Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

hej dziewojki ;D ja jeszcze mdlosci nudnosci nie mam ;) ale chyba wszystko przede mna ;D dzis ide do pani doktor po zwolnienie lekarskie i zaswiadczenie o ciazy... w pracy nic nie wiedza... tak wiec musialam dzwigac kartony ..palety i inne ciezary... :( bylam zalamana... a nockach to juz w ogole myslalam ze wykituje... tragedia... dlatego nie chce ryzykowac i ide na zwolnienie!! aaa ja mam slub za dwa miechy ;D wiec moze troszeczke bedzie widac brzuszek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Fabiankowa, że masz termin dzień po mnie:) To moja pierwsza ciąża, więc doszukuję się objawów, no i brzuszek zrobił się taki bardziej nabity, spać mogłabym ciągle, ale za to jeść już nieszczególnie. Co do kwasu foliowego to zaczęłam go brać rok temu i taki sobie nawyk wyrobiłam. W ciąży też go biorę. Pewnie jutro na wizycie dowiem się więcej co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka, to co przygotowania do uroczystości trwają co? :D To kiedy termin ślubu? :D my pobieraliśmy się 14 lutego 2009 roku ;D byłam w 8 m ciąży ;D Leonka, też tak miałam pierwszej ciąży ;) faktycznie mamy termin po sobie ;D ale czuję że urodzę w sierpniu ;D Z Fabem miałam termin na 3 kwietnia urodziłam 23 marca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tylko mówi o weselu na 150 ludzi ;] a całość będzie po mej maturze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak mam wrażenie, że to zawyzone przez mojego TŻ gdzieś o 20 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yymamisynka
hej dziewczyny, ja mam wizytę już drugą na 1-go lutego , strasznie się boję bo tydzień temu gina wykryła jakieś dwa krwiaczki ,przepisała duphaston co 8 godz i dzięki temu maja się wchłonąć. To moja druga ciąża ale nerwówkę mam bardzo- bo powiedziała że istnieje ryzyko poronienia, nie chciałabym za nic w swiecie aby do tego doszło bo mam 34 lata i chcę ponownie być mamą- zresztą jaka już starą,,;( zacieszka przy pracy zmianowej, nie mówiąc o dźwiganiu cięzkich przedmiotów czym prędzej idź na zwolnienie, nawet nie wiesz jak taki tryb zycia wpływa negatywnie na dzidzię,nie chcę Cię straszyć ale moja kuzynka identycznie pracowała i 3 razy straciła fasolkę. Kiedy już zwolniła się definitywnie, stres minał, organizm po kilku miesiącach doszedł do siebie dopiero wtedy ciąża zakończyła się szczęśliwym rozwiązaniem Leonka09 ja też mam termin na 8 wrzesień - hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak przygotowania trwaja ;) termin 5 mraca ;) ( no niecale 2 miesiace ) u mnie mialo byc na stowke ;D ale niestety 8 osob juz nie przyjedzie... a jeszcze 15 nie jestem do konca pewna tak wiec skonczy sie na 80 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yymamisynka masz racje!! w rodzinie tez mi tak doradzaja. niby tez slyszalam ze mam mlody organizm wiec mi nic nie grozi... ale jakos nie jestem do tego przekonana... u mnie w pracy czesto slychac o poronieniach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yymamisynka masz racje!! w rodzinie tez mi tak doradzaja. niby tez slyszalam ze mam mlody organizm wiec mi nic nie grozi... ale jakos nie jestem do tego przekonana... u mnie w pracy czesto mowi sie o poronieniach ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka, lepiej chyba pójść na zwolnienie, jeżeli oczywiście masz taką możliwość. Niby poronienia się zdarzają często, ale jak już wiesz, że jesteś w ciąży to na pewno było by ci przykro stracić. Lepiej nie ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieszka to już niedługo 2 miesiące szybko zleci ;) a tuż przed samym weselem to najwięcej załatwień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach... Trzese się ze strachu, ze coś będzie nie tak :( takie przeczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nju - mój też planuje huczne wesele ; ) . hmm co do tego 'samolotu' jak to określiłaś, to nic strasznego i nie trzeba się uczyć siadać. ; ) bardzo prosto uwierz . zapewnie będziesz miała robioną cytologię a to nie jest przyjemne badanie niestety, ale dasz radę skoro ja dałam ; ) . od razu napisz co i jak z Tobą i fasolką . a co do mnie, to jutro idę zrobić wszystkie badania ze skierowania i przy okazji betę , zobaczę czy wzrasta prawidłowo . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze co z fasolka jak tylko wrócę;) ze mną dobrze tylko lenia mam, śpiąca.. I wzrok trochę gorszy. Ale mam nadwzroczność więc chyba z plusów wyszłam na 0 ;) boje się, naczytałam się o braku zarodka itd.. ;( plamien żadnych nie mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nju - ja mam tak samo. spać i spać ; ) . wszystko będzie dobrze . ja też nie mam plamień brązowych tylko mleczny śluz . ; ) . a to w ciąży normalne . lepsze to niż krew ; / . no ja mam nadzieję że moja nie jest pozamaciczną . okaże się na usg 9 lutego . o to się najbardziej boję , ale mam nadzieje że wszystko będzie ok . i Tobie też tego życze kochana . ; * melduj od razu co i jak ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letni koszmar
2 poród - ok 27 - 28 września...brrrrrrrrr już się boję, może własnie dlatego, że wszystkie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalza_123
jak ten czas leci :) ja urodzilam we wszesniu 2010, a juz sa na 2011 :) powodzenia dziewczyny i niech sie maluszki dobrze rozwijaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrześnióweczki ;) widzę że temat ślubów na topie ;) my teraz w czerwcu będziemy obchodzić 5 rocznicę ślubu:) Wesele też wspominam z łezką wzruszenia w oku ;) ja przyśpieszyłam moją wizytę u ginekologa, bo mam zapalenie zatok i w przychodni ogólnej nie chcieli mnie już dzisiaj przyjąć a ona jak najbardziej się zgodziła (tyle że prywatnie ;) ) na zatoki mam antybiotyk :( a co do ciąży, hmm, trochę się obawiam ... z USG wyszło 4w1d a wg OM 5w4d. lekarka mnie pocieszyła że przy tyłozgięciu macicy słabiej się uwidacznia zarodek, więc stąd może wynikać ta różnica. moja lekarka przyjmuje państwowo jako ginekolog-endokrynolog i niestety państwowo nie prowadzi ciąż, ale za to za tydzień we wtorek wkręci mnie na drugie USG do tego gabinetu na NFZ i zleci mi badania laboratoryjne też na NFZ. Mówiła że jak będzie potrzeba, to zleci również Betę. zobaczymy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdi_k
NICK...............WIEK..............TC...............TERM IN zacieszka------------22--------------.5----------------27 09.2011 madzik84 ............27...............6................wrzesien ania_d ................27...............6................20.09.2011 aniula229.............31...............6................2 3.09.2011 kiwi_83 ...............27...............5................26.09.2011< br /> nju.....................19...............6............... .wrzesień Fabiankowa..........22...............3................9.0 9.2011 Nadinka82............29...............5................30 .09.2011 violek111.............28...............5-6..............1 5.09.2011 lejdi_k.................29...............8.................01.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrześnióweczki:) Mam nadzieję że za jakieś parę dni będę mogła do Was napisać że są 2 kreseczki i dołączyć jako pełnoprawna wrześnióweczka:) na razie od prawie tyg boli mnie brzuch i kują jajniki:( jestem świeżo po odstawieniu tabletek i od razu zaczęliśmy się z mężem starać o dzidzię:) I teraz nie wiem czy moje objawy są wynikiem odstawienia (choć wcześniej nigdy tak nie miałam) czy jednak to boli na ciąże. Tylko trochę się martwie bo ten ból jest dość znaczny, no i mam do tego efekt ,wydętego brzucha. @ ma przyjść w piątek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruchaweczko - ty to pewnie już o październik zahaczysz ;) a ja dopisuję się do tabelki : NICK...............WIEK..............TC...............TERM IN zacieszka------------22--------------.5----------------27 09.2011 madzik84 ............27...............6................wrzesien ania_d ................27...............6................20.09.2011 Navi....................29..............6.................22.09.2011 aniula229.............31...............6................2 3.09.2011 kiwi_83 ...............27...............5................26.09.2011< br /> nju.....................19...............6............... .wrzesień Fabiankowa..........22...............3................9.0 9.2011 Nadinka82............29...............5................30 .09.2011 violek111.............28...............5-6..............1 5.09.2011 lejdi_k.................29...............8............... ..01.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje relacje :) lekarz przyjemny, miły, delikatny :) wziął wymaz na cytologię, szyjke macicy mam ładną, bez stanu zapalnego, nadżerek i innych cudów:) w dodatku długa i twarda :) macina rozpuchniona, miękka :) z usg wyszło że jestem w 5 tyg. termin na 28.09.2011. pęcherzyk ma 0,77 cm. widać ciałko żółte. mam badania zrobić - morfologię, grupe krwi, glukoza na czczo, i jak przebywam z kotami to toksoplazmoze ;) dodatkowo jak chce moge zrobić bete :) i raczej ją zrobie, bo mnie nerwy zżerają czy wszystko ok :) Karta ciąży załozona, dostałam jakieś materiały, żeby sie uporać z tą myślą :) ale weszlam do gabinetu i cały stres się gdzies ulotnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo to mnie troszeczkę podłamałyście tymi terminami ślubu :-// ja chciałam na 7maja ale moja przyszła teściowa powiedziała,że w maju nie ma "r"więc wesele "mamy robić"w czerwcu ;-/ wolny termin jedyny najszybszy 11 czerwiec-wiadomo problem z salą itd. w maju jeszcze może tak bardzo by nie było widać, w czerwcu na pewno juz spoooro się zaokrągli hmmmmmm no cóż ....ale wiadomo-maleństwo najważniejsze ;-) odnośnie nudności-przez cały dzień mnie mdli ale pod wieczorem już biegam do toaletki :-((( oby to szybko minęło wrrr pozdrawiam!viola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. odnośnie brzuszka-u mnie widać już brzuszek,może dlatego że jestem b.szczupła.koleżanki myslały,że po prostu przytyłam:) odnośnie usg to byłam w 5tyg.lekarza kazał przyjśc za 10-14 dni.USG absolutnie nie jest szkodliwe(mój lekarz wykłada na Uniwersytecie Medycznym i pracę doktorską pisał na temat badań USG).wizytę mam 1.02. samopoczucie-na razie czuję się bardzo dobrze,ale we środę będzie dopiero 6 tydz.-zapewne wszystko przede mną. ślub-dziewczyny to jest niesamowite przeżycie.my jesteśmy po ślubie ponad 3 lata.we wrześniu mamy 4 rocznicę ślubu. odnośnie zwolnienia-ja też nie mam najprzyjemniejszej pracyjest to praca przy biurku i komputerze-ale jest bardzo stresująca.myślę,że pochodzę,do pracy jeszcze przez luty i idę na L4.no chyba,że lakarz postanowi inaczej.Wszystkie moje koleżanki z pracy po 8 tyg.były wysyłane na L4. justa-bardzo Ci współczuje. życzę miłego wieczoru.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nju to super, że wszystko w porządku. Ja pójdę dopiero w przyszłym tygodniu. To będzie 7 tydz. więc może będzie widać dzidziusia. Violek111 nie przejmuj się, że będzie widać brzuszek. Teraz są takie suknie, które go pięknie wyeksponują. Najlepiej dla "ciężarówek" nadają się suknie greckie, czyli w stylu empire. Lekkie i zwiewne, często odcinane pod biustem. Wiem coś o tym, gdyż prowadzę salon ślubny. Powodzenia w przygotowaniach. Ps. Moja znajoma jest w 6 miesiącu a brzuszek malutki jeszcze więc to zależy od kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do L-4 to ja właśnie dostałam dzisiaj na miesiąc. Z chęcią bym popracowała, ale w moim miejscu pracy, nie ma dla mnie "nieszkodliwego" zajęcia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. i lekarz mi coś napąknął o tyłozgięciu macicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nju - dpbrze że wszystko ok ; ) wiedziałam że tak będzie . a co to takiego to tyłozgięcie macicy ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×