Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamelia22

DOBRE KLINIKI

Polecane posty

Gość Angel_Eye_33
Marinko, dokładnie nie ma co, najlepiej się przejść samemu i zobaczyć jak tam jest. Po rozmowie jak będziesz miała pozytywne odczucia to możesz zapisać się na zabieg. Ja jestem bardzo zadowolona z kliniki Medycyny Urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam klinikę Medycyna Urody na Domaniewskiej. Przyjmuję tam genialny chirurg plastyk doktor Szymański. Klinika dodatkowo jest jedyną kliniką, która może szkolić lekarzy z liposukcji Body Jetem, co mnie bardzo zachęciło. Zabieg spełnił moje oczekiwania a wręcz je wyprzedził:) Z tego co wiem, doktor Szymański przyjmował kiedyś w klinice polecanej przez Welonk@ jesli któraś z was będzie szukała właśnie tego chirurga plastyka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witkacka
Klinika Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości. Miałam tam robioną mezoterapię osoczem bogatopłytkowym na włosy. Wcześniej były bardzo słabe i non stop mi wypadały. Teraz po kilku miesiącach są bardziej gęste, lśniące i jest ich więcej. Jestem bardzo zadowolona z tego, że tam trafiłam:))) Wkrótce idę na kolejny zabieg. A co do Twojego rankingu, służę pomocą:) A więc w klinice jest: 1. bardzo czysto, schludnie 2. sympatyczny personel, ale przede wszystkim bardzo profesjonalna sama doktor Brumer. Zanim przystąpiła do zabiegu, dokładnie wytłumaczyła mi o co chodzi, jakie będą rezultaty i kiedy mogę się ich spodziewać. Pogadała ze mną jak przyjaciółka 3. zdecydowanie dobra opieka medyczna także innych lekarzy tam pracujących 4. u mnie: profesjonalnie wykonana mezoterapia osoczem bogatopłytkowym, wcześniejsze wytłumaczenie zabiegu, sympatyczna konsutacja, brak stresu, nie ma niemiłych niespodzianek. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetaaaaaaaa
Ja też skłaniam się do pójścia do kliniki dr Urszuli Brumer urszulabrumer.pl. Zaczęłam czytać jej blog i widzę, że zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milunia7
MTTEstetica w Krakowie - jestem ich stałą bywalczynią od kilku miesięcy. Dlaczego? Wymieniam w punktach poniżej: 1. Mają bardzo fajne zabiegi - terapie ciepłem i zimnem na zmarszczki, nici liftingujące 2. Jest czysto i miło, panuje kameralna, sympatyczna atmosfera 3. Zabiegi poprzedza konsultacja lekarska, potem dostaję też zalecenia do pielęgnacji w domu 4. Mam pewność, że nie wcisną mi niczego na siłę, tylko dobiorą odpowiedni zabieg do problemu (nie raz już to sprawdziłam:)) 5. Jest profesjonalnie 6. Efekty kuracji są widoczne 7. Nie mają drogo, co dla mnie jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela34
Ja taki pozytywny stosunek mam do Instytutu Urody na warszawskim Śródmieściu. Robiłam u nich sporo zabiegów, nawet w ciąży, bo mają specjalną ofertę dla przyszłych mam, ale ostatnio to akurat robiłam mezoterapię (BDR) i szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że aż tak będzie widać efekty. Jeśli ktoś rozważa, to u nich na pewno warto. Łapcie namiar http://instytut-urody.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika dra Knakiewicza we Wrocławiu. - bardzo dobry zespół - troskliwy lekarz - profesjonalna obsługa - miły personel - szerokie omówienie zabiegu - dokładny i precyzyjnie przeprowadzony wywiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , szczególnie ty jako pacjentka jesteś w stanie ocenić jak troskliwie zbiera się wywiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy dr. Tomasz Dydymski pracuje w Artplastica w Szczecinie? Jaką ma opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dydymski pracuje i w Szczecinie i w Poznaniu ale omijaj tego Pana szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alga50
Zdecydowanie odradzam Holestic Clinic, dr celebryta ma swoje 5 minut które wykorzystuje kosmicznymi cenami a efekty zabiegów jak w każdej klinice a często poniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, żeby lekarz miał doświadczenie i żeby umiał zareagować jak dzieje się coś nietypowego. Szukam czasem informacji na formach na różne tematy i mam takie poczucie, że niektórym specjalistom dostaje się niesłusznie, bo raz czy dwa, coś wyszło nie tak, albo inaczej, niż się klient spodziewa. I jest jazda na niego. Poza tym chyba nie ma jednej kliniki czy jednego lekarza, który byłby dobry dla wszystkich. Nie zawsze jest chemia, a powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalkaa
Dla mnie dobra klinika to taka, w której: 1. Pracują doświadczeni lekarze, którzy zawsze służą radą, a nie tylko wykonują w ciemno to, co im klient zaleci. 2. Jest miły personel, który ma ludzkie podejście do pacjenta. 3. Dobrze jeśli klinika jest gdzieś w centrum lub ma się do niej dobry dojazd. Niektóre zabiegi wymagają powtarzania, a więc częstych wizyt. Właśnie jestem na etapie szukania takiej idealnej kliniki w Warszawie. Dobrze, że zakładacie takie wątki na forum, może tu znajdę inspiracje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7Freedom
A są gdzieś w necie profesjonalne rankingi dotyczące dobrych klinik? Szukałam i niczego nie znalazłam, ale może Wy macie takie informacje?… Może rankingi były kiedyś publikowane w którymś z papierowych wydań gazet o tematyce medycyny estetycznej? Myślę, że tylko takie profesjonalne ujęcie tematu może odzwierciedlać faktyczny stan rzeczy – kto jest dobrym lekarzem, a kogo warto unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj nie znajdziesz inspiracji a reklamę. Dobra kliniki tutaj nie ma, bo nie musi się reklamować. Tylko partacze bez klientów muszą uciekać się do takich środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mysla ze ludzie dalej sa tak naiwni jak kiedys i nie odrozniaja prawdziwych wpisow od fałszywych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makinetka
Od czasu do czasu tygodniki takie jak „Newsweek” czy „Wprost” publikują rankingi najlepszych klinik i szpitali. Na przykład tutaj jest taki ranking: http://stylzycia.newsweek.pl/przewodnik-newsweeka-po-gabinetach-medycyny-estetycznej,58171,1,1.html Wydaje się dość obiektywny, bo ocenia ilość sprzętu, lata działalności klinik, liczbę sal, etc. itd. Ale z drugiej strony może w ogóle nie uwzględniać innych klinik, które mogą być warte uwagi. Wszystko jest względne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym czasie sekretarką w jednej z klinik . Przysłano nam taką ankietę . Wypełniałam ją sama . Niektórzy podawali liczbę np. zabiegów wziętych z marsa. Przykład : rok ma 365 dni odlicz święta itd. i wychodzi że robią np. ponad 4000 zabiegów rocznie Proszę podzielić i wyciągnąć wnioski. Ja podałam jakąś liczbę i szef też został w tej dziedzinie NAJLEPSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makinetka
Do: gość. Hahahahahah. Rozśmieszyłaś mnie bardzo swoim komentarzem, zwłaszcza ilością zabiegów wziętych z Marsa:))))) Aż ciężko uwierzyć, że w taki sposób powstają ankiety i różnego rodzaju rankingi…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma najmniejszego problemu /niedowiarku/ wejść na strony np. termedii i to sprawdzić . Jak to przeczytasz to może odpiszesz , że to była prawda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makinetka
Nie chodziło mi o to, że nie wierzę, ale że ciężko uwierzyć, a to co innego. Na pewno nie miałam na myśli nic obraźliwego:) A ranking szpitali "Wprost" znalazłam, ale z 2009 roku: http://szpitale.wprost.pl/ide,21/edycja-2009.html Nie wiem, może źle szukam, że nie mogę znaleźć tego najnowszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalkaa
Hmm, widzę, że zostałam skrytykowana za szukanie tu inspiracji…. Skoro nie możecie polecić dobrej kliniki, to może chociaż dobry zabieg? Bez wymieniania nazwy kliniki to chyba nie będzie reklama. Interesuje mnie nieinwazyjny zabieg na dopiero tworzące się cienie i obrzęki pod oczami (mile widziane też domowe sposoby). A dobrą klinikę znajdę sobie na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zostałaś skrytykowana ale ostrzeżona. My jesteśmy tutaj aby sobie pomagać. Nie znam się na oczach, może mezoterapia? Znajdz u siebie w mieście klinikę medycyny estetycznej. A jeszcze lepiej popytaj wśród znajomych czy polecają kogoś. Większość klinik ma darmowe konsultacje, porozmawiaj z lekarzem i podejmij decyzje czy chcesz poprawić sobie okolice oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalkaa
Wiem, że mezoterapia jest bardzo dobra, ale chyba szukam jeszcze czegoś mniej inwazyjnego na początek. Mezoterapię zostawię sobie jako zabieg za kilka lat (teraz mam trzydzieści). Dziękuję za radę, bo nie wiedziałam, że konsultacje są darmowe:) W takim razie na pewno się gdzieś wybiorę. PS. Ale jakby ktoś miał jakieś pomysły na zabiegi pod oczy, to są wciąż mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby zamiast medycyny estetycznej domowe sposoby na cienie pod oczami: - okłady ze świeżego ogórka (najlepiej wyciągniętego prosto z lodówki) - okłady z herbaty i świetlika, który likwiduje drobne obrzęki - okłady ze schłodzonej łyżeczki - okłady z alg morskich, które poprawiają krążenie, nawilżają i regenerują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam artplastica marna stromodna reklama dla naiwniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj przeglądałam jakąś gazetę, nie pamiętam nazwy i tam była właśnie reklama artplastiki: "najlepsza klinika chirurgi plastycznej w Polsce" :D koń by się uśmiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×