Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doubt

objawy ciąży?

Polecane posty

Gość doubt

Cześć 3 grudnia skończył mi się okres, 5 grudnia kochałam się z chłopakiem, twierdzi, ze we mnie nie skończył, ale niestety tego nie widziałam dodam, że nie był to mój pierwszy partner więc ciężko mi mu w to uwierzyć. 12 grudnia dostałam jakieś małe plamienie od tamtego czasu bolą mnie jajniki, czuje się senna zmęczona, fakt, do miesiączki zostało mi jeszcze około 10 dni, ale czy mogą być to objawy ciąży? byłam u ginekologa, ale powiedział, że nie może na razie nic stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okołoowulacyjne lub z powodu problemow hormonalnych-bo i to i to przerabiałam :) ale tego na necie jest pelno,wystarczy ruszyc inteligencja i poszukac a nie zadawac poraz setny to pytanie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doubt
też o tym pomyślałam, ale zdażyło mi się to pierwszy raz, a gdzieś tam się naczytałam, że 7 dni po zapłodnieniu, gdy zalążek się zagnieżdża dochodzi do takiego 2 dniowego plamienia więc trochę się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co boisz sie
ciązy ??? to trzeba bylo sie zabepzieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doubt
no właśnie jest na necie tego dużo, aż za dużo wszędzie czytam to i mam coraz większe wątpliwości dlatego wolałam sama założyć taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co boisz sie
5 grudia to nawet nie sa dni plodne jezeli nie masz regularnych cykli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doubt
trzeba było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doubt
niby nie dni płodne, ale znam przypadki, gdzie dziewczyny zaszły w ciążę właśnie wtedy kiedy niby dni płodnych nie było. Pewnie to tylko moje obawy, no ale jednak pierwszy raz dzieje się coś takiego w moim organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic innego chyba ci
nie zostaje jak czekac do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×