Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
United_90

Ile płacicie za ogrzewanie gazowe?

Polecane posty

Jak w temacie: ile płacicie za ogrzewanie gazowe? Mi jeszcze rachunek nie przyszedł ale trochę sie boję. Łącznie grzejemy 2-3h dziennie. Jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mialam ogrzewanie
gazowe to placilam w zimowe mce ok 1300zl/2 mce ale i tak cieplo nie bylo:O i dlatego juz takiego nie mam;) grzalam caly dzien na jakies 50stopni na piecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 3-4 tyś za sezon. Płacimy co miesiąc pewną sumę a potem wyrównanie wg licznika. W domu mamy 22 stopnie cała dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na takie grzanie nie możemy sobie pozwolić... :( Mamy najwyżej 17 stopni i wyłączamy piecyk. Wolimy się cieplej ubrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek ze Szczecina.
teraz mamy rachunek za gaz grzanie domu oraz mycie kąpiel i gotowanie 500 zł za 30 dni grzania w 4 osoby a dom ma 180 m kw a w domu mamy 22-23 C ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGFDS
ROK TEMU,CAŁA INSTALACJA NOWA,PIEC NOWY,kawalerka w kamienicy,okna plastikowe : 170 miesięcznie z gotowaniem i ciepłą wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się tych rachunków bo w tamtym roku płaciliśmy za dwa miesiące 500zł, bez ogrzewania wody bo to było na prad. Teraz mieszkamy w innej kawalerce (30m2), z nowym piecem. Mam nadzieję, że rachunek nie przprawi mnie o zawroty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGFDS
jak masz nowy piec,te piece są oszczędne i na pewno dużo nie będziesz płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGFDS
wiesz,co?węgiel jest tańszy,oczywiście,ale jak masz mały metraż,to lepiej gazowe,wygoda i zero syfu,małe mieszkanko szybko się nagrzewa,rok temu były mrozy nawet -30,nam się dziecko urodziło,więc 22 stopnie to norma w mieszkaniu musiała być ,czasem 23,24.Ja się kąpałam 2 razy dziennie,wanna pełna gorącej wody.MIałam konto na stronie internetowej gazowni i sprawdzałam sobie stan rachunku nawet codziennie na tej stronie.LIcznik też spisywałam i np.po całej dobie sprawdzałam ile jest zużycia i przeliczałam cenę za m3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tghre
ja mam kawarerke 33m w kamienicy.zimno jak w piwnicy...grzeje na gaz za pazdziernik i listopad wyszło mnie 260zł ale rzadko grzałam.teraz piecyk chodzi cały czas bo inaczej moment sie wyziebia....ale nie dziwie sie z każdej strony mam zimno bo 3sciany wychodza na ulice a 4na klatke ktora tez nie jest ogrzewana a pode mna jest magazyn i tez jest nieogrzewany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rjfjd44345
gmina obiecała nam że będziemy mieli baterie słoneczne na dachach. Już nawet porobiliśmy wpłaty po 2500zł za to ale jeszcze tego nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DGFDS
teraz tak robię z prądem,mam konto na ich stronie i kontroluję,kupiłam nową pralkę,która jest oszczędniejsza od poprzedniej,ma krótkie programy prania ,poprzednia też była nowa,ale mąż ją kupił jako niespodziankę i nie zwrócił na wiele rzeczy uwagi.Żarówki w caałym mieszkaniu powymieniałam na 25w i ...wypierdzieliłam telewizor do piwnicy :).RAchunki płacę połowę mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak ze jak robilismy remont i nie gfrzalismy bylo cieplo, bo leci z dołu:) a od boku mamy sąsiada co grzeje jak cholera. A ma ocieplony dom to cieplo wchodzi do nas. Jedynie chyba gdxzie bedizemy musieli bardziej grzac to sypialnia bo dwie sciany na ulice.. 21 16 14 4 A metraż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle mi sie wkleilo :D jak dodam jest 55 ale zapomnialam o przedkopoju czyli jest z 60 m kw ale to piersze pietro:) na drugim nie ma remontu nie ma niczego, bo nie potrzebny nam narazie i nie bedziemy grzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ogrzewanie z www.termika.pgnig.pl i place w okolicach 400-500 zł co dwa miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka9991
Ceny są różne w zależności od zużycia i wielkości domu. Moi rodzice mają dom 300m2 i za sezon grzewczy płacą ok 5 tysięcy. Ja mam mały domek ok 100m2 i chciałam zamówić zbiornik na gaz płynny z http://www.baltykgaz.pl/ Z tego co wiem ma on 2700 litrów. Planuję przejście na ogrzewanie gazowe bo póki co mam piec na eko groszek i nie jestem z niego zadowolona. Liczyłam ile mniej więcej wyniesie mnie zmiana ogrzewania i samo ogrzewanie gazem - nie jest tak źle. Po prostu każdy musi sprawdzić co mu się opłaca i się zastanowić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPutinGas
Zuzka pierdo/lnol cie kiedys ktos w zab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom ok 230 m ok.1600 zł/MC tylko grzejemy non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joolleczka
Ceny są różne. Moi rodzice mają ogrzewanie gazowe i spory dom a rachunki mają całkiem spoko. Za to znajoma ogrzewa mieszkanie i ma rachunki z kosmosu :) My zastanawiamy się nad wydzierżawieniem zbiornika z gazem z http://www.baltykgaz.pl/baza-wiedzy/typy-zbiornikow Wydaje mi się, ze to najlepsza opcja dla nas. Zależy nam na komforcie i ekologicznym ogrzewaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blobiś
odkad zmienilem dostawce gazu na axpo to rachunki mam znacznie nizsze. polecam zapoznac sie z ich oferta. ogolnie to nie ma sie co bac takiej zmiany dytrybutora bo tylko mozna skorzystac i zaoszczedzic, nie ma przerw w dostawie ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
czemu gadasz takie bzdury? ja grzeje gazem lpg z amerigasu, zbiornik mam w dzierzawie i mnie rachunki nie zjadaja, place za rzeczywiste zuzycie gazu, a jak wiadomo jest od duzo bardziej kaloryczny od węgla czy ekogroszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając zbiornik z Amerigazu jesteś skazana na dostawy gazu od nich a co za tym idzie kroją cie na cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam zbiornik z AmeriGas i jestem bardzo zadowolony. Ktoś mówił, że jestem na nich skazany? wiesz, przy takiej ofercie cenowej i tak nie szukałbym żadnego innego dostawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinapatka
kurcze, jak byłam studentka to mnie ogrzewanie gazowe a raczej jego koszt przyprawial o zawroty glowy...ogromne sumy wychodziły, już nie pamietam dokladnie, ale na pewno nie na moja kieszen. Jak tylko mozna go uniknac to warto, sa bardziej ekologiczne i tansze na dlusza mete, jak baterie sloneczne albo kotły kondensacyjne. Teraz budujemy domek i myslimy nad takim: http://baxi.com.pl/gazowe-kotly-kondensacyjne-duotec/ ktoś m i poleca/nie poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogrzewanie gazowe wcale nie jest takie drogie. Trzeba tylko znaleźć odpowiedniego dostawcę. Sama ogrzewam dom w ten sposób i koszty są całkiem niskie. Ale zanim się na to zdecydowałam, zaczęłam intensywnie szukać miejsca, w którym gaz grzewczy znajdę. W końcu natrafiłam na http://gal-gaz.pl/. Firma ta ma bardzo wydajny gaz w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogrzewanie gazowe jest bardzo drogie. Mu mamy piec gazowy ale do wody tylko a tak to w zime palimy w piecu .Opał kupujemy z tej strony http://twoj-opal.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimonok
Ja dobrze wychodzę w Novum, taniej mi wychodzi niż kiedy ogrzewalśmy węglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×