Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doloresss67

Kupię tanio lub przyjmę wózek spacerówkę okolice Warszawy

Polecane posty

Poszukuję dla mojej znajomej wózka spacerowego z dużymi kołami. Nie musza być pompowane, jednak ze względu na miejsce zamieszkania ( lasy, wertepy) odpadają małe kółka. Jej najmłodszy synek ma tak jak moja córa ponad półtora roku. Znam tą dziewczynę właśnie z porodówki- rodziłyśmy razem ja moje 3 a ona.....5 :p Nie będe sie wdawała w szczegóły...fakt że są bardzo biedni. Jak mogę - pomagam ...za wózek pewnie też będe musiała zapłacić, bo nie będę miała sumienia od niej brać..... Wózek który miała do tej pory rozpadł się już zupełnie ( po kolejnym spawaniu) a na codzień jest jej bardzo potrzebny ze względu na to ,ze odprowadza wraz z maluchami starsze dzieciaki do szkoły i przyprowadza po południu....Na razie od 2 dni radzą sobie sankami. Szukam w okolicach Warszawy,żeby podjechać i odebrać, wtedy będzie i taniej i szybciej. Mam już ze 3 szt upatzrone na allegro ale.... może jeszce któraś z Was coś by zaproponowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia www
poszukaj na stronce "graty z chaty", tam czesto sa wozki do oddania ja niestety nie moge pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety droga Doloresss ja też nie mogę pomóc,chociaż fajnym pomysłem było by złożenie sie po 10-15 zł na ten wózek,ale czy bedzie tyle chetnych...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny przyklad skrajnej nieodpowiedzialnosci. A czy twojej kolezance mozna bezposrednio ten wozek dostarczyc? Pytam bo moja siostra ma na zbyciu a jest spod Warszawy, jednak nie odda ot tak bo dzis to roznie bywa i nie chcialaby potem zobaczyc tego wozka na allegro, a jest w naprawde dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można, jak najbardziej , ale ona mieszka w Otwocku . Jakbyśmy sie dogadały mogę podac dokładny adres oraz telefon Moniki tzn tej mojej kumpelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaje wiec temat do ulubionych a jutro zadzwonie do siostry i jak cos odezwe sie podajac swojego maila a tam mi podasz juz jak cos kontakt do tej dziewczyny. Jednak nic nie obiecuje, bo jak wiadomo wozek nie moj, a siostry i nie wiem czy jeszcze nikogo nie znalazla potrzebujacego. Ale jesli nie to dam znac na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gumek nie potrzebuje
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mi mowila jakies 4 dni temu ze kogos szuka w potrzebie wiec dlatego napisalam ze ma raczej na zbyciu. Nie chce jednak skladac stu procentowych obietnic bo nie moge za nia reczyc. Jutro zadzwonie i opowiem o twojej kolezance. Mysle ze jak nikomu jeszcze nie obiecala to zgodzi sie ofiarowac, a wtedy omowimy reszte szczegolow juz na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę temat może ktoś ma już za duże dziecko na taki wózek ..... Dominikowi jest bardzo potrzebny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores nie kłam
ze dla twojej koleżanki tylko dla twojej corki pewnie, dupczą sie takie co maja mleko pod nosem a później zakładają codziennie inny topik żeby im pomagać :-o a to wózek, a to buty itd!!! Idz do caritasu a na przyszłość gum używaj :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ręce opadaja........ piszę chyba wyraźnie i pod czarnym nikiem ze sama jej pomagam!!! że mogę podać jej telefon i adres jak ktos nie wierzy i sam moze zawieść jak chce!!!! a mleko pod nosem...... hehehe czyaj wyraźnie gamoniu stopkę!!!!! MAM 3 dzieci !!! syna który kończy za 2 tyg 23 lata, córke 18 latkę i ta trzecią moją kruszynkę, i zapewniam cię że NIC jej nie brakuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak max 150 - 200 zł jestem jej w stanie zapłacić.... to nie musi być za darmo.....chcę tylko jak najszybciej jej pomóc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięk Marcelina, ale kółka za małe....nie da rady na tych drogach..... do tej pory miała rally quatro na dużych piankowych...i takie powinny być..ewentualnie pompowane, ale ja sama miałam pompowane w x landerze i ok 6 razy przez ok 9 miesięcy złapałam gume....całe szczescie ze mam zdolnego syna, który naprawiał od razu..ale sprzedałam i tez kupiłam wózek na piankowych i mam z głowy.....W jej przypadku.....nie wiem kto by jej to naprawial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pewnie zrobię - mam już 4 dodane do obserwowanych ale cholercia wszystkie daleko......niby w okolicach warszawy , ale ja miszkam za warszawą ( koło Otwocka) a te najfajniejsze tez za warszawą ale z drugiej strony :P Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doloress chociaz pomaranczka
byla chamska to chyba milo uslyszec ze masz mleko pod nosem, nieprawdaz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×