Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

NICK...............WIEK..............TC.................. ..T ER M IN lejdi_k...............29...............8................ ...1.09.2011 Leonka09............25...............7................... .8.09.2011 yymamisynka........34...............7.................... 8.09.2011 Fabiankowa..........22...............3................... . 9.09.2011 violek111.............28..............5-6................ . 15.09.2011 madzik84 ............27...............6...................16.09.2011< br /> -BiBi- ............25...............6...................18.09. 2011 ania_d ................27...............6...................20.09.2 0 11 Navi....................29..............6................ . ..22.09.2011 aniula229.............31...............6................. . .23.09.2011 kiwi_83 ...............27..............5....................26.09.20 11 zacieszka.............22..............5.................. .. 27 09.2011 nju.....................19..............5................ ...28.09.2011 Nadinka82............29...............5.................. .30.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo w koncu ;D yyy tylko nastepnym razem kilka kropek dodajcie zeby rowno bylo ;) a co do bety to : NORMY beta HCG dla poszczególnych tygodni ciąży, licząc od daty ostatniej miesiączki (LP-last period) 3 LP 5 - 50 mIU/ml 4 LP 5 - 426 mIU/ml 5 LP 18 - 7,340 mIU/ml 6 LP 1,080 - 56,500 mIU/ml 7 - 8 LP 7, 650 - 229,000 mIU/ml 9 - 12 LP 25,700 - 288,000 mIU/ml 13 - 16 LP 13,300 - 254,000 mIU/ml 17 - 24 LP 4,060 - 165,400 mIU/ml 25 - 40 LP 3,640 - 117,000 mIU/ml kobiety nie w ciąży:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Z betą niestety nie pomogę. Byłam wczoraj u ginekologa i jest serduszko:) wszystko ładnie, dostałam skierowanie na morfologię, toxo i mocz. Co do witamin to mam brać folik do końca 3 miesiąca. Dostałam zdjęcie kropeczki a następną wizytę mam 01.03:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze muszę zrobić grupę krwi :) nie umiem się zabrać za prace maturalną z polskiego .. ;( ale jutro IDĘ DO BIBLIOTEKI! mialam dzisiaj iść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka - super że serduszko widziałaś! mam nadzieję że ja we wtorek też zobacze ;) od wczoraj momentami jest mi niedobrze i nie wiem czy jest to skutek ciąży, czy infekcji i antybiotyku, który biorę...echhhhh...mam tylko nadzieję, że maluszek na tym nie ucierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj.. jakoś mi się ostatnio odbija i dziwny posmak zostaje w garle.. teraz zołądek zaczyna odmawiać posłuszeństwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nju - ja dzisiaj rano dostałam mdłości na widok sera , masakra, ; / kochane wyniki w normie jak patrzałam i porównywałam z tymi właśnie normami. Beta HCG 13618 ; ) więc wzrasta i dobrze. jestem cholernie głodna i czekam na pyszny obiadek mojej mamusi ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziom bety jest inny w każdym laboratorium, nie można się posługiwać tymi np. z internetu bo często są mylne . ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuskaaaa
witam Kochane, dzis miałam pierwsze USG, okazało się, że to dopiero ok 5 tc, także wiele nie było widać to co dało się odczytać to: widoczny pojedynczy pęcherzyk ciążowy z echem zarodka czynność serca: widoczna ( jeszcze nie słyszałam) GES: 8,3 mm - nie wiem co to za wymiary CRL: 2,8 mm trofoblast bez cech odklejania pęcherzyk żółtkowy o śr. 3,7 mm wygląda, że wszystko jest w porządku Pozdrawiam wszystkie Wrześnióweczki 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuskaaa - a na kiedy masz termin??? zapraszam do tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CRL - to długość długość ciemieniowo-siedzeniowa, czyli od czubka głowy do końca tułowia dziecka, a dokładnie do kości ogonowej. GS - średnica pęcherzyka żółciowego ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ze mna było tak ;-) ostatni okres miałam 15 grudnia 10, przewidywalam na 11 stycznia kolejny. Okres sie nie pojawił a od 5 stycznia miała lekkie bóle w podbrzuszu i w okolicy jajników. nie robilam od razu testu , obawiałam sie, ze wyjdzie negatywnie i sie rozczaruje. dopiero 20 stycznia zrobiłam test i wyszły 2 krechy :D! :) bardzo mocne ;D nastepnego dnia test powtórzyłam i to samo:D jutro ide do gina ;-) co do objawów- od sylwestra miałam cholernie obolałe i stojące sutki :D jak nigdy ;-) no i straszny śpioch sie zrobiłam. kilka razy mnie zemdliło .. ale przeszło ;-) urosły mi piersi, co od razu zauważyłam. a teraz cos o sobie - mam 23 lata i jestem w Radomia. to był pierwszy miesiąc starań i udało się :) stosowalismy npr dzieki czemu mogłam "wyliczyc" termin owulacji. spodziewany termin to 21 wrzesnia :) jutro bd wiedziec wiecej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem mam z wyliczeniem o tyle, ze mam bardzo różnej dlugości cykle ;/ i nie dokońca jestem pewna wszystkiego :) daty owulacji jestem dosc pewna bo mierzyłam tempke i badałam sluz... prowadziłam kalendarzyk miesiączkowo-cyklowy i prawie kazdy cykl jest inny ... masakra jakas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuskaaaa
NICK...............WIEK..............TC.................. ..T ER M IN lejdi_k...............29...............8................ ...1.09.2011 Leonka09............25...............7................... .8.09.2011 yymamisynka........34...............7.................... 8.09.2011 Fabiankowa..........22...............3................... . 9.09.2011 violek111.............28..............5-6................ . 15.09.2011 madzik84 ............27...............6...................16.09.2011< br /> -BiBi- ............25...............6...................18.09. 2011 ania_d ................27...............6...................20.09.2 0 11 ewuskaaaa............26..............5....................21.09.2011 Navi....................29..............6................ . ..22.09.2011 aniula229.............31...............6................. . .23.09.2011 kiwi_83 ...............27..............5....................26.09.20 11 zacieszka.............22..............5.................. .. 27 09.2011 nju.....................19..............5................ ...28.09.2011 Nadinka82............29...............5.................. .30.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuskaaaa
no i dopisuję się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity1988 - witaj kochana ; ) dbaj o fasolkę ! . nju - ja swoją grupę też znam od dzisiaj . ORh + ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie musze zrobic badanie krwi, pewnie jutro lekarz mi da skierowanie. nie wiem przyznam sie szczerze jaka mam gr krwi. nie cierpie pobierania krwi ;p chcialabym zobaczyc juz maleństwo na monitorku .... :D i uslyszec malenkie serduszko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi - jak gin wylicza termin porodu? w necie znalazlam takie cos: "by obliczyć termin porodu najpierw musisz znać dzień swojej ostatniej miesiączki. Załóżmy, że dla pani Marty był to 5.11.2009 roku. Od tego dnia odejmujemy teraz 3 miesiące, a więc otrzymujemy 5.08. Teraz dodajemy do tej daty 7 dni. Otrzymujemy datę 12.08. i rok następny, czyli 2010. Ten termin to prawdopodobna data porodu dla pani Marty, której cykl miesiączkowy jest regularny i trwa dokładnie 28 dni. Jeśli natomiast cykl jest dłuższy, np. o 4 dni, wtedy przewidywany termin porodu będzie odpowiednio o 4 dni późniejszy. A jeśli jest krótszy, to poród nastąpi wcześniej. W wyliczonym terminie rodzi się jednak zaledwie 3% dzieci. Pozostałe przychodzą na świat między 37 a 43 tygodniem ciąży i nie ma w tym nic nieprawidłowego. Dzieci rozwijają się w brzuszku bardzo indywidualnie, dlatego lepiej jest nie wpływać na poród, nie przyspieszać go i sztucznie nie opóźniać." a czy to prawda ze ciaze liczy sie od ostatniej miesiaczki a nie od poczecia ? bo po ostatniej miesiaczce wyszlo by ze jestem prawie w 6 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Tak sobie Was "poczytuję" od czasu do czasu. Dbajcie o siebie i maleństwa, u Was to dopiero początki , ale czas szybko płynie, o czym same się przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo Daria! :) u Ciebie pewnie juz pieknie brzuś widac :)) ale bym chciala dumnie chodzic z brzusiem :D powodzenia i Ty rowniez dbaj o Was!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity1988 kochana, prawie nie widać, na początku ciąży ważyłam 48, 8 kg, a teraz w 19 tc 48,6. Jeszcze nic nie przytyłam i brzusio mały, ale Dzidziuś zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjejku jaka Ty szczuplutka jestes!!:)) zazdroszczę ;)) ale masz racje, najważniejsze ze Fasoleczka zdrowa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity1988 to wszystko do czasu, za jakiś czas pewnie zacznę się kulać :D ale co tam, dla Dzidzi warto. Powodzenia dziewczyny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje pierwsze maleństwo, stąd mogę jakąs gafe napisac :p wybacz :d i pogłaskaj Malutkie ode mnie :* od Nas :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. ja ledwo żyję.kurcze kiedy ja prześpie całą noc? straszliwie głodna jestem.praktycznie non stop muszę coś jeść.podobno zrobiłam się strasznie marudna i zaczepna(takie jest zdanie moich koleżanek z pracy).ale to pewnie przez to,że nie wysypiam się.chciałam przepracować luty i marzec,ale chyba nie dam rady. miłego wieczoru dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze spaniem mam tak, ze zaspiam dopiero kolo 2, budze sie o 6, leże do 7 i zasypiam i mogę tak spac do 11... a te kilka godzin nocą mam bardzo czujne, czy brzucha nie uciskam, czy mąz nie kładzie sie na brzuchu :D wcześniej czytałam o ślubach- ja wyszlam za mąż w 5.06.2010 - a więc na rocznice będę już okrągła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×