Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bachulec

Nie wiem co mam robic :/!!!!

Polecane posty

a wiec nie wiem coz mam zrobic sprawa wyglada nastepujaco mam kupiony bilet do anglii na 31 grudnia i nie wiem czy leciec bilet jest w strone jedna wiec jak go nie wykorzystam to przepadnie lece do mojej przyjaciolki wiec mieszkac bym miala gdzie no i pracowac tez tylko teraz tak moj wspanialy tata zaczal mi szukac tutaj pracy przez znajomosci i strasznie sie wkurwi gdy mu powiem ze jednak lece chociaz nie wiadomo kiedy bede miala tutaj ta prace moze to byc za miesiac moze to byc za pol roku albo dluzej :/ jest jeszcze moja bratowa ktora jest w ciazy i ja mam byc chrzestna lecz gdy pojade nie bede bo nie bede w stanie przyjechac tutaj juz w marcu lub kwietniu na chrzsciny... chcialabym bardzo leciec moj facet tez mi mowi zebym leciala i patrzyla na siebie a nie na innych jak to mam w zwyczaju :P juz sie pogubilam zostac tutaj i dalej pracowac w tej chujowej firmie gdzie jest tylko wyzysk i jest to naprawde meczaca praca za grosze i czekac na ta prace czy olac wszystko i leciec ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leć tam jest przecież raj
nie napracujesz się, zarobisz fortunę, wszyscy będą cię cenić i szanować, kupisz se wypasione auto i dom. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba roznie to jest
to Twoje zycie i Twoj tata czy rodzina go za Ciebie nie przezyja.Pewnie ze jedz - sprobuj nowego , a moze okaze sie dobre . Zawsze mozesz wrocic jak nie wyjdzie tudziez nie bedzie ci sie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi nie chce potem za jakies pare lat zalowac ze nie pojechalam :/ zawsze przecież moge wrocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×