Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Onaaa_Onaaaa

tabletki anty-problem

Polecane posty

Dziewczynki, jak zaczęłyście brać tabletki anty to o ile Wam sie wydłużył okres w pierwszym m-cu brania? Ja biore szósty dzień i jakoś konca miesiaczki nie widac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_r
to nic nie szkodzi, każda inaczej przechodzi tak może być nawet przy 3 miesiącu aż się organizm przyzwyczai a potem już bedzie git:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_r
nieee spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki weroniko :) mam nadzieję, że bedzie tak jak mówisz.... najwspanialsz było to jak po wzięciu tabletki przestał bolec brzuch:) ahhh miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_r
oj taaak !!:)) ja to kiedys maiła odloty a teraz malinowo:):): ja tez posta napisałam jak chcesz to przeczytaj bo mam dylemat co mam robić:( pomyliłam chba coś w braniu tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_r
23, małe miasteczko za warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona Ja mialam okres 3 dni i odkad zaczelam brac hormony to mam tak do dzis. To prawda kazdy organizm inaczej reaguje, wiec nie musisz sie martwic, i Tobie sie wszystko unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka7777777
sylvie20 a ja się wkurzam :/ wzięłam 5 tabletek wczoraj był u mnie chłopak, a ja taka jakby... nieobecna mówił, że niepotrzebnie przeczytałam w ulotce te skutki uboczne, bo teraz wszystko na anty zwalam ale to naprawdę nie jest normalne :/ - ciągle chodzę głodna, nawet gdy się najem do syta :/ wcześniej nie było o tym mowy - chce mi się non stop spać :/ godz. 17 a ja kima :/ zazwyczaj to po północy (tak tak, przy rannym wstawaniu) - włosy mi się zaczęły mega elektryzować (a wciąż ten sam szampon i szczotka) - mam wrażenie, że wciąż chce mi się płakać ;/ choćby z powodu, że chłopak już sobie jedzie, a wiem, że za 2 dni znów go zobacze - no i libido :/ zawsze w czasie miesiączki miałam strasznie wielką ochotę, a teraz? - to nawet minimalnej nie ma :/ po prostu nie chcę i tyle, nie sprawia mi to frajdy ;/ - wszystko mnie denerwuje :/ nawet głupi dotyk, o wszystko się wkurzam i wgl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×