Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porzucona żona pomocy

Mąż zostawił mnie z dwóką małych dzieci

Polecane posty

Gość gość
To zalezy od przekładni. Wersje eksportowe miały tzw. zębatkową (maglownice). Nie robiły się tak szybko luzy, kierownica lżej chodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja według kochanki męża też podobno zdradzalam go co drugi dzień chlałam i domem się nie zajmowalam. Dużo rzeczy sie dowiedziałam o sobie o ktorych nie wiedziałam to babsko tak potrafiło nabuntowac mojego jeszcze męża przeciwko mnie prawdopodobnie po to żeby pokazac mnie jemu w jak najgorszym swietle i żeby mnie zostawił i ten głupi chłop w to uwierzył bo oczywiście zawsze facet będzie wierzył kochance i robił wszystko pod jej dyktando. Wyglądało to w sposób następujący "a może ona kogoś tam ma? Jak przyjedziesz to pewnie kogoś tam zastaniesz. Na pewno przepija pieniadze które jej wysyłasz wydaje na ciuchy , kosmetyki itp. Na pewno ma chlew w domu jak Cię nie ma itd." nieprawdopodobne jakie można bzdury wymyślać na kogoś komu się chce męża odebrać. Ten ktoś co tu napisał powyżej o tej żonie że to oczywiście jej wina pewnie właśnie jest kochanką i buntuje swojego fagasa jaką to żonę ma złą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ten twoj wtedy mąż swojego rozumu nie mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No miał rozum......w gaciach i w głowie kochanki. Co z tego że kiedy znikła mu z oczu to rozum odzyskał jak stracił rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
Dnia 18.12.2010 o 00:12, Gość rada na dzis napisał:

eeee kolezanko, a kto ją z błotem miesza? czy ty aby trzeźwa jestes?

Hahaha %$#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×