Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOLLEK1974

SŁABY SEX Z ŻONĄ

Polecane posty

Gość LOLLEK1974
do podszywacza matkojebcy ssij gnoja hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
do właściwego LOLLEK1974--proponuje kochanke,a podszywaczą mówimy fuck off śmierdzące szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
dla żony jestem też tak miły jak dla swoich podszywek:) jestem takim fantastico macho a ta pezda wybrzydza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
galinka może ty wymasujesz moje zaniedbane prącie:) lubię takie zdziry jak ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
posluchaj wredny podszywaczu jak masz problem to zwal sobie konia na patelnie to będziesz miał naleśnika!Po sposobie pisania stwierdzam,że masz problemy ze sobą i nie jesteś założycielem tego tematu tylko zwykłą końską spierdoliną(przepraszam za moj wulgarny język)LOLLEK1974 PODSZYWACZ właściwego założyciela tematu to ŚCIERWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
galinka a ty taka suka na żonatych widzę jesteś:D wal swojego konia na patelnie szczerbata krowo:D no ostatecznie przy niedzieli ojca obsłuż też coś staremu pierdzielowi się od życia należy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cojot
Mi się wydaje ze ma kochanka i jak sie wybzyka to nie ma ochoty na ciebie i sex z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocotuchodzi
ja mam taki problem,ale z mezem!!!jestem zalamana! mam 29 lat ,po slubie 10 a seks z nim to dramat.nie wie jak sie do tego zabrac,tlumaczylam no dupa dalej nie dotarlo:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
TO JA WAŁAŚCIWY LOLLEK1974 POZDRO DLA GALINKI,A CO DO MOJEGO TEMATU TO ŻONA NIEMA KOCHANKA NA 1000%ZNAM JĄ OD 15LAT PO PROSTU DLA NIEJ SEX TO JAK DLA MURZYNA SOLARIUM POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssekss
Kocham swego meza ,a on mnie.Od poczatku malzenstwa (od 20lat) Seks dla mnie moglby nie istniec.On potrzebujacy - seks tylko dlatego zeby nie znalazl sobie kogos.Orgazm tez mam ale taka jestem .Wiec pewnie twoja zona ma tez tak ,ze seks dla nie jest na szarym koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocher
Żona powinna dbać o potrzeby męża i być dla jego popędu podporą i wsparciem a jak to olewa to mąż jest rozgrzeszony z tych masaży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocher
Do podszywacza < bardzo grzeszysz dziecko tymi wulgarnymi wypowiedziami > jako pokutę wpłać na nasze radio 100 zł, a rano u Tadzia na dywanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissssss jaka ty jesteś za
przeproszeniem tępa :Oco nas obchodzi, że cały dzien spędzasz na roooochaniu :O może twój facet nie ma z tobą tematów a tylko w pieprzeniu jesteś dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
DO FACECI TO CHUJE ja nie robię tego w sensie zdrady ale w związku jakieś kryteria obowiązują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka
miałam dawno temu podobna sytuację z mężem jego kochanką byla pilka nożna ale do czasu dopóki nie poszlam (zaznaczam po 3latach nie wychodzenia na imprezy)poszlam z koleżankami na taki babski wieczór i wrócilam po 2dniach on był zły na maxa,aja siedzialam sobie u koleżanki pomogła ta terapia w 150%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka dkoleżanka lolka
to jak z przypowieści prowadzi ślepy kulawego:D nie jest normalną sprawą że ludzie w kwiecie wieku unikają seksu,jeśli nie stoi za tym zdrowie fizyczne tzn że problem jest poważniejszy,nie jest rozwiązaniem hand jop u masażystek bo to nie jest jakaś twoja kwestia ty zdradzasz żone więc bądź na tyle facetem i powiedz wszystko żonie może otworzy się z tego żalu przed tobą i wywali ci dlaczego tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
myślisz że nie próbowalem to jak walka z wiatrakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galinka dkoleżanka lolka
No ja się nie walę z wiatrakami. Wolę robota kuchennego marki Zelmer z trzema dtopniami prędkości i funkcjonalnym trybem pulsacyjnym, ale jak ty wolisz wiatrak to ok. Niech każdy robi to, co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOGGATTA
sama jestem taka jak twoja żona i współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLASKA
problem znany robi to dla sw spokoju żeby nie bylo, że wcale ci nie daje znajdz dupe na boku ale dyskretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziajebutwoje
gupia pipa ityla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka0315
zaprzestań w ogóle seksu z nią może to da jej do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
Żona najpierw musi przestać sie mnie wstydzic, bo w tym roku nago to ja widzialem moze ze 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
i zawsze była wtedy z kochankiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
WITAM TO ZNOWU TEN PIERDO....Y CEP PODSZYWA SIĘ WALĄC GRUCHE Z PODNIECENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
TAK CHETNIE POTRZEPALBYM RAZEM, ALE MAM MALEGO I WYSLIZGUJE MI SIE Z REKI :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
ZAPOMNIALEM DODAC, ZE DOPEIRO PO ROKU SLUBU ZONA STRACILA ZE MNA DZIEWICTWO. WCZESNIEJ MIELISMY PROBLEMY NATURY PSYCHICZNEJ, JAKBYM WIEDZIAL ZE TAK BEDZIE, TO BYM WZIAL MARYSKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
TAK JESTEM PODSZYWEM PRAWDZIWEGO LOLLKA1974 MAM PSA KTÓREGO POSUWOM BO DZIEWUCHY SIE NAŚMIWAJOM ZE MOM MAŁYGO ZAGANIACZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
ALBO WALDKA. ON TEZ MA WIEKSZY TEMPERAMENT OD MOJEJ ZONY. A JAK PILOWAL MI WEDLA - ROZMARZYLEM SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×