Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamelia22

DOBRE KLINIKI

Polecane posty

Gość gość
Ja moge polecić http://www.klinikaurody.org.pl/ ,miałam tam kilka zabiegów. Bardzo przyjemna obsługa klienta. Zabiegi, które tam przechodziłam to: -laserowe usuwanie zmian skórnych - mezoteriapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zabiegów z zakresu kosmetologii DermaQuest proponuje klinika Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) z Warszawy. Świetna lokalizacja (3 minuty od stacji metra), piękne wnętrza i fachowy personel. Można wykonać szereg peelingów, które naprawdę skutecznie wygładzają i ujędrniają naskórek (np. peeling dyniowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre laboratoria możesz znaleźć na www.badamysie.pl a dzięki niej robię badania krwi za darmo i bez skierowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat na Mokotowie jest Time Clinic - bardzo duży wachlarz zabiegów, wszystkie naturalne, bezpieczne. Moja skóra z wiekiem jest coraz bardziej wymagająca i tam znalazłam ratunek:) Dr Piwek - świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela B
Bez dwóch zdań godna polecenia jest klinika kriocentrum w Józefowie koło Warszawy !!!! Przekonaj się sama :) http://www.kriocentrum.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfna
Ja słyszłam o klinice w krakowie, że jest bardzo dobra. Fajni specjaliści, czesto mają promocje i pakie. Moja koleżanka u nich wykonywała depilację laserowa i sobie chwili mają bloga i stronę internetową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli klinika medycyny estetycznej w Warszawie to Horizon Medical Center (dawana Klinika Medycyna Urody). Teraz są po remoncie i mają więcej zabiiegow w ofercie. Ja polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

A-Dentica. Klinika stomatologiczna. Sorek A. polecam tą klinikę mam z nią dobre wspomienia. Pracuje w firmie Bolarus, kiedyś przywoziliśmy im sprzęty laboratoryjne. Obsługa jest tam bardzo miła, byli zadowoleni z naszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez jaj, same reklamy

Uważajcie na klinikę dr Brumer "Medycyna Młodości" na warszawskim Bemowie  - mocno inwestują w marketing szeptany na forach, a tymczasem pracują tam mało profesjonalni lekarze, obsługa klienta wyjątkowo kiepska, ceny nie należą do niskich, a miejsce ciasne i niechlujne, do tego obecny pies jednego z lekarzy. Ceny podawane przez telefon i po usłudze są różne, nawet nie wstydzą się rozbieżności, bo wg nich "zdarza się".  Reklamacji nie da się złożyć, po prostu uważają się za nieomylnych, a klienci składający krytyczne uwagi to wg nich roszczeniowi naciągacze, którzy śmieli nie docenić "bogów". Że nie wspomnę o pseudonaukowym bełkocie dr Brumer o wpływie komórek macierzystych na łysienie, dramat po prostu...aż trudno uwierzyć, że ta kobieta ma dyplom. Naciągactwo dla naiwnych. Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×