Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myszunia;o)

Rodzimy latem 2011 roku w Anglii:)

Polecane posty

gosia na ulotce testow owulacyjnych jest napisane ze sa niewiarygodne podczas karmienia piersia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny rrrrrrrrrrratunku!!!! Mam pytanie,czy któraś wasza pociecha miała trzydniówkę?Jak na to się zapatruje służbna zdrowia w UK? Dzis w nocy miałam Olkowe przeboje, miał gorączkę 39,4 :O dałam paracetamol, po 40 min spadła o 1 stopień. Nad ranem znów mu podałam paracetamol,w strzykawce,1 pełną dawkę,3 ml. W dzień ma od 37 do 38,nie da sobie zrobić kompresu,więc dziś jeśli wieczorem będzie miał,to zrobię mu ciut chłodniejszą kąpiel.Zadnych innych objawów prócz tej gorączki nie ma.Żadnej biegunki,wymiotów,kataru,kaszlu... Tzn biegunkę mial kilka razy,białe dziąsła,bolesne.No i nadal żaden ząb nie wyszedł ponadte co już ma. czy taka gorączka jest już sygnałem żeby dzwonić do szpitala czy mnie zmyją jakimś tekstem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy ja podejrzewam że to 3 dniówka, bo wczoraj miał wysypkę na buzi,zeszła i potem pojawiła się gorączka,podejrzewam że nie jest na nic innego chory, bo nie ma żadnych innych objawów prócz tej gorączki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o 3-dniowke
to wysypka pojawia sie dopiero po ustaniu goraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytalam, to karmienie piersia moze miec wplyw na wynik testu owulacyjnego. Poza tym nie powinno sie go robic rano po przebudzeniu, bo wynik testu moze byc pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienkaa ja tez slyszalam, ze jesli bylaby to 3-dniowka, to wysypka pojawilaby sie dopiero po ustaniu goraczki. Poza tym Twoj Olus ma temperature drugi dzien a w sumie kazda goraczke u takiego malutkiego dziecka trzeba skonsultowac z lekarzem :-( Tak wiec ja proponuje, zebys zadzwonila jednak do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak myslalam tak samo jak Wy chodzilam zalamana robilam tez test ciazowy a nawet 3 i w 2 widzialam ta druga kreske ale to bylo moje ubzduranie ;D Dzis moje problemy sie rozwialy kupilam inne testy owulacyjne i nie ma juz wogole 2 kreski a i ciazowy tez dzis zrobilam i nic tam nie widze. Wyczytalam ze moze to byc jakas tam choroba. Ale dzis juz lepiej. Zlapalo mnie chorobsko i mysle ze moze dlatego tez ten sluz jest taki. A tak wogole to jak tam przygotowania do swiat u Was mamusie?? My jutro idziemy ogladac mieszkanie od panstwa(moze wkoncu uda nam sie dostac) a pozniej wielkie sprzatanko i ubieranie choinki bo pozniej juz maz do wigilij pracuje wiec nie bedzie czasu. W piatek jeszcze na zakupy a w sobote to juz gotowanie. Poszlam na wygode i ciasta zamowilam w PL sklepie wiec piecz nie bede. Tym bardziej ze mnie tak rozlozylo ze szok.Bylam dzis u lekarza ale odeslal mnie z kwitkiem do domu. Stwierdzil ze w plucach nic nie slychac i tyle. Mam brac paracetamol na zbcie goraczki a to ze nie moge nic zrobic bo co 5 cekund kicham nos zawalony to juz nie jest istotne ehhhh Aha a jak tam u was wyglada wigilijny stol dajecie 12 potraw???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia i nigdy nie robie testu owu zaraz po wstaniu z lozka;P A i kochane moje moj syneczek leki pochlania bardzo szybko nie ma problemow z dawaniem mu lekow ;P ale za to mniej je... Moze i teraz tez zabki beda mu szly bo strasznie gryzie palce nasze. Swoje lapki i gryzaki. A jak mi sutki zlapie jak juz nie jest glodny to zagryza i ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki, dawno mnie nie było, bo po powrocie z Polski sporo rzeczy do załatwienia i teraz przygotowania do Swiat. Super tak czytać jak wszystkim pociechy rosną i coraz to nowe umiejętności nabierają. Tak miło patrzeć jak co chwile coś nowego sie naucza. Moja mala dzisiaj sie zaczela przewracac na brzuszek i jak jej raz wyszlo to juz co chwilke ladowala na brzuszku. Niby taka mala rzecz a cieszy, szczegolnie, ze moja corcia ma troche problemow z trzymaniem prawidlowo główki i raczek lezac na brzuszku. A mam takie pytanie do Was, w jakiej pozycji wasze dzieciaczki spia? Bo podobno powinny na pleckach. I ja moja tak klade w nocy. A w dzien to i na boczku i brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanko moj maly od urodzenia spal na poczku raz na jednym raz na drugim teraz kladne go na plecki i na boczek ale sam sie juz przekreca do tej pozycji w ktorej mu najwygodniej na brzuszku klade go tylko ja lezy ze mna na lozku czy sie bawimy nigdy do spania ;) A i moj smyk probuje juz raczkowac tylko jeszcze nie zalapal o co chodzi z raczkami dupka juz do gory idzie i odpycha sie nogami....ale te raczki hehe kaldzie sie jak mu nie wychodzi zadlugo i krzyczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka tak to ten smoczek do kaszek, i w zaleznosci jak przystawisz do ust tak bedzie leciec kaszka. Sprobuj od dwoch kreseczek na nosku bo trzy moze byc za duzo tak na pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u Olka jakoś dziwnie to przeszło...pRZEDwczoraj miał na buzi,szyi i za uchem wysypkę,przeszła,w ten sam wieczór miał gorączkę jak pisałam już 39,4*,zbijałam paracetamolem i okładami.Wczoraj utrzymywała się jeszcze około 38,00-38,9 a dzis jak mierzyłam to już miał 37,1 bez podawania paracetamolu,bo podałam mu dziś w nocy a przed kąpaniem mierzyłam i już było włanie 37,1. Ma sraczkę czasem ale to zanim pojawiła się gorączka,i dotknięty w dziąsła drze się jak opętany.Uszka chyba nie bolą,bo czyszczę je po kąpieli,w wanience zamczają się-żadnej reakcji.Zadnego kaszlu ani kataru..No sama nie wiem,jakoś radziłam sobie po domowemu-okladami i paracetamolem,zobaczymy co będzie jutro rano.Ale ogólnie wesoły,je dość normalnie ale chętniej z łyżki i zmiksowane bo zauważyłam że butelka i kawałki jedzenia go drażnią,zaczyna płakać i pluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka a moze on ma goraczke na zabkowanie? Bo skoro nie daje sobie dotknac dziaselek to pewnie zabki ida, tak samo przeszkadza mu jedzenie. Nie wiem, ale wiem ze duzo dzieci goraczkuje przy zabkowaniu, przynajmniej prawie wszyscy znajomi z dziecmi tak wspominaja to. Moj maluch dzis zaczal sie sam przewracac na brzuszek. A jesli chodzi o raczkowanie to on juz od kilku tygodni ze tak powiem, radzi sobie, dupka w gorze, nozkami sie odpycha tylko jak przesunie sie kawalek to nie wie jeszcze jak ma ta raczke spod siebie wyjac. No i od kilku dni zaczelismy jesc lyczeczka rano kaszke, a w poludnie zupke marchewkowa. Jeszcze sie troche przy tym denerwuje bo chcialby zebny to szybciej lecialo, jak z butelki, hehe, no ale powolutku ale do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze bym zapomniala, prezencik na swieta, kupilismy mieszkanie, w styczniu sie wprowadzamy. Juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj maluszek tez dzis 1 raz przekrecil sie z pleckow na brzuszek w lozeczku kurczaki to taka wielka radocha dla matki;) A ja dzis znow bylam u lekarza dostalam antybiotym mam infekcje dróg oddechowych. A moj maly chyba przez moją chorobe ma straszna biegunke az mu tak hmmm bulgocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a spotkalyscie sie z tym, ze dziecko co chwile kupke robi. I tonie jest rozwolnienie tylko taka normalna kupka. Na poczatku myslalam , ze to po jabłuszku, ale dzisiaj dostal ziemniaczka z marcheweczka i mam wrazenie, ze juz to wyszlo druga strona. Na zabki to chyba raczej rozwolnienie dzieci maja, no i czesto goraczke. A moja nie ma podwyzszonej temperatury. Anitia gratulacje. Super jest na swoim tylko niestety kredyt trzeba placic. Ale chociaz juz na siebie sie placi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka niby kredyt splacasz ale szczerze mowiac wyjdzie nam to samo co placilismy wynajem za mieszkanie, wiec tak naprawde to samo bede placic tylko sobie, a nie komus nabijac kiese. Jesli chodzi o kupke to moj znowu rzadko robi, bo tak co drugi, nawet trzeci dzien niekiedy, co przyznam mnie troche martwi, ale dopoki nei boli go brzuszek tylko normalnie ta kupa idzie to chyba jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Anita, wiem jak nowe mieszkanie cieszy!!!heheheh a teraz to pozeracz pieniedzy bo zaraz bedziesz chciala miec calkowicie umeblowane ;-). Ja kupilam 1.5 roku temu chate i nadal ja urazadzam heheh, studnia bez dna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dlugo mnie nie bylo ale kurcze moj maly juz tak szaleje ze szok po calym dywanie poloze go kolo sofy on zaraz na korytarzu masakra jakas nie raczkuje jeszcze tylko czolga sie a raczkowac juz tez chce ale jeszcze mu nie wychodzi.. tlko kable go interesuja hehe poza tym ma juz 2 zabki id jakichs 3 tygodni:) ale mam roblem bo nie chce jesc tylko mleczko sloiczki ida do kosza jak sama mu cos ugotuje to tez 2 3 lyzki i tyle..:/ nie dlugo wkoncu wybieramy sie do Pl boje sie tegp lotu maly nie chce juz w miejscu usiedziec a mam pytanko w czym mam go zabrac tz w samolocie mam go w czyms miec czy poprostu na rekach.. dodam ze nie biore wozka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc u Olka gorączka spadła,ma 36,9-37,1,sraczka powoli przechodzi w taką baaardzo miękką plastelinę,wysypki nadal nie ma,ale że aż 39,4 na zęby?!Teraz walczymy z odparzoną dupką :( Olek okiełznał chodzik do reszty,wczoraj porwał torbę ze śmieciami i ganiał z nią po całym mieszkaniu,dziś szufladki w kuchni,moja szuflada z bielizną,notorycznie reklamówki wywala ze stojaka ;d dorwał się do sprzętu męża.. czasami wymiękam z tym dzieciakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka wszystko zalezy jakimi liniami lotniczymi sie leci, ale z tego co wiem, to chyba dzieci do 2giego roku zycia siedza na kolanach u mamy bez fotelika ani niczego innego. Kasienka dobrze ze juz spada goraczka. Widze ze twoj maly to niezly urwis :) Moj maluch mial wczoraj ostatnia dawke szczepien ale zniosl dzielnie, zreszta po zadnej ze szczepionek nie mialam z nim problemu wiec jest niezle. Jesli chodzi o zabki to ja jeszcze nie widze ich, ale slini sie tak ze musze mu sliniaki caly czas zakladac i wszystko ciagle w buzi, ale nei wiem czy to przywilej wieku czy zabki ida. Juz od kilku dni je zupki lyzeczka i kaszke rano lyzeczka, jeszcze czasami sie denerwuje bo chcialby zeby wszystko szybciej lecialo, no ale jakos walczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej troche mnie nie było,ale byliśmy zabiegani przed świętami. kasienka mogło to byc na ząbki,bo podobno biegunka tez może się pojawić. beatka dziecko masz na rękach,przypięte dodatkowym pasem. biedronka tak to ten smoczek. anitia gratulacje zakupu:) myśmy wkońcu złożyli papiery na counsilowkie,i teraz czekamy.nie spieszy nam się więc możemy czekac i 2 lata.ale jak juz brać to cos fajnego. to teraz co u nas mamy pierwszego ząbka!!!i chwila moment będzie drugi wychodził.Naszczęscie mały to znosi dzielnie,ale coś zle śpi.budzi się kilka razy z płaczem,ale daje mu smoczka obracam na plecki i śpi dalej. Raczkuje już po całym salonie,zwariować można.nie ma dnia żeby czegoś nie zbroił.trzeba mieć oczy na około głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katty@
Beatka.. ja lecialam ostatnio sama z malym. Ryanairem! .. nie wiem czy lecisz sama z dzieckiem czy twoj facet tez? Ja mialam malego poprostu na rekach bo mnie samej bylo tak wygodnie. Mialam zabrac takie nosidelko co sie zaklada na siebie ale nie wzielam i dobrze zrobilam bo nie dalabym z tym rady! Po wejsciu do samolotu to wiesz kazdy sie pcha jak szalony i normalnie by cie pozabijali ! Nie patrza , ze masz dziecko ze soba. Jak masz jakies pytanka to pisz. Wesolych Swiat zycze Wam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym Wam wszystkim mamusia i Waszym pociecha wyzyczyc Wesolych spokojnych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,ja trochę spóźnina z zyczeniami,ale życzę Wam wszystkim dużo zdrowia,samych radosnych chwil z rodzinką,spełnienia marzeń oraz jak najwięcej pociechy z dzieci :) Kasia i Oluś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza mamuski?? Ma do was pytanko czy moge mojemy malemu podac juz piers tzn zupke z piersia z kurczaka i marchew + ziemniak?? Moj maly cos zle spi ;( przez sen strasznie placze. Czy to moze byc ten skok rozwojowy?? Napiszcie kochane co podajecie swoim pociecha po 4 miesiacu jak macie jeszcze dzieciaczki na cycku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia moj maluszek tez od kilku nocy spi niespokojnie, ale sie zastanawiam czy to nie na zabki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia tez o tym myslalam. Moj maly tylko na cycku spi spokojnie ;) A podajesz juz nowe posilki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×