cipka i pręży sie w wieku 12 lat jej przeszlo albo robila to bardziej dyskretnie teraz jest zdrową 29 letnia kobietą wyksztalcona zamęzna i ma dziecko jednak zdarzylo mi sie kilka lat temu nakryć corke 9 letnią moich sąsiadow podczas zabawy ze swoja cipka , byla wystraszona niesamowicie bylismy wtedy u sasiadów na jakiejs bibie oni sie kłocili zona ich godzila a ja przypadkowo zajrzalem do pokoju ich corki i zobaczylem jak pod koldra intensywnie piesci się w kroczu i grymas podniecenia byl na jej twarzy usiadlem obok jej lozka i zapytalem czy robi sobie dobrze ona wystraszona skinęla glową , zapytalem od kiedy to robi powiedziala ze od 2 lat chyba ale bardzo sie boi żeby rodzice sie nie dowiedzieli i żebym im nie powiedzial , przyrzeklem że nie zrobie tego wtedy spod kołdry wyciagnela śedniej wielkości ogorka , bylem zszokowany zapytałem czy go wklada do cipki ona że nie ze tylko po wierzchu sobie przytyka bo glębiej nie chce wejść , wytlumaczylem małej żeby sobie nie pychala gleboko bo pozbawi sie dziewictwa że pęknie jej blonka i krew lecieć jeśli lubi sie podniecać to najlepiej niech to robi paluszkami a kiedy skończy 15 lat to moze dopiero sprobować przyjemności z chlopakiem ktory pozbawi jej dziewictwa . przyrzeklem jej że dotrzymam jej tajemnicę dla siebie teraz to już 18 letnia pana urodziwa i sexowna i niedawno zdarzylo sie że gdy przyszla ze szkoly i nie bylo jej rodzicow a ona zapomniala kluczy zaprosilem ją do siebie do domu aby poczekala na rodzicow i tak jakoś nie było zony w domu więc mierzilo mnie zapytać czy wytrzymala ze swoja cnota do 15 lat wtedy ona wstala podeszla do mnie i powiedziala ze chcialaby podziekować mi za te rady sprzed 9 lat i pcalowala mnie w usta bylem w szoku ale to byl namietny pocalunek poczulem ze robi się ze mną coś nie tak bylem podniecony calowaliśmy sie namiętnie oszalale jak bylem znowu nastolatkiem czylem na swoim torsie jej duze piersi a moj penis pęcznial jak za mlodych lat bez pobudzania go ręką żony czy ustami to ona pierwsza swoją dlonia gladzila go przez moje spodnie mimowolnie wyladowaliśmy w sypialni a potem na naszym lozu malżeńskim ona rozpinala mi spodnie ja jej bluzeczkę potem stanik piescilem młode soczyste piersi dlonmi i ustami moj penis byl już na wierzchu a jej dloń poruszala skórką moja dloń szybko znalazla się na skrawku jej mokrych skapych majteczek i piecila jej mięsistą c**ecake byla inan niz mojej zony taka mięsista a jej wargi juz byly szeroko rozwarte bylem w amoku blyskawicznie znalazlem sie miedzy jej udami a ona dlonia celowala moim penisem w jej szparke moj lepek już poczul wilgotność jej wnetrza i otulajace wargi sromowe gdy chcialem wejść w nia powoli delektować się tą młodą cipką napotkalem opor czyzby byla jeszcze dziewicą spojrzalem pytajaco w jej oczy oja jednak w podnieceniu zamrugala i wyszeptala to jest moje podziekowanie dla ciebie wejdz i zamknęla oczy majać pewnie w mysli że zaboli wiedzialem że to bedzie moja pierwsza dziewica w życiu bo zona nia nie byla bo ja brat zg****il więc mimo że moj penis nie byl juz taki twardy jak u mlodzieńca naprężylem sie i pokonalem zaporę i bylem calymi 17 cm w jej mlodziutkiej dziewiczej c**eczce ona tylko syknela i otworzyla oczy i usmiechnela sie uroczo i slodko przywarliśmy ustami calujac sie zaciekle a ja rozpocząlem delikatnie posuwać jej c**eczke nie chcialem żeby cierpiala ale ona byla tak podniecona i wilgotna że chyba nie czula niedogodności to cialo bylo takie mlode delikatne cudowne moglbym ja tak posuwać w nieskonczoność jednak podniecenie roslo niesamowicie szybko i juz bylem myslami żeby nie wytrysnac w jej wnetrzu bo pewnie nie brala antykoncepcji jednak wyręczyla mnie w tym problemie gdy szepnela mi do ucha widząc że koniec może być szybki powiedziala zebym skonczyl w jej ustach bylem zdziwiony że dziewica ma takie potrzebe ale gdy zblizala się finalowa fonntanna wyszedlem z jej cipki i z przyjenościa podalem jej napręzonego k****a jeszcze lekko ubrudzonego krwią do jej ust jej profesjonalizm w robieniu loda byl mistrzowski i po kilku sekundach caly moj ladunek wylądowal w niej gardlo jaki bylem wtedy szzęśliwy ...szybko ubralismy sie bo jej rodzice wrocili gdy zapytalem czy ma chlopaka odpowiedziala ze tak ale do dziś tylko robila mu laske a on lizal jej cipkę ale od dziś beda juz normalnie sie kochac na maxa usmiechnela się i caluąc w policzek czmychnela do domu ...od tej pory widzimy sie często ale tylko usmiechamy dyskretnie to byl prezent a prezeny dostaje sie tylko na specjane okazje niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyliz jej cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dający patrzec
Mnie też przylapala mama i spytała co robię nie wiedziałem co powiedzieć a miałem sztuczną c**e założona była bardzo dociekliwa to jej pokazałem co robię i jak działa powiedziała że to normalne od tego czasu nie mam wstydu pokazać penisa albo zwalić a mama wie co robię po kilka razy dziennie to robię żaden wstyd każdy to robi albo myśli o tym ja robię to tak żeby mnie ktoś przylapal podnieca mnie to masturbuje się razem z siostrą ona sobie a ja sobie taką rodzinną tradycją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×