Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Patrycja*79

Buty Prima Moda

Polecane posty

Buty mają rzeczywiście bardzo ładne, ale nie kupowałam ich nigdy, bo są dosyć drogie. Skoro piszecie, że są kiepskiej jakości, to tym bardziej sobie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta S.
Witam serdecznie. Chciałabym podzielić się swoim niemiłym doświadczeniem związanym z kozakami ze sklepu Prima Moda w Lublinie. Otóż już po niecałym miesiącu chodzenia w nich, obcasy zaczęły się bardzo nieestetycznie rozwarstwiać. Odniosłam je do szewca, bo zależało mi na jak najszybszej naprawie, ale ten odesłał mnie do sklepu z reklamacją. No i zaczęło się...prawie 3 miesiące szarpałam się z nimi. Końcowy efekt był taki, że wymienili tę brzydką podeszwę ale w jaki sposób. Kozaki pozałamywane, jakby naprawiał je kowal! Także odebrałam buty w gorszym stanie niż zostawiłam z reklamacją...NIE POLECAM SKLEPU PRIMA MODA!!!SZKODA PIENIĘDZY I NERWÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_36
Witam serdecznie,... ...drogie Panie, chciałabym wyjaśnić mity dotyczące włoskiego obuwia i tak, Gino Rossi : Buty Gino Rossi produkowane są w fabryce w Słupsku, tam też znajduje się główna siedziba Gino Rossi S.A. ...Drogie Panie Venezia : "I.O. Venezia" Sp.j. Iwona Oganowska Wojciech Nachiło ul. Serdeczna 1 04-823 Warszawa ...www.venezia.pl Prima Moda itd... Zara made in China ... ...Jak widać w/w włoskie obuwie, nad którym pieje większość z nas to polskie firmy o włoskim brzmieniu. ...Prawdziwe włoskie buty to np. buty firmy L'estrosa, Spazio Moda czy Bluzi w 100 % włoskie marki, włoski design, i 100 % made in Italy ... plus rozsądna cena ... heh poniżej cen Gino Rossi i Venezi. ...Znalazłam taką firmę w naszym kraju, dodatkowo bardzo miła obsługa Pani Ewy, możliwość zwrotu bez podania przyczyny do 10 dni ;... Wystarczy kliknąć na ten adres www ... ...http://www.lestrosa.na.allegro.pl ...Aśka_36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gg
Od lat kupowałam buty i torebki w PM. Ostatnio jakość bardzo się obniżyła. Złożyłam reklamację i byłam w szoku, bo rozpatrzono ją negatywnie, a ewidentna wina producenta. Firma się nie szanuje zatrudniając takiego rzeczoznawcę, znaną już we Wrocławiu panią, która chyba z zasady rozpatruje wszystkie negatywnie żenująco to uzasadniając oraz nie szanuje klienta. Konsekwencją jest utrata tego klienta. Stanowczo odradzam obuwie tej marki. Ostatnio byłam w Rzymie i oczywiście kupowałam buty, o PM nikt tam nie słyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Z całym przekonaniem ODRADZAM kupowanie butów firmy Prima Moda. Buty za 500 zł po jednokrotnym użyciu odbarwiły się, a obcasy zaczęły się kiwać. Oczywiście reklamacji nie uznano. Pani Rzeczoznawca - z tego co Pamiętam P. Wiesława Wcisło jest żenująca, a i Obsługa Klienta pozostawia wiele do życzenia. Szkoda czasu na tych OSZUSTÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandaaa
Kupiłam w Prima Moda sandały na koturnie. Koturn był pokryty słomką. Już pierwszego dnia zaczęła lekko odchodzić od buta. Potem było już tylko gorzej. Buty bardzo niewygodne, po nielicznych założeniach rozkleiły się. Oczywiście odrzucili reklamację. Gdy poszłam odebrać buty w sklepie była też inna zawiedziona klientka. Od obcasa odpadł kawałek srebrnej powłoki. Reklamację także odrzucono. Ostrzegam wszystkich przed przepłacaniem w sklepie Prima Moda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandaaa
Mam pytanie. Czy ktoś próbował zgłosić sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta?? Przecież musi być jakaś obrona przed takimi oszustwami. Prima Moda oferuje klientkom drogie buty, ich jakość jest niewspółmierna do ceny. Wiadomo, że działają na własną niekorzyść i z takim podejściem do klienta prędzej czy później upadną. Ale zastanawiam się czy nie zgłosić sprawy do Rzecznika. Może jest szansa żeby dojść do sprawiedliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada9
Polecam omijać sklepy Prima Mody szerokim łukiem. Posiadam trzy pary kozaków tej firmy i żadna z nich nie wytrzymała nawet pół sezonu. Jest to dla mnie jakiś kiepski żart, bo buty kosztowały od 300 do 570 zł za parę. W każdej z nich obcasy uległy niemal zmiażdżeniu, a dodatkowo okleina wokół obcasów bardzo nieestetycznie odłaziła. W jednym bucie urwał się cały obcas. Ponieważ buty były niewysokie (oficerki) zauważyłam, że nie mam obcasa dopiero w domu i na tym skończył się mój romans z tą firmą. Szewc był bardzo zbulwersowany i uznał że podeszwa butów jest wykonana skandalicznie. Także odradzam, myślę, że w tej cenie na pewno da się kupić coś sensowniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Lublina
Ja także mam bardzo złe doświadczenia z obuwiem marki Prima Moda. Balerinki zakupione w cenie 220 zł po 4-5 dniach noszenia na noskach zaczęła pękać skóra. Dwukrotna reklamacja z wynikiem negatywnym gdyż wg opinii była to wina złej eksploatacji obuwia:/ Dziś po pół roku noszenia jeden nosek mam już bardzo mocno zdarty i wygląd skóry na butach jest już niezbyt atrakcyjny. Jak dla mnie jakość tego obuwia jest totalnie nieadekwatna do ceny. Był to mój pierwszy i ostatni zakup butów Prima Moda. Jedne z najgorszych butów jakie miałam. Zdecydowanie odradzam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellawits
Firma może i dobra, gorzej, że na forum gowork.pl/opinie_czytaj,293437 mają wiele negatywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj sobie do sklepu www.sklep.apia.pl. Mają buty APIA, Fabi, Ghost, Keen, Nando Muzi i wiele innych renomowanych marek niemal z całego świata. W sklepie dostępne są kolekcje damskie, męskie i dziecięce, więc można kupić buty dla całej rodziny. Plusem jest bardzo wysoka jakość i naprawdę ciekawy design różniący się od obuwia w innych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam negatywne opinie na temat Prima Moda. Obsługa w Arkadii fatalna, Pani w biurze obsługi klienta w trakcie rozmowy rzuca słuchawką, buty z wadą nie została uwzględniona reklamacja mimo, że zostały zwrócone na drugi dzień. Złożyłam skargę, dostałam odpowiedź w stylu; "sprzedawca ma zawsze rację a Ty głupi kliencie jakżeś kupił chłam to sobie go noś". Nigdy więcej nie kupię nic w tej firmie. Totalny brak profesjonalizmu i traktowanie klienta jak idioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babryjela1965
Dziewczyny, trzymajcie się z daleka od tej firmy. Buty beznadziejne, kiepskiej jakości, brak możliwości reklamacji, totalne naciąganie klienta, biuro obsługi klienta na poziomie bazaru Różyckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałaś już na Eobuwie? Nie znalazłaś tam niczego dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam zakupy w tej firmie. Zakupiona około trzech, czterech miesięcy temu torebka za 700zł, już drugi raz jest w reklamacji ze względu na zepsutą klamrę, bez której nie da się nosić torebki. Pierwsza reklamacja trwała w sumie miesiąc, teraz zepsuła się po raz drugi, wymienić na inny egzemplarz nie chcą nie mam jej już od 6 tygodni, czyli dłużej jest w reklamacji niż w mojej szafie. Nic sobie nie robią z klienta, niektóre ładne modele, ale inne firmy mają ładniejsze i lepszej jakości. Omijajcie ten sklep i kupujcie u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jedne baleriny z tej firmy i bardzo je lubię. Są skórzane i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś tragedia, oderwanie się obcasa w pierszym dniu uzytkowania i naprawa, po odebraniu z reklamacji przechodzony jeden dzień i poszedł obcas w drugim bucie. Chcą nadal naprawiać, niesamiowite. Obsługa klienta fatalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ostatnio przechadzałam się po Galerii, bo chciałam mieć wygodne i modne czółenka damskie. Za dobre buty mogę dużo zapłacić, szczególnie, że dobrej jakości czółenka damskie służą na lata i pasują do wielu stylizacji. Natrafiłam na sklep Kazar i znalazłam przepiękne czółenka damskie, które są pokryte materiałem coś w stylu jeansu. Są super wygodne, ekstra prezentują się na nodze i idealnie wyglądają z jeansową kurteczką. Naprawdę polecam --> http://www.kazar.com/pl/zdjecia/produkty/granatowe-czolenka-damskie/8234/fullscreen_dbd8d5b753ef95b0d1b275aa41595645.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrzeżenie
Należy tylko dodać ku przestrodze, że nie uznają reklamacji. Buty kupione w piątek, nie używane, po zauważeniu wady zwrócone do sklepu w poniedziałek. Odpowiedź od ich rzeczoznawcy, że obuwie podczas używania się zużywa, jest to naturalne zużycie i reklamacja odrzucona. Żenada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prima Moda, hmm... nie zachwyciły mnie ich produkty. Jestem przywiązana do moich ulubionych marek Anis, Marco Tozzi, Tamaris, Visconi,Eksbut- mega wygodne, w każdym sezonie coś nowego, ale przede wszystkim wygodne!!! spory wybór tych butów jest na stronie https://www.butyjoanna.com/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prima Moda, hmm... nie zachwyciły mnie ich produkty. Jestem przywiązana do moich ulubionych marek Anis, Marco Tozzi, Tamaris, Visconi,Eksbut- mega wygodne, w każdym sezonie coś nowego, ale przede wszystkim wygodne!!! spory wybór tych butów jest na stronie https://www.butyjoanna.com/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buty Męskie
Nie polecam. Nie przyjmują zwrotów. Dają w zamian bony zakupowe na ich szmelc. Kupiłem buty dopasowane lekko pijące, miały się rozejść. Po kilka dniach noszenie po domu chyba się jeszcze bardziej skurczyły. Nogi mi spuchły, buty mnie obtarły. Za tę cenę jest wiele przyzwoitych marek - z bezproblemową obsługą konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetova
Mam jedne baleriny z prima moda, takie bardziej eleganckie i wyjściowe niż codzienne ale są całkiem ok. Z takich wygodnych butów na co dzień wolę jednak wojasy. Są chyba jakoś lepiej wyprofilowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Momonika
no ale wojas chyba też ma jakieś bardziej eleganckie buty, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabeska1
O, całkiem ładne. Cena też nie taka tragiczna jak za skórzane buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×