Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOLLEK1974

SŁABY SEX Z ŻONĄ

Polecane posty

Gość LOLLEK1974

JESTEŚMY MAŁŻEŃSTWEM OD 6LAT I WSZYSTKO JEST OK PRÓCZ SEXU PO PROSTU ŻONA NIGDY NIE PRZEJMUJE INICIATYWY JEST MAŁO AKTYWNA ROZMOWY PRZYNOSZĄ MIZERNY EFEKT BYLY OKRESY ŻE NIE "BZYKALIŚMY SIĘ NAWET MIESIĄC JA WÓWCZAS CHODZIŁEM JAK WULKAN PRZED ERUPCJĄ CZASAMI SZEDŁEM NA MASAŻ BO TAM MASAŻYSTKA WIDZĄC MÓJ STAN (ROZŁADOWYWAŁA GO)MASUJĄC PRZY OKAZJI GENITALIA I TAK JEST DO OBECNEJ CHWILI macie jakąś rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Blasko
Może nie rozpalasz jej wystarczająco? Może powinieneś zorganizować jakąś romantyczną kolację przy świecach, odrobina wina czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz kobiete do tego przygotowac :) Jakiś namiętny długi całus, Pomacaj, poprzytulaj, Strasznie lubie jak mi mąż daje taki znaki :P Leze sobie na kanapie, oglądam TV i przychodzi on :) Masuje, zaczyna macac potyłeczku :) hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
PRÓBOWAŁEM WSZYSTKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgbhtnhg
twoja zona nie ma ochoty i nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz babe współczuje mój facet jest takim samym sexoholikiem jak ja. zycie mamy udane. wez chłopie zmien model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
TO NIE TAKIE PROSTE(DZIECKO,DOM,WSPÓŁLNY KREDYT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
KISS TAKA ZONA JAK TY TO SKARB, DBAJ O SWOJEGO MEZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
TO Z TĄ ŁAZIENKĄ NAPISAŁ JAKIŚ PIERDO....Y PODSZYW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynkaa
Twoja żona jest jeszcze młoda, spróbuj ją jakoś sobą zainteresować, zorganizuj coś romantycznego, może kupić jej jakąś ładną bielizne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
NIC BIELIZNA NIE DA. ONA JAK CHODZI SPAC, TO JEST BARDZIEJ UBRANA NIZ NIEKTORE DZIEWCZYNY CHODZĄCE ULICA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnażona
ja mam tak samo. Z mężem jesteśmy 4,5 r. po ślubie, ja mam 25 lat, on 33 i już nie pamiętam kiedy to on zaproponował seks. Już tego nie wytrzymuję. Przed ślubem chciał się kochać przy każdym spotkaniu a teraz... kochanki nie ma na pewno. Ubieram się w ładną bieliznę, dbam o siebie, lubię nosić pończochy, wysokie obcasy. Nie wstydzę się chodzić po domu nago, ale on woli się gapić w tv albo grać na kompie. Mam przystojnego kolegę, powiedział mi w czwartek, ze jestem zajebista i że jak mąż się w końcu mną nie zajmie to on to zrobi. I szczerze mówiąc coraz bardziej mnie to kusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam meza narzeczonego. nigdy nagosc nie była dla nas przeszkoda a sex faktycznie jest pierwsza klasa jak mój to mówi. pod tym wzgledem sie dobralismy.sex 2-3 razy dziennie i nie pod kołderka jak bede miała 40 lat to bede pokazywaac? narazie jestem młoda(24) i nie zamierzam ukrywac tego co mam teraz najlepsze. a ty autorze atakuj swoja :) tylko byle bys po głowie ne dostał:D powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
MOWILEM JEJ ZE CO BY ZROBILA, JAKBYM MIAL ROMANS Z KOLEZANKA Z PRACY, TO POWIEDZIALA "POWODZENIA" I ODWROCILA SIE NA PIECIE I POSZLA DO POKOJU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze ma cie pod pantoflem jest pewna ze nic nie zrobisz bo nie jestes zdolny do tego. popros kumpla by wysłał ci dwuznacznego smsa i niech ona niby przypadkiem go odczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
A CO MAM ZROBIC, JAK ONA NAS UTRZYMUJE. TZN JA MAM PRACE ROWNIEZ, ALE ONA ZARABIA LWIA CZESC Z NASZEJ WSPOLNEJ PENSJI. ONA JEST VICE PREZESEM PEWNEJ SPOLKI, A JA PRACUJE JAKO SPRZEDAWCA W SKLEPIE ODZIEZOWYM U ZNAJOMEGO OD ZONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
przestań krzyczeć na tym forum po drugie idź z żoną na terapię małżeńską jeżeli odmówi idź sam i zacznij szukać dobrego adwokata od spraw cywilnych chyba że chcesz mieć rozwód w własnej winy z powodu zdrady, a taką jest masaż genitaliów przez masażystkę. Jak żona się dowie na pewno to wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
JA JESTEM TAKI MALY PRZY NIEJ. JAK MAMY W DOMU NAWET JAKIES IMPREZY, TO ZONA ZAPRASZA TYLKKO SWOICH PRZYJACIOL, A JA MAM ZAKAZ ODZYWANIA SIE NA TEMATY, KTORE NIE WNOSZA NIC DO BIZNESU. OGOLNIE TRAKTUJE MNIE JAK KULE U NOGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
CIEKAWE ZA CO BYM TEGO ADWOKATA OPLACIL, JAK ZONA KONTROLUJE WYDATKI W NASZYM DOMU. PIENIADZE NA MASAZYSTKE MAM Z PREMII O KTOREJ ZONA NIE WIEDZIALA NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie nad czym ty sie zastanawiasz chcesz całe zycie byc dla kogos smieciem,jestes młody mysle ze stac cie na normalnakobiete i miec normalne zycie. a mamy je jedno wiec wykorzystaj je dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLLEK1974 ZA KAŻDYM RAZEM MA ORGAZM,ALE OD SIEBIE DAJE MINIMUM SAMA OD SIEBIE PROPONUJE SEX MOŻE Z 5,6 RAZY DO ROKU SAMA KIEDYŚ POWIEDZIAŁA ŻE DLA NIEJ TO WOGÓLE NIE MUSI BYC Udaje ten orgazm moj drogi hahaha gdyby jej bylo dobrze to by sie seksila codziennie. A jak Ty ja nudzisz, ciagle to samo to ona odbebni co ma ( czyt. uda orgazm troche sie porusza) i pcia. Poczytaj, jest masa tematow zalozonych przez kobiety ktore nie chca seksu- bo maz sie nie wykazuje, bo maz nei umie bo cos tam. Nie chca z mezem, ogolnie to chca, ale jakby mialy z tego przyjemnosc. Blad Twojej zony polega na mydleniu ci oczu czyli udawaniu tego orgazmu ( jak juz dojdzie do seksu). Bo wtedy nie wiesz co jest przyczyna jej braku ochoty. Tzn teraz juz wiesz, pewnie sie malo starasz :) haha Najlepiej z nia pogadaj szczerze, zapytaj jak jej jest w lozku, czy by cos zmienila, czy ma te orgazmy czy udaje itd. jak dalej bedzie mowila ze wsjo ok to jakas glupia i lepiej ja zmien, jak szczerze porozmawiacie to masz cudo nie zone i bedzie tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) moim zdaniem albo terapia malzenska albo kochana sama nie wierze w to co mowie bo nie jestem za zdrada ale chodzenie w ciaglej flustracji jest ciezkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW CAŁY CZAS PODSZYWA SIĘ POD MÓJ NICK JAKIŚ MATKOJEBCA SORRY ZA WYPOWIEDZ ALE MIMO,ŻE TO DLA NIEGO ZABAWA TO JEST DLA MNIE KUPĄ GÓWNA MNIE NA TYM FORUM NIE BYLO OD GODZINY!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
OBIAD KURWA JADŁEM A TU JUŻ PODSZYWY:O NIE MACIE CO ROBIĆ CZY CO IDŹTA STĄD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
ŻONA W BARCHANACH NA RZEPY ŚPI TO NAWET NA ŚPIOCHA NIE MOGEM WŁOŻYĆ BO SŁYSZY JAK ODPINAM:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLLEK1974
SZCZĘŚCIEM MAMY W SYPIALNI ATRAKCYJNEGO FIKUSA, KTÓREMU CZASEM STRZELĘ W DONICZKĘ. INACZEJ BYM CHYBA PĘKŁ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×