Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Traja82

WRZESIEŃ 2011

Polecane posty

mysle ze za wczesnie, my kolo czerwca lipca zaczniemy kupowac. choc sama chętnie poleciałabym na maraton zakupów ;D to jednak z pewnością poczekamy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczynki! A mnie tez wychodzi dziewczynka:)) W ogole w nastepnych latach jest jakis czas dziewczynek. Chlopcy sa tylko w zaledwie paru miesiacach. Jesli faktycznie sie to sprawdza to bedzie prawdzie polowanie na siusiaka :)) Jedziemy dzisiaj na urodziny do teściowej.. a ja jeszcze nie mam prezentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutella1509-ja pierwszy szal zakupow mam juz za soba. W ogole jestem maniaczka Allegro-ubranka sa przeslodkie.Alee dopoki nie znamy plci dziecka to naprawde ciezko jest cos wybrac, bo ubranka sa najczesciej typowo chlopieci-autka, rakiety, ciufcie, albo dziewczece-kwiatuszki, myszki, kropeczki + charakterystyczne kolorki. Ale i tak nie moglam sie powstrzymac i kupilam 2 takie luzackie koszulki z palmai i bluze z trupią czacha i jesli bede miala te moja dziewczynke, a nie chlopca, to ubranka dam w prezencie mojej przyjaciolce, ktora termin ma na czerwiec i bedzie miala synka-co zgodzilo sie z tym chinskim kalendarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie,z zakupami poczekam.Chociaż ciężko mi się oprzeć:) pisałyście wczeniej o płci dzieciaczków-ja czuję,że będzie chłopiec.mam takie przeczucie.kiedyś marzyła mi się dziewczynka,ale teraz w sumie to płeć jest mi obojętna.najważniejsze,żeby maluszek był zdrowy. odnośnie zachcianek ciążowych-nie mam takich,chociaż polubiłam ostre potrawy.ale wiem,że dziewczy które ciągnie do słodkiego rodzą chłopców.chociażby moja koleżanka.siedziała obok mnie w pracy to wiem co za nią chodziło:) odnośnie cery-na szczęście nie wysypało mnie.tylko włosy jakoś częściej mi się przetłuszczają. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się coś wydaje, że mój chłopak nie wytrzyma i może dzisiaj kupimy buciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się coś wydaje, że mój chłopak nie wytrzyma i może dzisiaj kupimy buciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu masz nie moc ? nie zawsze od razu na wsyztskie posty sa odpowiedzi, forum cos przyciuchlo, kazdy zajął sie swoim. mysle ze powoli oswajamy sie same z myslą macierzysntwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, ja tez sie martwie tym bardziej ze na usg nic nie wyszlo- diagnoza- albo wczesna ciąża albo pozamaciczna. Masakra jakas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lekarz potwierdził ciążę a moje maleństwo miało 47 mm. Chociaż lekarz powiedział że to małe jak na 5 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIELKA1
Ja byłam w środe u mojego lekarza,potwierdził ciąże że to 4 tydzień,dał mi zdjecie nawet z mała fasolka.Ale wiecie nic po za tym nie powiedział.Spytał sie czy biore kwas,dał skierowanie na badania i tyle.A na koncu pogratulowal i powiedzial ze widzimy sie za 3 tyg. Ogolnie wyszlam jakos od niego rozczarowana.Ja wiem ze to juz moja druga ciaza,on moze mysli ze dla mnie to wszystko juz jasne.Ale ja nie tego oczekiwalam.Chyba musze poszukac szybko kogos innego.Przeciez kazda ciaza moze byc inna.Wogole dzisiaj strasznie jakos sie czułam nic mi sie nie chcialo,bylo mi nie dobrze,najchetniej bym polezala lub pospala-ale nistety moja niunia nie dawala mi dzis spokoju.non stop za mna chodzila,najgorsze jest to ze ona chce zebym ja brala na rece.I czasem sie zapomne i a wezme,mam nadzieje ze nie za szkodze sobie.a jak wy mamusie sobie radzicie z braniem dziecka na rece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielka, a ile Twoja córcia ma latek, miesiecy? Ja spokojnie biore mojego 8-9 kg klocka, nosze podrzucam... No a co innego mam zrobic, chory jest teraz, antybiotyk bierze, ząbkuje, wszystko na raz a On marudzi? Czasem trzeba, a przez to, że jestem w ciązy nie zrezygnuje z dorastania mojego Synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrześniowe mamy :) chciałabym dołączyć do Was. We wtorek dowiedziałam sie, że jestem w ciąży, w środe byłam u lekarza i potwierdzone :) Był 6 tydzień, bijące serduszko :) termin porodu - 23 września, ale pewnie będzie wcześniej, tak jak przy pierwszym dziecku - planowana cesarka ok. tydzień przed terminem. Mój synek jest z maja 2010 :) więc ma dopiero 8 miesięcy :) i już rodzeństwo w drodze :) W pierwszej ciąży strasznie wymiotowałam :( byłam nawet przez to w szpitalu na kroplówkach. Teraz mam na razie jeden taki gorszy dzień za sobą. Może będzie tym razem mniej drastycznie? Ja biore synka na ręce. Lekarka powiedziała, że można, ale żeby uważać, żeby nie było napięcia na brzuch. Nie wyobrazam sobie nie wziąć go na ręce!!!! Musze poczytać co napisałyście do tej pory i Was troche zapoznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie męczę się z nieziemskimi mdłościami . ; / ale mam nadzieję, że przejdą raz dwa. co u Was kochane ? ; * nju - opowiadaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak się dziś czujecie wrześnióweczki ;) ? ja całkiem, całkiem. zapalenie zatok odpuściło po antybiotyku. jutro mam kontrolę u gina, i mam nadzieję że serduszko już będzie biło ;) Powiem wam, że w porę poszłam na to zwolnienie, bo w moim miejscu pracy zagościła świńska grypa. BRRRRYYYY. pozdrawiam serdecznie i iłego dnia życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis odebrałam bete -18849 :)) laborantka powiedziała mi ze przy takiej becie nie ma mowy o pozamacicznej :) poprostu albo za wcvzesnie na badanie, albo słaby sprzęt albo lekarz slepy ;P Potwornie mi ulzyło ... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuskaaaa
felicity1988 bardzo ładna beta a w którym jesteś tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OM mialam 15 grudnia, ale z racji na niereg cykle nie wiem dokladnie kiedy mialam owu. moge tylko szacowac. 4-5 lub 5-6 wg ROzpiski, a 10 lutego potwierdze u gina :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljanka
Witam po weekendzie.A u mnie się nie zgadza ten chiński kalendarz płci,według niego powinnam mieć w domu roczną dziewczynkę,a mam chłopca :) U gina byłam w piątek,wszystko ok,ale zalecił mi badania PAPA ze względu na mój wiek. Rozmawiałam z nim o cesarce,ale mi raczej odradzał,twierdząc,że powikłania mogą być przez całe życie,zaproponował mi skierowanie na planowany poród do szpitala,gdzie każda rodząca dostaje znieczulenie z o i za to się tam nie płaci.Mam sobie poczytać o tym i się zastanowić,nie kazał spieszyć się z decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liljanka
macie jakieś zachcianki pokarmowe?Ja narazie mam co dzień ochotę na coś innego,ale w małych ilościach,bardzo mało jem.Mam wstręt do kawy herbaty,słodkich napojów. Zachcianki pokarmowe jeśli chodzi o płeć sprawdzają się czasami,ale w późniejszych miesiącach To prawda,że poród odbiera położna,również chodziłam do ordynatora poprzednio,bo czułam się pewniej,ale na nic mi się to nie zdało.Akurat był na dyżurze,więc domagałam się bezczelnie,żeby przyszedł,bo obiecywał mi znieczulenie jak chodziłam prywatnie,a nie dostałam kompletnie nic.Przyszedł i stwierdził,że już za późno,bo poród szybko postępuje i nie ma sensu.Byłam rozczarowana ,zła,zdenerwowana.TAKIE SĄ WŁAŚNIE PORODY SPONTANICZNE NIEPLANOWANE.Dziecko zaczęło się rodzić tydzień przed terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj! ANIELKA..-super, że jesteś z Łodzi :-) a gdzie masz lekarza? ja mam zamiar rodzić w szpitalu im.Rydygiera-tam są świetni lekarze jest też poradnia-do której chodzę więc polecam ;-)))))) u mnie z samopoczuciem bez zmian ;-//// niestety nadal mdłości,wymioty..masakra bo w nocy jest najgorzej. To ,że o 23-24 siedzę w toalecie no normalka.Wczoraj z tego wszystkiego znowu sie popłakałam. Już nawet nie ma rzeczy, którą mogę normalnie zjeść ;-( pierwszą wizytę mam 8.02. wtedy też dop.lekarz da mi skierowanie na USG więc pewnie pierwsze będę mieć w ok.10tyg. usłyszałam ostatnio ,że moje dolegliwości mogą wskazywać na tzw.zatrucie ciążowe..czy wiecie coś więcej na ten temat???? wiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Witam nowe mamusie:) Co do bliźniaków, ta ja chyba bym nie dała rady:) za dużo jak na pierwszy raz:) Małe zakupy dla dziecka już zrobiliśmy, bo nie mogliśmy się powstrzymać:) kupiliśmy kilka sztuk body i skarpeteczek, kolorki uniwersalne - biały, zielony, granatowy. Nie wierzę w przesądy, choć co trochę słyszę, że mam nie kupować, żeby nie zapeszyć. Dla mnie to totalne bzdury. Teraz tak co jakiś czas patrzę na te bodziaki i buzia mi się śmieje:) Felicity1988 - cieszę się, że taka ładna beta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violek, nie wiem, czy takie silne wymioty świadczą o zatruciu, ale ja w pierwszej ciąży rzygałam - sorki za wyrażenie, jak kot i to w zasadzie cała ciąże. Guzik sie sprawdziło, że to miało minąć po 12 tyg. I w 30 tyg. rzygałam. Po prostu taki organizm, taki "urok". Teraz jeden dzień cały wymiotowałam, ale teraz częściej mam duże mdłości, dziś rano lodówki nie mogłam otworzyć, masakra!!! moge brać torecan, ale on mi niewiele pomaga. Ot, tak troszke. My zakupów dla dziecka nie robimy bo dużo mamy po synku :) 8 m-cy ma :) i takie uniwersalne te najmniejsze ubranka, że jakby co to i dziewczynke ubierzemy :) Musze porobić podstawowe badania - krew, mocz, WR, Hbs, toxoplazmoza, ale na wizyte, którą mam pod koniec lutego. Pozdrawiam wszystkie :) DWAxMAMA jak sie masz? Nie przeraża Cie, że nasze drugie dzieciaczki będą takie ciupeńkie, a te pierwsze w sumie też niewiele większe? Ale ja sie bardzo ciesze, że tak rok w rok :) marzyłam o tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violek, nie wiem, czy takie silne wymioty świadczą o zatruciu, ale ja w pierwszej ciąży rzygałam - sorki za wyrażenie, jak kot i to w zasadzie cała ciąże. Guzik sie sprawdziło, że to miało minąć po 12 tyg. I w 30 tyg. rzygałam. Po prostu taki organizm, taki "urok". Teraz jeden dzień cały wymiotowałam, ale teraz częściej mam duże mdłości, dziś rano lodówki nie mogłam otworzyć, masakra!!! moge brać torecan, ale on mi niewiele pomaga. Ot, tak troszke. My zakupów dla dziecka nie robimy bo dużo mamy po synku :) 8 m-cy ma :) i takie uniwersalne te najmniejsze ubranka, że jakby co to i dziewczynke ubierzemy :) Musze porobić podstawowe badania - krew, mocz, WR, Hbs, toxoplazmoza, ale na wizyte, którą mam pod koniec lutego. Pozdrawiam wszystkie :) DWAxMAMA jak sie masz? Nie przeraża Cie, że nasze drugie dzieciaczki będą takie ciupeńkie, a te pierwsze w sumie też niewiele większe? Ale ja sie bardzo ciesze, że tak rok w rok :) marzyłam o tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie ;) ladne grono juz jest ;) i z pewnoscia sie powiekszy!! Violek tez mam wizyte 8 ;) mnie tez juz dopadly mdlosci i odszedl apetyt ... najsmieszniejsze jest to ze ciagle bym zula gume ;P aaa i caly dzien spiaca...az mi glupio... wczoraj u przyszlej tesciowej to juz przeginalam... co chwile !! ale co ja mialam zrobic ?? ... drzemka to tak nie bardzo w gosciach... mam nadzieje ze mi wybaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:)) własnie wrocilam od lekarza,dzis zaczyna sie 6 tydzien według moich obliczen i usg i...widzialam sliczne bijace serduszko:))))))) jestem strasznie szczesliwa. Termin porodu mam na 26.09:))))a musze dodac ze od OM jest 9 tydzien, tylko ze mialam nieregularne cykle. Moje słoneczko mierzy 34 mm:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×