Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

avvokado

Czy ktoś ogląda JON and KATE PLUS 8

Polecane posty

Mam pytanie to taki reality gdzie maja 2 bliźniaczki i szejścioraczki i teraz na TLC pokazywać mają nowa serie Kate plus 8 i mam pytanie czemu ona jest już bez męża rozwiedli się czy co ?bo ja ostatnio tak rzadko oglądam.A wydawali mi sie taką fajną rodzinką :)Wie ktos może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghghghgg
Trzeba być kompletnym przegrańcem i nołlajfem żeby oglądać serial o małżeństwie i ich bachorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
Tak rozwiedli się, on ją zostawił. Oczywiście w programie tv nie powiedzieli o co chodzi ale kiedyś było o tym głośno, zostawił rodzinę dla 22latki.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedli się.....
różnica charakterów i zdrady z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
Nie wiedziałam, że mają być nowe odcinki, to ile lat już te sześcioraczki mają?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak w ogóle
Ale zmieniła się główna bohaterka, oczywiście na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak wygląda dużo lepiej :) Kurcze to zaskoczyłyście mnie tą zdradą ? Jak któraś wie gdzie jest ten odcinek to chętnie zobaczę bo właśnie oglądam teraz już tylko ją i nie wiedziałam czemu jego już nie ma:o A swoja drogą chłopina się na alimentach nie wypłaci hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbm
jakoś tak starzej wygląda w tych długich włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczyl sie lysiejacy
koreanczyk ojcostwem i poszedl do ,lodszej, ot zycie :P chcieli dzieci, walczyli wrecz o nie, bo normalnie nie mogli miec, PLANOWALI dzieci, a nie ze wpadli po liceum i trza bylo brac slub, wszystko sobie zaplanowali ale facetowi stuknela 40tka (?) i zabawa w ojca i rodzine poszla w piizdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloe,la
co za skurwiel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję.....
że takie alimenty mu dopierdzielą że się zesra :p a Kate wyglądaślicznie w tych włoskach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczynka1000
Podobno pierwsza ona go zdradzila ze swoim ochroniarzem. A po drugie on nie ma 40 lat tylko 33 takze dosyc mlodo mieli dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
A ja nie lubię tej Kate,nigdy nie pozwalała się wypowiedzieć Johnowi,ciągle się do niego czepiała i go krytykowała przed kamerami,więc się facet w końcu zdenerwował. Okropne babsko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jon od kate
kariere jej sie na dzieciakach zachccialó robic, celebrytka byc to ma...:D taniec z gwiazdami buehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynki
tez jej nie lubie. Taka teraz wazna sie zrobila i damulka. Na wycieczke po NY wybrala sie w szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosita
Zauważyliście,jak ona czasem krzyczy na te dzieciaki,ciąga je ściskając ich drobne ramionka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×