Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

Aha dzewczynki musze sie pochwalic moj skarbek byl dzis waznony w wieku 6 tygodni wazy 4320 ;) Klucus juz jest ;) Biedroneczko ja myslalam o tych śliskich legginsach ale nie wiem czy wypada ? A Ty jakie zakladasz moze podasz linki ? A co myslicie o tych butkach do ktorych podalam linka ? Aha i moj syncio tez juz mami cycek u mamy najlepiej i tylko u mamusi sie uspokajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka czyli takie same hehe ;) Nio to bedziemy tak samo ubrane ;) A jakie dodatki to tego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienko moj tez byl dzis wazony, i wiesz co, moj ma 3 tyg i 1 dzien dzis, i wyszlo 4120 gram, ale mam nadzieje ze juz teraz nie bedzie tak przybywal na wadze :) to dopiero kloc :) Ja jeszcze nie wiem co ubiore na chrzciny, na razie mam nadzieje ze niedlugo wcisne sie w swoje stare ubrania, za jakies 2-3 tyg bede myslec o ubraniu, moze kupie sobie cos w pl jak pojade. A wybralas juz stroj dla swojego krolewicza na chrzciny. Ja sie wlasnie zastanawiam w co ubrac maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - trzymam kciuki zeby to jeszcze nie bylo to, a po ciazy to wiesz, roznie moze byc, chyba hormony musza jeszcze dojsc do siebie, i caly organizm wiec moze to tylko tak przesuniecie. A moze po prostu zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitia ja go ubieram w bialy lub kremowy garniturek ;) Sale juz mam wstepnie zaklepana w tym samym miejscu gdzie mialam wesele swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko ja mysle nad biala ta bluzka ale nie wiem jeszcze zastanawiam sie:) Szukam jakis fajnych dodatkow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ksiaze tez bedzie do chrztu w garniturku :) juz kupilam, 7 elementow, kolor bez, taki jak tatusia garnierek :) Najladniejsze sa na allegro. U mnie biala odpada, bo mam jasna karnacje i blad wlosy, wiec chce miec jakis kontrast ;) niestety nie zdazylam sie jakos opalic tego lata, a na solarium brak czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko przez allegro kupowałas ten garniturek? Ja tak przegladam i 7 czesciowego nie widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj dalej ból brzucha a okresu jak nie było tak nie ma ale tylko rano mnie boli tak jak wczoraj rano jak wstalam domalego koło 6 pózniej spokój i dzsiaj tez właśnie wstalam boli ale nic nie ma:((((( test chce zrobić i zrobię poczekam jeszcze do końca tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze Gosiu spac nie mozesz :) Tak z allegro kupilam ale uzywany za 80zl W stanie idealnym w sklad wchodza : buciki, spodnie, marynarka, czapka, kamizelka, mucha, koszula. Ja mam firmy " KRASNAL " taki : http://allegro.pl/ubranko-do-chrztu-firmy-krasnal-74-a001-chrzest-i1818289935.html w bezu. Beatko zrob tak jak piszesz, poczekaj do konca tyg i dla pewnosci i sw spokoju zrob test. A ja trzymam kciuki za Twoj @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczko ja mysle nad takim z plaszczykiem ;) Beatko ja rowniez trzymam kciuki za twoja @. Mi dzis mija 6 tygodni maz bardzo chce zblizenia ale ja jakos nie jestem gotowa i boje sie strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie sie zalamalam, przyszly moje legginsy, super szybko, wszystko fajnie tylko rozm chinski :( w ogole sie w nie nie mieszcze, nawet jednej nogi sie nie da wlozyc :( Tragedia, wyrzucone pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze 12 byl najwiekszy, a ja nosze 10-12 chinski to chyba widocznie mam 16 :) a przeciez legginsy elastyczne sa. Mowie wam porazka totalna. Sprobuje je oddac, lub wystawie je na ebay na sprzedaz. Po za tym na nich nigdzie rozm nie jest napisany, mialy byc z metka a sa w jakims smiesznym chinskim opakowaniu. Mam nadzieje ze bluzka bedzie ok, bo tez kupilam wg rozm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, dawno mni enie bylo :) bylam w polsce 3 tygodnie troche sie u nas dzialo :) bylam na weseleu u brata, potem chrzciny, ja chrzciny robilam w domu bylo 15 doroslych i kilkoro dzieci, chrciny byly o 16:00, ja zrobilam 2 rozne salatki, byly polmiski z wedlinami i serami, ciasto, gorace danie, wszystko robilam sama- z tesciowa i szwgierka, oprocz ciasta ktore zamawialam- zamowilam tez takie paczuszki zeby dac gosciom takie jak na weselach daja :) a na gorace danie podalam pieczonego schaba z sosem pieczarkowym, ziemniaczki i 2 surówki ktore zamowilam u znajomej kucharki :) cala imprezka kosztowala mnie ponad 1000zł byly oczywiscie soki,napoje i wodka :) w polsce bylam z karolinka u pediatry, skierowala mnie na morfologie bo zauwazyla ze dziecko jest cos blade i jak sie okazalo coreczka ma anemie, przepisala jej zelazo,wit c, kwas foliowy oraz wit b6 ma to wszystko zazywac przez 3tyg a potem znow trzeba bedzie zrobic morfologie zeby sprawdzic wyniki, ogolnie karolinka ma sie dobrze, usmiecha sie, bardzo dobrze przybiera na wadze, w polsce dostala kolek ale juz sie uporalam, mam lek ktory pomaga- debridat. u mnie kilogramy wogole nie chca spadac jestem zalamana, karmie tylko piersia wiec uwazam na to co jem, a kg wogole nie spadaja :( nie wiem co robic ruszam sie sporo chodze na spacerki ehh musze znalesc czas na cwiczenia zeby zrzucic te kilogramy a mam ich b.duzo Karolinka w dzien juz nie sypia tak duzo, pieknie sie usmiecha i rozglada, je srednio co 3godziny, a wieczorem okolo 19 zjada z 2 piersi, a potem piek nie przesypia az do 4:30. tak wiec juz przesypiamy noce :) a to zdjecie mojej ksiezniczki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/59d13d2f5753aed8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43f9c14a13607d80.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac59e587b4922bfb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1333961a9b592bb8.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewa 84
jaka sliczna dziewczynka cuuudo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze chcialam dodac ze ja nadal nie mam okresu, ale to dlatego ze caly czas karmie, nie dokarmiam niczym mojej coreczki,karmie tylko i wylacznie moim mlekiem dzieki temu przybiera na wadze 200gram tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa śliczna ta Twoja córa. A z ciekawosci spytam ile kosztowało Cie ubranko do chrztu? Moja też przybiera ładnie na wadze. 400-500 co dwa tygodnie. I tez karmie tylko piersia. I okresu tez nadal nie mam. Miałam brać tabletki, ale zrezygnowałam. Mimo wszystko to hormony, a mieliśmy troche problemów z jej cycusiem prawdopodobnie przez hormony. Wiec na razie sie wstrzymam. I dzsiaj też dostałam odp w sprawie Maternity Grant, że mi sie nie nalezy, ale jednoczesnie info że rozpatruja tax. Wiec tez bede sie odwolywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanka ja ubranko kupilam na ebayu, mnie kosztowalo 10Ł nowa sukieneczka, ciezko wogole mi bylo znalesc mniejszy rozmiar, bo ona jest troszke mniejsza jak dzieciaczki w jej wieku to linki teraz widze ze sa jeszcze tansze :) http://www.ebay.co.uk/itm/BABY-GIRLS-PARTY-DRESS-HAT-PANTS-3-SIZES-3-COLOURS-BNWT-/310314920062?pt=Baby_Clothing&var=&hash=item8e086ce9de http://www.ebay.co.uk/itm/BABY-GIRLS-PARTY-DRESS-HAT-PANTS-3-SIZES-3-COLOURS-B-/310332486548?pt=Baby_Clothing&var=&hash=item8e08ad8d43 bardzo szybka przesyłka, ja dokupowalam jeszcze rajstopki http://www.ebay.co.uk/itm/PREMATURE-BABY-Dolls-Clothes-5-5-7-5lb-White-Tights-/110730544996?pt=Baby_Clothing&hash=item19c80e0764 oraz satynowa czapeczke ale to juz w polsce ja tez mialam brac tabletki ale tez zrezygnowalam poki co co do benefitow to ja mam taka sytuacje ze moja aplikacja na tax credit gdzies im zaginela wiec musialam czekac na nowa wiec maternity grant automatycznie mi odmawiali ale wciaz sie odwoluje wyslalam im odwolanie z listem od revenue ze zgubili moja aplikacje wiec nadal czekam co bedzie, masakra jaki oni maja balagan w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko wlasnie tak to jest z tymi ich rozmiarami ja mialam zamawiac bluzke i buty ale poczytalam opinie i maja sporo negatywnych a wiec daje sobie spokoj jak bede w Polsce to pojade na taki wielki targ i tam cos wybiore. Oczywiscie przystalam na legginsach i tunice;) A Ty zamowilas juz ta bluzke ??? Moze jak Tobie dojdzie to ja zamowie hihi Ja tez kochane mialam brac tabletki anty mam juz nawet w domu ale nie chce juz tego swinstwa w PL pojde do gina na sprawdzenie poporodowe i wtedy zapytam go o cos skutecznego a odpowiedniego przy karmieniu piersia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie niby te hormony nie szkodza, (w tabletkach i impantach), ale tez wziełam juz te tabletki i poczytałam ulotke, ze badania były robione, ale na dzieciach do 2,5 roku. Wiec na razie sie wstrzymam. Dzieki za namiary na ciuszki Ewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja dzisiaj juz dostalam ta bluzke, ale jak mam byc szczera to nie wyglada tak jak na obrazku. Mysle ze w pl kupisz duzo ladniejsza za te pieniadze. Nawet na allegro popatrz, moim zdaniem w pl ogolnie ciuchy sa ladniejsze :( a szkoda. Ewa Twoja corcia to taka mala slodka laleczka :) ale opisalas to jedzonko mniam... My tez w domku robimy, i zupelnie mi pomyslow brak co postawic na stol. Ja mam od tyg implant i musze wam powiedziec ze na razie jest wszystko ok, malego karmie piersia i nie zaowazylam u niego zadnych zmian, zobaczymy za pare miesiecy jak implant sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moja marudna na dworze z tatusiem więc mam chwile dla siebie.marudny jest strasznie od kilku dni-chyba skok. biedronka ja tydzien po założeniu inplantu zaczęłam krwawić i praktycznie plamie do dzisiaj czyli 2 miechy...juz mam dość,mam nadzieje że po 3 miesiącach minie. dziewczyny jeżeli chodzi o ubranko na chrzest do dowiedzcie sie czy parafia ma jakies wymogi.znajoma mi mówila że u niej musiały byc czysto białe,a jak ja sie zapytałam u sibie to ksiądz się zdziwił że dzieco będzie w garniturku,i marudził coś o beciku.powiedział że to nasza sprawa,ale żeby nie robić z dziecka starego-maleńkiego,i że bedzie jeszcze dwóch chłopców w becikach. ja byłam ubrana w czarną sukienke z białym bolerkiem.tylko było ciepło. czy któraś sie orientuje jak wygląda sprawa tych 12 tyg bezpłatnych.bo gdzieś wyczytałam że normalnie za ten okres nalezy nam się urlop wypoczynkowy i czy mozna w tym czasie gdzieś pracować.bo wiem że na normalnym macierzyńskim można pracować przez tydzień.Chce zmienic prace i własnie wziąśc te 12 tyg bezpłatnego i zacząć prace gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..Oluś ząbkuje i jest przeziębiony,normalnie z deszczu pod rynnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny opiszcie mi cos wiecej o tym implancie moze i ja sie zdecyduje ??? Ewus Twoja Karolinka jest cudna:) Nam zaczely sie kolki i niestety poliski BOBOTIC nie pomaga;( Dzis kupilam jakis DENTINOX zobaczymy czy zadziala zaczynamy go stosowac od jutra:) A u Was co sie sprawdzilo i czy znacie ten DENTINOX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie bez zmian okresu brak a bóle miesiaczkowe ustapily:((( co do chrztu to sie nie wypowiem bo jeszcze nie myślałam bardzo o tym wybieramy sie na święta do pl także muszę powoli zacząć przygotowania. Ewus śliczna Ta Twoja córeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienkaa czy to pierwszy zabek Olusia? Ja własnie sie zastanawiam kiedy zabki zaczna sie pojawiac. Emilia dzisiaj niespokojna i troche sie slini, ale to troche wczesnie na zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuski czy wasze dzieciaczki majac kolki tez odpychaly cyca?? Ja kolejne 3 kilogramy stracilam w 2 tyg ;) Biedroneczko czy moglabys zalozyc ta bluzke i zrobic fotke dla mnie?? Jesli nie chcesz sie pokazywac to odetnij glowe ale bylabym wdzieczna jakbym mogla ja zobaczyc na Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja mam implant i jak narazie nie narzekam-okresu nie ma,ciąży też nie ;) więc to jest pewna wygoda dla kobiety.Samopoczucie dobre,bóle głowy to ja miałam od zawsze więc implant nie zrobił różnicy.Huśtawki nastroju-nie,bo każdy raz ma lepszy a raz gorszy dzień.Założenie nic nie boli,bo wbija ci igłę i podaje znieczulenie.Potem wsuwa implant takim czymś,zakleja i ja nie mogłam moczyć opatrunku chyba z 12 godzin ale już nie pamiętam.Zostaje mała czerwona kropka. Kasztanka-Oli nie ma jeszcze zęba,ślini się od 3 miesiąca ale nadal nic nie wyszło.Podejrzewam że idzie jakiś ząbek,bo pcha do buzi wszystko,cieknie mu ślina,jest marudniejszy niż zwykle-a szczssególnie wieczorami.Czasem jak dotknę go smokiem lub palcem w dziąsło to się drze, a szczególnie w dolne,Do złagodzenia stosuję czopki vibrucol,żel Bonjela i żel Bootsowy.mają lekkie działanie znieczulające bo zanim podałam go dziecku to sama sobie posmarowałam dziąsło :D Pomagam mu jeszcze żelowymi gryzakami,aktualnie nie chłodzę bo jest przeziębiony,masuję dziąsełka palcem zawiniętym pieluchą tetrową lub takim jakby...frotowym królikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×